Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
zserbo

Family beauty box -oglada to ktos jeszcze?

Polecane posty

Ogladacie jeszcze? Ja wrocilam wlasnie do ogladania po polrocznej przerwie, mialam dosc meza dietetyka i codziennych spacerkow po obiedzie zeby spalic kalorie… wiadomo co z Tomkiem, znalazl prace czy dalej siedzi na bezrobociu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ogladam czasem. Tomek pracuje, Zuzia wyprowadzila sie do internatu. A tak to po staremu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaczęłam ją ostatnio oglądać, wygląda na ogarniętą, mąż to typowy polaczkowaty gbur, ale dzieci ogarnięte. Wolę ją niż egzaltowaną krecię, która była oburzona, że śniadanie dla 3 osób w Miami kosztuje 100$. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, iceland napisał:

Ja ogladam czasem. Tomek pracuje, Zuzia wyprowadzila sie do internatu. A tak to po staremu.

Z tą szkołą to super ruch, bo potem dostanie stypendium czy coś w tym stylu jeśli będzie się chciała uczyć dalej w collage. Ponoć tam sKolnoctwo strasznie drogie, Ania kiedyś mówiła, więc przynajmniej jedno dziecko już odpadnie,bo dostanie dofinansowanie naukowe. Opłacić studia dla całej trójki- nie wiem, czy by dali radę. Byłoby ciężko. Co prawda kiedyś mówiła, że do tego czasu będą w Polsce, ale widać plany się zmieniły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja czasem oglądam, ostatnio właśnie też z filmami typu back to school wyświetla mi się w proponowanych

ona mi wyglądem i głosem przypomina trochę moją ciocię i dlatego mam do niej jakąś automatyczną sympatię 😄 ale też faktycznie wolę jej filmy, kiedy nie ma w nich jej męża 

 

na pewno bardziej mi odpowiada niż polska mama w usa, ktorej dzieci mam wrażenie bardzo nie szanują (być może mylne bo nke widziałam zbyt wielu filmów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieciaki mają tam fajne życie, zazwyczaj też, ale Ania wygląda na taką, co chętnie wróciłaby do Polski. Mam takie wrażenie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 4.11.2023 o 12:33, Krokiet89 napisał:

Wszystko na pokaz w FFB. 

Co np? Nie pokazuje hak naja problemy, czy się kłócą, ale to akurat nikt nie pokazuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nikt chyba nie pokazuje wszystkiego bo nawrt jakhy chcial to się nie da, a że FBB to taki lajfstajlowo vlogowy kanał to pokazują takie a nie inne rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w ostatnim odciunku Anka przepytuje meza. Matko jaki on NIEPRZYJEMNY!!! wow. mogla wogole tego nie wrzucac jak on jej odpowiada, ze jak ona nie chce miesa jesc to niech nie jje, a on bedzie jadl jak bedzie chcial. Milusi, nie powiem.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, MartyBarty napisał:

w ostatnim odciunku Anka przepytuje meza. Matko jaki on NIEPRZYJEMNY!!! wow. mogla wogole tego nie wrzucac jak on jej odpowiada, ze jak ona nie chce miesa jesc to niech nie jje, a on bedzie jadl jak bedzie chcial. Milusi, nie powiem.

Obejrzyj sobie nowe szoł tvn, razem od nowa, tam to są dopiero buraczki. To chyba jakaś wspólna cecha kolesi po 40. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ona coraz bardziej sucha i poliki idą w dół. Tomcio to jest nieprzyjemny gnom. Dzieciory tylko po angielsku śmigają. Hameryka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mieszane uczucia, jakby Anka w tych stanach nie była szczęśliwa a dom miała w Polsce ciągle, a tak się nie da żyć. I dzieci jak jej wyfruwa z domu, to ma się wrażenie, że nie wie co wtedy zrobi.  Jakoś parę lat temu inaczej ją odbierałam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×