Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Etoile

Nudziara

Polecane posty

Czy ktoś pamięta nauczycielkę języka angielskiego, chyba nazywała się nudziara?? Ona zaszła w ciążę i potem zniknęła z yt. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie tym mianem określana jest Karolina S. z Łodzi/Warszawy siostra bliźniaczka Szuszoliny od cymbałów.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, ale nie przepadałam. Być może dzisiaj miałabym inne spostrzeżenia, ale lata temu, po obejrzeniu kilku jej filmów miałam odrzut i już do niej nie wróciłam. Była dla mnie nieznośnie wymuskana, zawsze idealnie ułożone wywinięte włosy, nieskazitelny ubiór, perfekcyjnie perłowy szeroki uśmiech, idealny makijaż... Ja to jednak wolę u ludzi trochę dzikość serca 😉 do tego miała charakterystyczną dla wielu nauczycielek manierę przesadnie wyraźnego mówienia, jak do głupków. No nie dla mnie. Ale rozumiem, że wiele osób ją uwielbiało, bo w sumie dawała się lubić. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja parę jej filmów widzialam, może z 5? ogólnie wtedy yt chyba jeszcze  się rozwijał albo przynajmniej ja za dużo nie siedziałam wtedy w necie i innych też wtedy nie oglądałam. Ale do czego zmierzam dziś mi się wyświetlila w proponowanych na Ig i byłam w szoku bo myślałam, że zniknęła z sm. Ma inną nazwę ale ta twarz była taka znajoma no i potem w kometarzach się potwierdziły moje przypuszczenia, że to ona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Etoile napisał:

Ja parę jej filmów widzialam, może z 5? ogólnie wtedy yt chyba jeszcze  się rozwijał albo przynajmniej ja za dużo nie siedziałam wtedy w necie i innych też wtedy nie oglądałam. Ale do czego zmierzam dziś mi się wyświetlila w proponowanych na Ig i byłam w szoku bo myślałam, że zniknęła z sm. Ma inną nazwę ale ta twarz była taka znajoma no i potem w kometarzach się potwierdziły moje przypuszczenia, że to ona. 

A pamiętasz co to za nazwa? Kurcze, jestem ciekawa co u niej :d

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, sylviesylvie napisał:

A pamiętasz co to za nazwa? Kurcze, jestem ciekawa co u niej :d

Czekaj zaraz sprawdzę bo zaobserwowałam ja na insta 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Studiolevelupkielce

Chyba prowadzi najlepsza szkole językowa w Kielcach. A nawet w województwie świętokrzyskiem. 

Edytowano przez Etoile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Etoile napisał:

Studiolevelupkielce

Chyba prowadzi najlepsza szkole językowa w Kielcach. A nawet w województwie świętokrzyskiem. 

skad przypuszczenie,ze najlepszą? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, lili.83 napisał:

skad przypuszczenie,ze najlepszą? 

Taki ma opis pod najnowsza rolka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O rany, uwielbiałam ja i często o nie myślałam później, przez kolejne lata. Fajnie ja znowu widzieć 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Lolalola napisał:

O rany, uwielbiałam ja i często o nie myślałam później, przez kolejne lata. Fajnie ja znowu widzieć 

Wiem, że kiedyś był o niej tutaj wątek czy ktoś coś wie co się z nią stało dlatego jak wczoraj mi się wyświetliła to postanowiłam dać znac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Etoile napisał:

Wiem, że kiedyś był o niej tutaj wątek czy ktoś coś wie co się z nią stało dlatego jak wczoraj mi się wyświetliła to postanowiłam dać znac.

Możliwe, że to nawet ja założyłam ten wątek 🙈

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nadal trzyma fason - zawsze nienagannie wyglądała i to jej pozostało. Lubiłam ją. 

Czy ona była w ciąży i po urodzeniu zamkneła kanał? Wiem, że jej mąż jest jakimś wybitnym specjalistą. I ona nie musiałaby nic robić. Super, że się rozwija, a przy tym dobrze wygląda. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja na nią trafiłam niedługo przed tym jak zniknęła, ale pamiętam że lubiłam jej postać

angielski jak angielski, ale co to za zajęcia psychologiczno-rozwojowe? 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ooo, widzę, że nie tylko u mnie się wyświetliła w proponowanych. No proszę, proszę. Naprawdę się zdziwiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oglądałam jej kanał te 8 lat temu,teraz obserwuje na insta i mam mieszane uczucia.Niby fajna i empatyczna ale jak dla mnie obnosi sie pieniędzmi.Pokazuje drogie ubrania widać,że jest bogata.Kupuje sobie reklamy swoich postów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak jest bogata to ma na siłę kupować  tanie ubrania w pepco i to pokazywać, bo inaczej sie "obnosi"? jak kogoś stać to kupuje droższe rzeczy, nic w tym dziwnego nie ma

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Kateczkaaa napisał:

oglądałam jej kanał te 8 lat temu,teraz obserwuje na insta i mam mieszane uczucia.Niby fajna i empatyczna ale jak dla mnie obnosi sie pieniędzmi.Pokazuje drogie ubrania widać,że jest bogata.Kupuje sobie reklamy swoich postów.

Że co? W życiu bym tak nie powiedziała. Ubiera się ze smakiem, na swój wiek i w jakościowe rzeczy. Ale nie widzę tam obnoszenia, tak jak robią to niektóre influ, raz za razem chwaląc się paskudnymi, ale markowymi torebkami

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ją lubiłam. Ale teraz to już nie to samo, przejrzałam kilka rolek i kurczę, nie. Szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądałam czasem jej kosmetyczne filmy, ale zawsze była dla mnie ciut za sztywna, jakby czytała z kartki. Stylówkę też miałyśmy inną, ale ogólnie była wg mnie ok, czasem zaglądałam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Anka1212 napisał:

jak jest bogata to ma na siłę kupować  tanie ubrania w pepco i to pokazywać, bo inaczej sie "obnosi"? jak kogoś stać to kupuje droższe rzeczy, nic w tym dziwnego nie ma

Dokładnie tak. Też nie widzę w tym 'obnoszenia się'. Osiągnęła jakiś tam status materialny i ubiera się tam, gdzie jej odpowiada. I jest to spójne i autentyczne, a nie jak taka heymissangel na insta, co to poleca i reklamuje jakieś tanie odpowiedniki w sinsayu i housie, a później jednak kupuje oryginalne emu, inuikii czy okulary celine. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posłuchałam dzisiejszej relacji i aż  miałam łzy w oczach. Oby więcej takich ludzi było i więcej się o tym mówiło a nie tylko reklamy na tym insta i wciskanie kolejnego badziewia. Dobrze powiedziała, że w takiej sytuacji ,że potrzebna jest pomoc możemy znaleźć się my czy nasi rodzice, bliscy.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×