Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
KN6602

Choroba neurologia

Polecane posty

Witam pisze to bo może akurat ktoś miał podobny problem. Pewnego dnia obudziłam się z zawrotami głowy tylko i wyłącznie przy wstawaniu musiałam poczekać aż przejdzie i dopiero wstać trwało to około miesiąc i przeszło  później zaczęły mi strasznie mrowic usta z jednej strony a na następny dzień obudzialam się cała obolała jakby chora z bólami mięśni itd ale bez objawów typu katar kaszel po paru dniach objawy zniknęły i zostały tylko nogi osłabione bardzo bolały po wstawaniu miałam w nich dziwne mrowienia bez stop tylko nogi i tak trwało to przez miesiąc pozniej zaczęło iść do góry w pośladki i kręgosłup oraz osłabiało mięśnie rak i tak do dnia dzisiejszego odczuwam osłabienie mięśni i przechodzenie prądu w kręgosłupie mrowienie w nogach często pojawia się bez przyczyny często jednak przy dotyku i zmianie temperatur. Badania ogólne Ok kinaza kreatynowa przy dolnej granicy wapń magnez b12 ok jedynie witamina d trochę obniżona w wyniki nie ze niedobór tylko niewystarczająca ilość bolerioza tez ujemna poszłam do neurologa powiedział ze nie widzi nic złego ale dal skierowanie na rezonans. Czy ktoś miał podobne objawy ?? 

Edytowano przez KN6602

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×