Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Kika98

Kaczmarek kontra Grażynka ze stoiska z henną

Polecane posty

MK z tego co wyciągnęłam z komentarzy zapowiada pozew przeciwko jakiejś „Grażynce” jak ją roboczo nazwałam, która dorabiała na stoisku z henną i trafiła na nią. Co myślicie o tej całej kampanii która urządza z powodu reakcji alergicznej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kika98 napisał:

MK z tego co wyciągnęłam z komentarzy zapowiada pozew przeciwko jakiejś „Grażynce” jak ją roboczo nazwałam, która dorabiała na stoisku z henną i trafiła na nią. Co myślicie o tej całej kampanii która urządza z powodu reakcji alergicznej 

paniusi zachcialo sie sztucznych piegow😆😆😆

i jak nie kochac tych wszystkich influ/celebrytow 😆 codziennie nowa dostawa głupoty 😄

Edytowano przez iloveinflu_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, iloveinflu_ napisał:

paniusi zachcialo sie sztucznych piegow😆😆😆

i jak nie kochac tych wszystkich influ/celebrytow 😆 codziennie nowa dostawa głupoty 😄

No a teraz sobie wyobrażam co musi czuć taka babka co pojechała trochę dorobić na życie a ma na głowie prawników i pewnie cała rodzine tej panny. Sprawy można załatwiać na różne sposoby a ona jest zawzięta i kompletnie nie ogarnia własnej pozycji. Łatwo jest uderzać do słabszych… 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, tylkoczytam napisał:

Ciekawe czy jej zostaną bliiizny

Szczerze wątpię. To raczej dla dramaturgii.

Edytowano przez Kika98
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, tylkoczytam napisał:

To jest królowa paniki

Zachowuje się jak taka córka nauczycielki w szkole podstawowej, skarżąca na wszystko i wszystkich dookoła. To wyciąganie jakichs paragrafów na wszystko to jest hit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry ale MK sama sobie jest winna, trzeba było najpierw sprawdzić czy się nie ma reakcji alergicznej, a potem robić piegi.

Nie od dzisiaj się mówi o tym, żeby np. nie malować dzieciom twarzy na festynach, właśnie z powodu tego, że nie wiemy jakie farby są używane i czy dziecko nie ma alergii, a po wymalowaniu całej buzi, może się okazać, że alergia jest.

  • Like 3
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Normalny człowiek poczekałby, aż uczulenie przejdzie, ewentualnie poszedłby do lekarza skontrolować lub po jakieś leki i na przyszłość omijałby takie stoiska.

Ale nie Martynka, obrońca uciśnionych i najdzielniejsza kobieta naszego uniwersum. Ona rozkręci kampanię informacyjną, powie, że alergia jest ok, fanki z jej sekty będą jej dziękować, że edukuje, porusza takie tematy. Że nie wstydzi się pokazać swojej twarzy. Pewnie po drodze wpadnie jakiś e-book za 100 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Babsztyl napisał:

Normalny człowiek poczekałby, aż uczulenie przejdzie, ewentualnie poszedłby do lekarza skontrolować lub po jakieś leki i na przyszłość omijałby takie stoiska.

Ale nie Martynka, obrońca uciśnionych i najdzielniejsza kobieta naszego uniwersum. Ona rozkręci kampanię informacyjną, powie, że alergia jest ok, fanki z jej sekty będą jej dziękować, że edukuje, porusza takie tematy. Że nie wstydzi się pokazać swojej twarzy. Pewnie po drodze wpadnie jakiś e-book za 100 zł.

Film pełnometrażowy, polska Erin Brockovich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam te pop feministki, które wykorzystują każdą okazję, żeby zniszczyć inną kobietę czy zrobić jej jakkolwiek pod górkę, udając przy tym ofiary prawdziwych zawistnych potworów. A najbardziej mnie żenuje, kiedy te baby mają przewagę nad inną kobietą właśnie pieniędzmi czy wpływam i zamiast odpuścić, brną w udupienie tej drugiej 

  • Like 9
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na samym początku kiedy ją pierwszy, drugi, trzeci raz zobaczyłam wydawała mi się fajną, normalną i sympatyczną dziewczyną... jakże ja się pomyliłam!:-D

ona ma wiecznie jakieś dramy i problemy, mogłaby się zastanowić z czego to wynika i nad tym popracować, na pewno by sie jej znacznie lepiek żyło bez wiecznego poczucia pokrzywdzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2023 o 21:03, Kika98 napisał:

No a teraz sobie wyobrażam co musi czuć taka babka co pojechała trochę dorobić na życie a ma na głowie prawników i pewnie cała rodzine tej panny. Sprawy można załatwiać na różne sposoby a ona jest zawzięta i kompletnie nie ogarnia własnej pozycji. Łatwo jest uderzać do słabszych… 

przecież Martyna sama se to zrobiła, a teraz zasłania się salonem, który nie istnieje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, gombrowicz napisał:

przecież Martyna sama se to zrobiła, a teraz zasłania się salonem, który nie istnieje 

Skąd taka myśl? Dla mnie to to jest typ, który już się przyzwyczaił, że wszyscy dookoła niego skaczą i obrabiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co jak co ale ta kampania promująca jej osobę kosztem ludzi z łuszczycą jest obrzydliwa. I te zdjęcia gdzie pozuje na jakiegoś anioła stróża, choć wcześniej nikt nie słyszał, żeby się interesowała tematem. Zamienić tylko człowieka z łuszczycą na czarnego i ją na edukatorkę o rasizmie i ciekawe, czy by się przyjęło. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Kika98 napisał:

Skąd taka myśl? Dla mnie to to jest typ, który już się przyzwyczaił, że wszyscy dookoła niego skaczą i obrabiają.

Bo zawsze pokazuje jak gdzieś coś robi, idzie, ktoś ją maluje, a tu zero i nawet sama napisała w jednym stories, że nie sprawdziła składu kosmetyku xd Jakby to był salon (a mało który w ogóle oferuje takie permanentne) to by powiedziała. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co myślicie o tym, że moim zdaniem rozstała się z mężem? Moim zdaniem już nie są razem. W ogóle o nim nic nie mówi, mam wrażenie że sama urządza to mieszkanie.

Edytowano przez inneczasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, inneczasy napisał:

A co myślicie o tym, że moim zdaniem rozstała się z mężem? Moim zdaniem już nie są razem. W ogóle o nim nic nie mówi, mam wrażenie że sama urządza to mieszkanie.

Wygląda na to jakby była z tą Zillman

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobno były w czerwcu widziane na basenie i zachowywały się jak para, przytulały itd.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, natalijaa napisał:

Podobno były w czerwcu widziane na basenie i zachowywały się jak para, przytulały itd.

Normalne dla psiapsiólek, zwłaszcza jak chcą zwiększyć zasięgi w mediach i być bardziej atrakcyjne dla typów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, inneczasy napisał:

A co myślicie o tym, że moim zdaniem rozstała się z mężem? Moim zdaniem już nie są razem. W ogóle o nim nic nie mówi, mam wrażenie że sama urządza to mieszkanie.

Myślisz? Był w Top Model z nią- w sensie się pokazal. Wcześniej wogole nie pokazywała jego twarzy, przed top model.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta Zillmann udostępniła wczoraj zdjęcie z mamą Martyny, więc może coś faktycznie jest tam na rzeczy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Sonda napisał:

Myślisz? Był w Top Model z nią- w sensie się pokazal. Wcześniej wogole nie pokazywała jego twarzy, przed top model.

A Kaczmarek nie pisała jakiś czas temu czegoś o otwartych związkach? Sugerując przy tym chyba oni z mężem mają otwarty albo mi się coś pokręciło. Poprawcie mnie jak coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Harpunka napisał:

A Kaczmarek nie pisała jakiś czas temu czegoś o otwartych związkach? Sugerując przy tym chyba oni z mężem mają otwarty albo mi się coś pokręciło. Poprawcie mnie jak coś.

Nie pisała, a ta Kasia to ma laske, z tego co widzę?

Edytowano przez gombrowicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Harpunka napisał:

A Kaczmarek nie pisała jakiś czas temu czegoś o otwartych związkach? Sugerując przy tym chyba oni z mężem mają otwarty albo mi się coś pokręciło. Poprawcie mnie jak coś.

Pisała pisała. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, tylkoczytam napisał:

Pisała pisała. 

Raczej pisała coś w klimacie, że granice to prywatna sprawa każdego związku i dwie osoby ustalają co można drugiej stronie i na ile może sobie pozwolić. Przynajmniej tyle pamiętam, to było jak usprawiedliwiała pójście ostro w ślinę z jakimś kolesiem w TM w ramach jakiejś kampanii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×