Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
PyesAndaluzyyski

Rurzowe króliczki o wadze państwowej

Polecane posty

Ku uwadze ofiar internetowych prześladowań, hord i linczów: Zapraszamy na czwartą edycję naszego szkolenia "Nie daj się cyberzbójom!" Trzy poprzednie edycje zgromadziły ponad 126 000 uczestników 🙂

Szkolenie przeznaczone jest dla wszystkich osób nietechnicznych / pracowników biurowych. Na pewno z wiedzy skorzystają osoby z firm komercyjnych ale również z instytucji rządowych czy samorządowych. Zapraszamy również wszystkich "fanów bezpieczeństwa" czy fanów sekuraka.

Kiedy? Gdzie? Jak?

12 września 2023, 11:00 -> 12:30  (w tym sesja pytań na końcu szkolenia).

On-line (YouTube), linka otrzymasz po zapisaniu się na szkolenie. Dodatkowo wyślemy przypomnienie przed samym szkoleniem.

Edytowano przez PyesAndaluzyyski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 6.09.2023 o 16:28, hflkj'hp['gip napisał:

Czy na szkoleniu będzie coś o rozpoznawaniu dziennikarstwa od publicystyki?

Musiałaby sprawdzić, krążą plotki, że można się dowiedzieć trochę o różnicy między korektą i redakcją...

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc poczułam się trochę urażona dzisiejszym tekstem Gabrieli - kupiłam ostatnio młynek comandante (jako prezent dla samej siebie po obrobieniu magistra filologii polskiej!). Jestem wielką pasjonatką przelewania kawy i uważam że obrażanie pięknej polskiej tradycji wspomnianej nawet w Panu Tadeuszu nie przystoi adeptce dziennikarstwa i miłośniczce kultury. Czekam na oficjalne przeprosiny na stories.

Edytowano przez jaksliwkawkompot
  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2023 o 23:19, hflkj'hp['gip napisał:

Słyszeliście? Ona nie należy do tych, co uważają, że jak się z czymś nie spotkali, to nie istnieje XD

Tak, jest to znany objaw syndromu niewyjmowania głowy z d*py.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×