Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Magda_122

Zazdrosna Zborowska czy Rubik?

Polecane posty

No jak już to Rubik. Co Zborowska na do tego gdzie mieszkają?  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślicie, że coś jest na rzeczy?? Były takie przyjaciolki, co chile kawka, spotkanka a potem nagle się kontakt urwał. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, Magda_122 napisał:

Kto chciał odseparować Agatke od Wrony? 
 

A skad wiadomo, ze w ogole chcial? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwna para...wydaje mi się, ze Agata i dzieci muszą robić wszystko pod dyktando P. A ona? Reklamuje na insta wszystko co się da. Widziałam ich relację z otwarcia Suntago ( może 2 lata temu?) Agata próbowała coś powiedzieć a on jej wciąż przerywał. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I przestały się obserwować na insta. Chodziły plotki że była mega chemia między Agatą a Wroną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, FrutakzAmeryki napisał:

Dziwna para...wydaje mi się, ze Agata i dzieci muszą robić wszystko pod dyktando P. A ona? Reklamuje na insta wszystko co się da. Widziałam ich relację z otwarcia Suntago ( może 2 lata temu?) Agata próbowała coś powiedzieć a on jej wciąż przerywał. 

Zazwyczaj takie związki jakiś dużo starszych bogaczy z młodymi utrzymankami kojarzą mi się z tym, ze te dziewczyny materialnie dostają wszystko ale musza żyć pod dyktando facetów, bo jak się nie podoba znajda inną co się dostosuje. Pewnie w ostatnich latach ona zarabia na insta ale większość tego małżeństwa instagrama nie było, a ona nigdy nie pracowała, a w domu tez za wiele nie zrobiła, bo mieli zatrudniona służbę. Może nie ma tam wielkich amorów ale bardziej jej się opłaca z nim być niż nie być. Ona jest dla niego do chwalenia się, ze ma młodsza a on dla niej do dobrego poziomu życia. Jak go poznała miała 19 lat a on prawie 40, tez trzeba nie mieć oporów żeby błyskawicznie związać się z facetem w tym wieku. I tez tak samo z jego strony ja rozumiem jeszcze 10 lat młodsza ale prawie 40 letni facet i dziewczyna która dopiero co szkole skończyła. 

  • Like 9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No podobno Wrona z Agatką miał romans więc Piotr zabrał niewierną żonę do stanów😅 

Ciekawe co na to Zosia🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Magda_122 napisał:

No podobno Wrona z Agatką miał romans więc Piotr zabrał niewierną żonę do stanów😅 

Ciekawe co na to Zosia🤣

Niby wcześniej się lubiły, były takimi zaprzyjaźniony sąsiadkami, wspólne obiadki, urodziny itd a potem w ostatnich miesiącach widziałam post na pudlu jak Zosia napisała, ze ona nie jest jej przyjaciółka i nigdy nie będzie i się odobserwowaly na insta także.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, ariana1422 napisał:

Niby wcześniej się lubiły, były takimi zaprzyjaźniony sąsiadkami, wspólne obiadki, urodziny itd a potem w ostatnich miesiącach widziałam post na pudlu jak Zosia napisała, ze ona nie jest jej przyjaciółka i nigdy nie będzie i się odobserwowaly na insta także.

Takie "podobno" to wiecie... 🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Misha napisał:

Takie "podobno" to wiecie... 🤣🤣🤣

No przecież są zdjęcia, nawet chyba dużo tych zdjęc jak razem obchodzą urodziny, spotykają się itd i jest screen z ostatnich miesięcy jak Zborowska napisała, że nie są przyjaciółkami i nie będa i przestały się obserwować. Była jakaś spina ewidentnie.

Edytowano przez ariana1422

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, ariana1422 napisał:

No przecież są zdjęcia, nawet chyba dużo tych zdjęc jak razem obchodzą urodziny, spotykają się itd i jest screen z ostatnich miesięcy jak Zborowska napisała, że nie są przyjaciółkami i nie będa i przestały się obserwować. Była jakaś spina ewidentnie.

Spina ok, tylko skąd pewność, że to zdrada była, heloooo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musiało pójść o coś grubego, bo na Insta wyglądały na psiapsi stulecia, a potem nagle Zborowska napisała, że nigdy przyjaciółkami nie były i na pewno nie będą. 

Takich znajomości nie kończy się z minuty na minutę bez poważnego powodu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Misha napisał:

Spina ok, tylko skąd pewność, że to zdrada była, heloooo???

na pudelku było dużo komentarzy, że w sąsiedztwie głośno było o tym, że pojawiło się uczucie między Agatą i Wroną i dlatego Rubik zabrał Agatę do Stanów. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, ariana1422 napisał:

na pudelku było dużo komentarzy, że w sąsiedztwie głośno było o tym, że pojawiło się uczucie między Agatą i Wroną i dlatego Rubik zabrał Agatę do Stanów. 

Tak, uciekli od Wrony na inny kontynent xD jak tak będzie robił za każdym razem to jest ich tylko 7...gdzie ją wywiezie przy ósmym razie?! 😄😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałam połowę wywiadu u Żurnalisty i Agata non stop zachwyca się starszą córką prowadzący pyta ją ogólnie o jej dzieci, a ona odpowiada "Helenka jest wspaniała" o drugiej córce nic, ciągle tylko zachwyty tam były nad Helenką i Helenka to, Helenka tamto. Szkoda mi tej młodszej córki, jak ona się musi czuć...

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, ariana1422 napisał:

Obejrzałam połowę wywiadu u Żurnalisty i Agata non stop zachwyca się starszą córką prowadzący pyta ją ogólnie o jej dzieci, a ona odpowiada "Helenka jest wspaniała" o drugiej córce nic, ciągle tylko zachwyty tam były nad Helenką i Helenka to, Helenka tamto. Szkoda mi tej młodszej córki, jak ona się musi czuć...

Młodszą to nawet retuszuje na zdjęciach. Ta mała na insta a w rzeczywistości, to są dwie różne osoby. Tak, tylko Helenka się dobrze uczy, pozjadała wszystkie rozumy, a młodsza to inny kaliber. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2023 o 09:45, ariana1422 napisał:

Obejrzałam połowę wywiadu u Żurnalisty i Agata non stop zachwyca się starszą córką prowadzący pyta ją ogólnie o jej dzieci, a ona odpowiada "Helenka jest wspaniała" o drugiej córce nic, ciągle tylko zachwyty tam były nad Helenką i Helenka to, Helenka tamto. Szkoda mi tej młodszej córki, jak ona się musi czuć...

Powiedzcie mi jedno. Oni tak zawzięcie inwestują w edukacje tych córek. No dobrze, ale co jeśli te córki pójdą w jej ślady? Przecież w rodzinie nic nie ginie i wiele wynosi się z domu, i nagle jak one stwierdzą, ze chcą być kurami domowymi No to na co im będą te britisz skule i wyśmienite oceny? Uważam tez, ze za dużo wymagają od tych dziewczyn. Przecież Agata tez nie ma jakiegoś super prestizowego wykształcenia ani kariery zawodowej. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, jestem_glodna napisał:

Powiedzcie mi jedno. Oni tak zawzięcie inwestują w edukacje tych córek. No dobrze, ale co jeśli te córki pójdą w jej ślady? Przecież w rodzinie nic nie ginie i wiele wynosi się z domu, i nagle jak one stwierdzą, ze chcą być kurami domowymi No to na co im będą te britisz skule i wyśmienite oceny? Uważam tez, ze za dużo wymagają od tych dziewczyn. Przecież Agata tez nie ma jakiegoś super prestizowego wykształcenia ani kariery zawodowej. 

No to jest dość śmieszne jak ktoś sam miał słabe oceny, a od dzieci wymaga, żeby zawsze było najlepsze i kiwa nosem jak nie ma 100% na egzaminie. Dzieci pewnie pójdą po szkole na jakieś drogie studia za granicą, a potem będą albo pracować na instagramie albo ojciec da im jakieś wysokie stanowisko w swojej firmie (bo chyba ma jakieś przedszkola) lub ewentualnie załatwi wejście do show biznesu, bo ma znajomości. Duzym plusem tej szkoły jest to, ze dziecko nauczy się mówić biegle po angielsku, ale ogólnie w przypadku Rubików ta szkoła pewnie w dużej mierze jest po to, żeby pokazać się przed innymi, że moje dzieci chodzą do takiej, ze stać mnie na to. Ja oglądałam kiedyś jedną youtuberką, która chodziła właśnie do tej brytyjskiej szkoły w Warszawie, jej chłopak też i jakoś wcale nie była zaradna po skończeniu jej ani nie pracuje nie wiadomo gdzie. Wyjechała na studia do UK i rodzice jej opłacali po prostu życie tam, a ona nie pracowała. Weszłam na jej insta i widzę, że ich rodzice kupili im tam mieszkanie, ona ma 26 lat i dalej chyba nie pracuje, bo co drugi post tam to wakacje, jedynie może jeden post z ostatniego roku widzę, że miała jakąś współpracę. Niektóre szkoły z jakimś alternatywnym nauczaniem są spoko, a niektóre to takie siedlisko bananów.

  • Like 3
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rodzice dają dzieciom możliwość uczenia się w dobrej szkole, a to, co córki zrobią z tym w przyszłości zależy już od nich. Może patrząc na matkę będą chciały być żoną starszego męża, a może wręcz przeciwnie - nie będą chciały żyć tak, jak ona i postawią na rozwój i karierę. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat dobrze, że inwestują w edukację dzieci. Może córki zdobędą w życiu, to co cenne - niezależność. 

Chociaż uważam, że agacie to chodzi o to, by obracały się w odpowiednich kręgach, w towarzystwie. A wiadomo, im lepsze szkoły, studia, tym towarzystwo zacniejsze.

  • Like 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Larwiątko 🐛 napisał:

Akurat dobrze, że inwestują w edukację dzieci. Może córki zdobędą w życiu, to co cenne - niezależność. 

Chociaż uważam, że agacie to chodzi o to, by obracały się w odpowiednich kręgach, w towarzystwie. A wiadomo, im lepsze szkoły, studia, tym towarzystwo zacniejsze.

Dokładnie jeśli chodzi o dzieci i szkoły to tu też gdybym miała możliwość, ze zwykłej matczynej troski chciałabym dla niech jak najlepiej ( oczywiście nie za wszelką cenę) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Lilua55 napisał:

Dokładnie jeśli chodzi o dzieci i szkoły to tu też gdybym miała możliwość, ze zwykłej matczynej troski chciałabym dla niech jak najlepiej ( oczywiście nie za wszelką cenę) 

Tak, bo Agatka rozumem nie grzeszy, a jaka jest rozczarowana gdy Ala przyniesie gorszy stopień. I jeszcze to nagrywa 🤦‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Larwiątko 🐛 napisał:

Tak, bo Agatka rozumem nie grzeszy, a jaka jest rozczarowana gdy Ala przyniesie gorszy stopień. I jeszcze to nagrywa 🤦‍♀️

Ostatnio się wysprzęgliła, że nie zdałaby prawa jazdy, jakby auto było w manuału... 🙈🙈🙈

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, Misha napisał:

Ostatnio się wysprzęgliła, że nie zdałaby prawa jazdy, jakby auto było w manuału... 🙈🙈🙈

Omg!

A teraz narzeka, że ją słońce przygrzało albo klima i nie nagrywa stories 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to oni hodują te Helenę na kolejna celebrytkę, zaraz ja na jakaś restrykcyjna dietę wrzuca i wypchną do modelingu. A co do Ali to tez nie rozumiem dlaczego wszyscy w tej rodzinie ja tak na margines spychają? Bo gorzej się uczy? Bo jest niższa i nie będzie z niej modelki? Ciekawe co jak obie znajda sobie po starym dziadzie i wyjdą za niego zaraz po maturze. Z reszta te szkoły w USA to już publiczne, bo na prywatna tam to by już ich raczej nie było stać. I jak śmiechlam jak kupili auto, typowe Polaki w stylu zastaw się, a postaw się, wielkie drogie i luksusowe auto, a mieszkają w mieszkaniu przeciętnego Smitha, ale najważniejsze zeby inni widzieli czym dzieci do szkoły przywożą.

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, jobanna napisał:

Jak dla mnie to oni hodują te Helenę na kolejna celebrytkę, zaraz ja na jakaś restrykcyjna dietę wrzuca i wypchną do modelingu. A co do Ali to tez nie rozumiem dlaczego wszyscy w tej rodzinie ja tak na margines spychają? Bo gorzej się uczy? Bo jest niższa i nie będzie z niej modelki? Ciekawe co jak obie znajda sobie po starym dziadzie i wyjdą za niego zaraz po maturze. Z reszta te szkoły w USA to już publiczne, bo na prywatna tam to by już ich raczej nie było stać. I jak śmiechlam jak kupili auto, typowe Polaki w stylu zastaw się, a postaw się, wielkie drogie i luksusowe auto, a mieszkają w mieszkaniu przeciętnego Smitha, ale najważniejsze zeby inni widzieli czym dzieci do szkoły przywożą.

I te zachwyty nad wszystkim, jakby oni jedyni Polacy przeprowadzili się za granicę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mnie w tym wywiadzie rozwaliło, że ona osoba nie pracująca (pomijam to, ze może dwa lata czy tam ile dorabia na insta, całe życie nie pracowała) powiedziała, że Piotr powinien więcej pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2023 o 06:52, Misha napisał:

I te zachwyty nad wszystkim, jakby oni jedyni Polacy przeprowadzili się za granicę..

Bo to HAMERYKA panie 😂

jak ich nigdy nie śledziłam tak teraz czasem spojrzę - cóż klasyczny przykład ludzi którzy wyjeżdżają do USA i zachwycają się wszystkim bo to takie aaaameeykanskie i takie fajne i urocze i nie to co w tej zacofanej europie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×