Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
exosexo

Rozpoczęcie sezonu adwentowego

Polecane posty

A więc uroczyste otwarcie sezonu u glampauli, pierwszy kalendarz adwentowy :classic_laugh: co myślicie o otwieraniu kalendarzy już od września? 


....coraz bliżej Święta, coraz bliżej Święta... 

  • Haha 2
  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeśli od killu lat tak nagrywa to znaczy że są ludzie którzy chcą to oglądać, niektórzy tylko dla rozrywki, a niektorzy żeby zobaczyć co warto kupić

ja miewam od początku pandemii fazę na filmy świąteczne w środku lata (i właściwie tylko wtedy), więc nie dziwi mnie faza na kalendarze we wrześniu 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

od 1 września insta zaatakował mnie nagle contentem jesienno-halloweenowo-świątecznym. Choinki, dynie.... jakby się wszyscy zmówili, więc kalendarze adwentowe we wrześniu to chyba nowa normalka xD 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 5.09.2023 o 00:14, exosexo napisał:

A więc uroczyste otwarcie sezonu u glampauli, pierwszy kalendarz adwentowy :classic_laugh: co myślicie o otwieraniu kalendarzy już od września? 


....coraz bliżej Święta, coraz bliżej Święta... 

Dla mnie przesada. Kanały pokazujące co nowego w sklepach typu Pepco, Action itd też już robią przeglądy ozdób świątecznych od początku października. Nie ma nawet listopada a ja już mam powoli dosyć tych świąt, teraz to powinny być ozdoby Halloweenowe i na Wszystkich świętych a nie na święta Bożego Narodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boże Narodzenie zostało sprowadzone do poziomu kalendarzy, prezentów czy ozdób. A to ważniejsza uroczystość. Bez tego wszystkiego da się przeżywać Narodziny Jezusa. Natomiast te wszystki prezenty czy inne niepotrzebne rzeczy nie istnieją bez Bożego Narodzenia. To pokazuje, ile są warte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi pasuje bo wiem co kupić,żeby nie przepłacić:) fakt,że od wielu lat święta straciły swoją magię przez cały ten marketing który zaczyna się jak tylko Halloween minie, ale dotyka to też Wielkanocy, mimo wszystko lubię ten okres i wole wcześniej ubrać choinkę czy ozdoby i się cieszyć niż ubrać na same święta a potem trzymać do stycznia (to już nie yo samo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2023 o 12:43, PodTwojąObronę napisał:

Boże Narodzenie zostało sprowadzone do poziomu kalendarzy, prezentów czy ozdób. A to ważniejsza uroczystość. Bez tego wszystkiego da się przeżywać Narodziny Jezusa. Natomiast te wszystki prezenty czy inne niepotrzebne rzeczy nie istnieją bez Bożego Narodzenia. To pokazuje, ile są warte.

No jednak trochę się mylisz. Te zwyczaje nie powstały w związku z "narodzinami Jezusa". Wystarczy poczytać o ich historii 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2023 o 15:07, Ta_z_1_ napisał:

No jednak trochę się mylisz. Te zwyczaje nie powstały w związku z "narodzinami Jezusa". Wystarczy poczytać o ich historii 😉

Wystarczy przeczytać mój komentarz, żeby go zrozumieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×