Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Meg10

Soł Bjuti Kłin

Polecane posty

Daje im max kilka miesięcy. Pogrzmoca się i im przejdzie xD bo widać na tym głównie oparta cała fascynacja

  • Haha 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, sylwia napisał:

Daje im max kilka miesięcy. Pogrzmoca się i im przejdzie xD bo widać na tym głównie oparta cała fascynacja

Spodziewalam sie raczej kolesia ok 40tki a to przeciez jakies dziecko. Po wygladzie widac ze wychowany na benefitach ( sorry) 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja trochę się dziwie ze wzięła się za faceta z dzieckiem. Przecież Sara nie chce mieć dzieci, a bycie macochą już jest okej dla niej? 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Klaxia napisał:

Ja trochę się dziwie ze wzięła się za faceta z dzieckiem. Przecież Sara nie chce mieć dzieci, a bycie macochą już jest okej dla niej? 😅

Moze wychodzi z założenia, że on mając dziecko nie będzie chciał już mieć dzieci z nią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Worcester napisał:

Spodziewalam sie raczej kolesia ok 40tki a to przeciez jakies dziecko. Po wygladzie widac ze wychowany na benefitach ( sorry) 

No niepracujący tatuś to coś w stylu "szlachta nie pracuje" 🤪 bardzo ambitnie 

  • Like 1
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Worcester napisał:

Spodziewalam sie raczej kolesia ok 40tki a to przeciez jakies dziecko. Po wygladzie widac ze wychowany na benefitach ( sorry) 

Podobno jest irish travellersem 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jakiś przeciętniak, a mówiła, że takie ciacho 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, mari napisał:

Podobno jest irish travellersem 

No to wszystko jasne 😑 🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Wsedno napisał:

Moze wychodzi z założenia, że on mając dziecko nie będzie chciał już mieć dzieci z nią?

No może tak, ale jeśli byłoby to na poważnie to spędzać czas będą razem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Worcester napisał:

No to wszystko jasne 😑🙄

To znaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, Lolina92 napisał:

A co tym razem ? 🤭

A powstawial zdjecia z nia i podpisami w stylu „bylas najlepsza rzecza w tym rodziale mojego zycia”, albo „bedzie ciezko o tobie zapomniec”. Ja jedynie parafrazuje, nie jest to dokladny cytat. Zreszta tak jest to tam napisane niegramatycznie, ze chwile mi zajęło odczytanie xD

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może on to specjalnie robi? Może nawet na jej prośbę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, serio..w co ta Sara się wpakowała 😑to wszystko wygląda mega toxic.

  • Like 1
  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Wsedno napisał:

Może on to specjalnie robi? Może nawet na jej prośbę?

Tylko po co ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Ekscentryczna_32 napisał:

Tylko po co ? 

Żeby podkręcić zainteresowanie widzów, obserwatorów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Typ na fb ma ustawiony status związku wolny. Patola i dziecinada na maxa ! 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic z tego nie będzie. Chyba nastolatki nawet tak się nie zachowują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czego tu oczekiwac. Zwiazek jak angielska pogoda, zawod na fb " stay at home parent". ex partnerka ma zapewne "full time mummy"🥴 

Cytat

 

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A Sara powinna mieć "wyzsza szkoła robienia halasu" Tak do kompletu

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko uważam, że stać ją na więcej 🤨 dziwi mnie, że związała się z kimś takim. 

  • Like 3
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też uważam, że stać ją na wiecej, niestety swoim stylem nikogo ciekawego nie przyciągnie, bo sprawia wrażenie taniej imprezowiczki co ma pstro w głowie. Zresztą gdzie mogłaby poznać kogoś gdzie by mogli też pogadać. Chodzi tylko na imprezy i do sklepu, z psem. Na imprezie nikogo fajnego raczej się nie pozna. On w ogóle pracuje?  S ma czystą kartę, bez dzieci. Koleś kręci filmiki w jej salonie jak rapuje..potem zmienia statusy jak dziki, jeszcze to dziecko... kiepsko to widzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to niepotrzebnie o nim wspominała. Zaniedba rozwój kanału, a za 2 miesiące będzie po wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Vedma napisał:

W sumie to niepotrzebnie o nim wspominała. Zaniedba rozwój kanału, a za 2 miesiące będzie po wszystkim.

Już chyba po wszystkim, chłop ma status wolnego na FB. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Vedma napisał:

Też uważam, że stać ją na wiecej, niestety swoim stylem nikogo ciekawego nie przyciągnie, bo sprawia wrażenie taniej imprezowiczki co ma pstro w głowie. Zresztą gdzie mogłaby poznać kogoś gdzie by mogli też pogadać. Chodzi tylko na imprezy i do sklepu, z psem. Na imprezie nikogo fajnego raczej się nie pozna. On w ogóle pracuje?  S ma czystą kartę, bez dzieci. Koleś kręci filmiki w jej salonie jak rapuje..potem zmienia statusy jak dziki, jeszcze to dziecko... kiepsko to widzę...

Jakie sprawia wrażenie 😆 ona jest tania imprezowiczka. Gość wstawił z nią filmik, jak gadała z jakąś laska przez kamerkę w laptopie, wino w ręcę, nawalona, bo język się platal. Widac, że ma problem alkoholowy. A to zrywanie i powroty może ją kręcą. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Sylka856 napisał:

Jakie sprawia wrażenie 😆 ona jest tania imprezowiczka. Gość wstawił z nią filmik, jak gadała z jakąś laska przez kamerkę w laptopie, wino w ręcę, nawalona, bo język się platal. Widac, że ma problem alkoholowy. A to zrywanie i powroty może ją kręcą. 

Wydaje mi się, że jest bardziej ogarnięta niż typowa imprezowiczka, szczególnie w uk, bo tam jest dno umysłowe. Nie wiem jaką ma wiedzę, poglądy, ale myślę, że zwykły fajny facet mógłby być zainteresowany. Jak jej stary Sebek, chyba zły nie był, chociaż totalnie nie mój typ i fizycznie i mentalnie. Daje sobie też radę pomimo, że nie ma totalnie nikogo z rodziny w razie czego. Nawet myśl, że nie ma się rodzinnego domu do którego można wrócić wydaje się mega przykra. Może sobie popija, ale chociaż na terapię też chodziła i próbowała. Mogła się stoczyć. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×