Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
pieszy369

Tak powinno wyglądac ZDROWE ŚNIADANIE !!!

Polecane posty

Witajcie,

Zajrzałem na forum po paru latach i trafiłem na pierwszy lepszy temat - "co jecie na śniadanie". Przeczytałem kilkanaście wpisów i mi ręce opadły !!

Wy nie wiecie jak jesc!!

Musicie zrozumiec na miły Bóg, że są pewne zasady : zasada rozdzielnego żywienia np. nie łączenie białek, zasada nie mieszania pH, zasada picia płynów 15-30 minut przed posiłkiem albo 2h po posiłku, zasada zalecanego śniadania białkowo-tłuszczowego podczas gdy węgle uzupełniamy po południu itd itd... A tak poza tym to oprócz B:T:W macie też coś takiego jak witaminy, minerały. Żeby je uzupełnic należy jeśc pełnowartościowe posiłki. Nie zapychajcie żołądków pieczywem, makaronem i ziemniakami!!! - To puste kalorie pompujące Was jak balon. Ja tych 3 grup spożywczych nie jem od wielu lat! Nie jem też nabiału i mięsa ale tu akurat decydujcie sobie sami bo rezygnacja z mięsa jeśli chodzi o zdrowie fizyczne szczególnie zalecana jest dla grupy krwi A a dla pozostałych staje się już trochę bardziej obojętna, no chyba że ktoś chce otworzyc się na postrzeganie świata subtelnego ( rozwój duchowy ), nabiał to śluz więc warto odstawic ale jakieś tam zawsze pierwiastki ma więc dla januszy jest jeszcze do uznania.

Oto moje śniadanie:

4 jajka na miękko, warzywa ( objętościowo 70% całego posiłku ), obowiązkowo 1-2 ząbki czosnku, płaska łyżeczka kurkumy ze szczyptą pieprzu + UWAGA - sałatka warzywna zalana tranem MOLLERSA ( witamina D3 + Omega 3 ) w ilości 30ml. Jedno awokado. To wszystko!!! Żadnych cukrów prostych na śniadanie!!!

Wszelkie płatki, kasze, soczewica a nawet owoce tylko po południu!!!

Z uwagi na to jak pracują nasze narządy dostosujcie pory posiłków do zegara biologicznego. Śniadaniem p 7-9, obiad 13-15, kolacja 17-19. Nie podjadamy pomiędzy. 3 posiłki dziennie w zupełności wystarczą. Śniadanie jedz sam, obiadem podziel się z przyjacielema kolację oddaj wrogowi - tzn. śniadanie największe, obiad trochę mniejszy a kolacja to już tylko delikatnie... Pzdr i weźcie się w końcu za siebie bo inaczej to z niczym w życiu nie ruszycie. Przesiedzicie całe życie na forum. Ja wiem, że życie wieczne, energia nie ginie, wcielicie się z powrotem. Ale jaki jest sens stac w miejscu i powtarzac cykl ewolucji ciągle od początku?

Wspomniałem o rozwoju duchowym, pojawiły się we mnie teraz wątpliwości czy aby na pewno każdy liznął temat. Na wszelki wypadek polecam : Anastazja Wladimira Megre, Ramtha , Edgar Cayce , Eckhart Tolle - potęga terażniejszości, David Hawkins - mapa poziomów świadomości, Lew Tołstoj. Joe Dispenza, Bruce Lipton, OSHO, Alan Watts, Gregg Braden itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×