Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
pati1236

Jaki przewijak dla dziecka będzie bezpieczny?

Polecane posty

Położna mi poleciła na komodzie przewijać,gdzie wszystko będę miała pod ręką,jednak nie jestem przekonana,bo wiadomo jedno odwrócenie sie czy sięgnięcie do szuflady i dziecko może spaść. Naprawdę nie ma dostępnego bezpieczniejszego przewijaka,gdzie jeśli się obrócę dziecko nie spadnie? Wiadomo,że nie zostawiłabym dziecka w zwykłym i sobie poszła,ale szukam wygodniejszej i bezpieczniejszej opcji. Na razie wymyśliłam,że będę przewijać dziecko na łóżku. 

Edytowano przez pati1236

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, pati1236 napisał:

Położna mi poleciła na komodzie przewijać,gdzie wszystko będę miała pod ręką,jednak nie jestem przekonana,bo wiadomo jedno odwrócenie sie czy sięgnięcie do szuflady i dziecko może spaść. Naprawdę nie ma dostępnego bezpieczniejszego przewijaka,gdzie jeśli się obrócę dziecko nie spadnie? Wiadomo,że nie zostawiłabym dziecka w zwykłym i sobie poszła,ale szukam wygodniejszej i bezpieczniejszej opcji. Na razie wymyśliłam,że będę przewijać dziecko na łóżku. 

Dziecko do 4 miesiąca nie powinno sie na tyle kręcić zeby spaść. Jak się odwracasz, to jedną ręką przytrzymujesz. Na wyciagnięcie ręki kładziesz to, copotrzebnedo przewijania  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na łóżku mi było niewygodnie. I tak jak Foko napisała wszystko musi być pod ręką, dojdziesz szybko do prawy. Co do samego przewijaka to dla mnie jest potrzebny, tylko na nim obecnie moje dziecko daje się przewinąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Maluchy do 3-4 miesiąca oraz takie z którymi można porozmawiać na przewijaku na komodzie będą bezpieczne.

Takie maluchy które już potrafią się obrócić lub jeszcze nie rozumieją że spadnięcia z przewijaka będzie bolało a boisz się przytrzymać, polecam matę na podłodze - dla mnie wygodniej niż na łożku i zdecydowanie bwzpiecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Używamy przewijaka sensillo, wygodniej się przebiera maluszka i łatwo go wyczyścić w razie wpadki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×