Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Dalajlama

Nikoleta się rozstała

Polecane posty

:classic_huh:Właśnie totalnie mnie to zaskoczyło . Tyle lat razem i oglądam ją od początków jej YouTube 

sama nie wiem Mateusz czasami wydawał się bardziej cichy i wycofany na filmach ale to tylko ułamek z życia wiec nie wiem co tam się stało. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to było do przewidzenia, że tak będzie. 8 lat czekania aż się facet zdecyduje na ślub, często mówiła o ślubie i dzieciach. 10 lat pakować w siebie tabletki anty i czekać na cud.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2023 o 02:17, MaV19 napisał:

:classic_huh:Właśnie totalnie mnie to zaskoczyło . Tyle lat razem i oglądam ją od początków jej YouTube 

sama nie wiem Mateusz czasami wydawał się bardziej cichy i wycofany na filmach ale to tylko ułamek z życia wiec nie wiem co tam się stało. 

Może miał dość życia z osoba która całe swoje życie poświęca na szukanie idealnego kadru na IG

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2023 o 23:17, MaV19 napisał:

:classic_huh:Właśnie totalnie mnie to zaskoczyło . Tyle lat razem i oglądam ją od początków jej YouTube 

sama nie wiem Mateusz czasami wydawał się bardziej cichy i wycofany na filmach ale to tylko ułamek z życia wiec nie wiem co tam się stało. 

Oni chyba mieli juz problemy wczesniej, kiedys cos postowala nie stricte odnosnie jego, ale wlasnie tak brzmialo jakby kryzys mieli. To chyba bylo jakos poczatkiem roku 🤔

Szkoda jej, bo mam wrazenie, ze przeprowadzka do Wawy ich trochw zniszczyla jako para..

Co do bycia razem, oni zaczelo byc ze soba w bardzo mlodym wieku, a jednak takie zwiazki zawste rozwijaja sie wolniej. Pewnie musial duzo ciulac na ten pieracionek zareczynowy z Tiffany, chociaz i tak najmniejszy diament mial...

Mam nadzieje, ze ona da sobie sama rade w Wawie, bo jednak koszty zycia sa tam dosc duze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kiedys bardzo lubilam ja ogladac, jeszcze jak mieszkali w poprzednim domu w uk a potem ona zmeinila sie dozac do perfekcyjnego zycia na insta... nie byla juz taka przyjazna i wszystko musialo byc takie wymuskane... ciekawe czy zostanie w warszawie sama, nie jest tam tanio jak wiadomo 

Edytowano przez coffeeja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2023 o 14:13, Gość Gość Anna napisał:

Dla mnie to było do przewidzenia, że tak będzie. 8 lat czekania aż się facet zdecyduje na ślub, często mówiła o ślubie i dzieciach. 10 lat pakować w siebie tabletki anty i czekać na cud.

W sumie racja. Nie chce wrzucać wszystkich do jednego wora ale dużo takich „przechodzonych” związków się kończy. 8,10 lat i więcej dopiero zaręczyny, razem już mieszkają kupę lat i zero jakiś oficjalnych deklaracji. Oczywiście nie każdy tego oczekuje ale skoro się oświadczył najwidoczniej chciał lub chciał spełnić jej oczekiwanie 🙈 

Osobiście uważam że jeśli facet potrzebuje kilka długich lat zanim się zdecyduje na ślub itd to już nic z tego nie będzie. Po co zwlekać i odkładać w czasie. No ale faceci tak lubią nas wodzić za nos i to kupę lat a później idą w cholerę bo jednak nie chcą ślubu po 20 latach bycia razem dalej się nie zdecydowali 😂

Tak samo Nikola z Mateuszem , od zawsze razem a żyli jakby osobno. A przeprowadzka do Wwa ich zweryfikowała niestety 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2023 o 14:47, MaV19 napisał:

W sumie racja. Nie chce wrzucać wszystkich do jednego wora ale dużo takich „przechodzonych” związków się kończy. 8,10 lat i więcej dopiero zaręczyny, razem już mieszkają kupę lat i zero jakiś oficjalnych deklaracji. Oczywiście nie każdy tego oczekuje ale skoro się oświadczył najwidoczniej chciał lub chciał spełnić jej oczekiwanie 🙈 

Osobiście uważam że jeśli facet potrzebuje kilka długich lat zanim się zdecyduje na ślub itd to już nic z tego nie będzie. Po co zwlekać i odkładać w czasie. No ale faceci tak lubią nas wodzić za nos i to kupę lat a później idą w cholerę bo jednak nie chcą ślubu po 20 latach bycia razem dalej się nie zdecydowali 😂

Tak samo Nikola z Mateuszem , od zawsze razem a żyli jakby osobno. A przeprowadzka do Wwa ich zweryfikowała niestety 

Ona na story czy na filmiku, mówiła, że nie mają ślubu z Mateuszem bo najpierw chcą mieć swoje mieszkanie dla mnie to już było dziwne bo skoro ich stać płacić tyle za wynajem to tym bardziej stać ich na kredyt i kupno.

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Gość Gość Anna napisał:

Ona na story czy na filmiku, mówiła, że nie mają ślubu z Mateuszem bo najpierw chcą mieć swoje mieszkanie dla mnie to już było dziwne bo skoro ich stać płacić tyle za wynajem to tym bardziej stać ich na kredyt i kupno.

Mega dziwne lol. Wolalabym slub, nawet skromny niz te mieszkanie... Mega dziwna mentalnosc.

Poza tym oni placili krocie za wynajem, w nizszej cenie by mieli spoko i wieksze mieszkanie w kredycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2023 o 18:32, Dalajlama napisał:

ze swoim narzeczonym .. trochę szok po tylu latach, co myślicie? 😕

skad to iinfo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przecież nie każda para MUSI brać ślub 😄 dla wielu osób to tylko niepotrzebna formalność. no ale wiadomo, niektóre dziewczyny z niewiadomych przyczyn o tym marzą od dziecka i śnią o białej sukni, jakby to wydarzenie miało być najważniejsze w całym życiu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, M90 napisał:

przecież nie każda para MUSI brać ślub 😄 dla wielu osób to tylko niepotrzebna formalność. no ale wiadomo, niektóre dziewczyny z niewiadomych przyczyn o tym marzą od dziecka i śnią o białej sukni, jakby to wydarzenie miało być najważniejsze w całym życiu. 

Skoro o tym mówiła to chciała, mówiła też o dzieciach, że chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×