Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gwiezdny pył

Handel obwoźny

Polecane posty

3 minuty temu, Etoile napisał:

Dziewczyny od dziś nie kupujcie na promocji. Kupujcie w normalnej cenie żeby was zmotywowalo aby jeszcze więcej pracować. Nie kupujcie w pepco czy rossmanie. Trzeba jeszcze więcej pracować żeby sobie jeszcze więcej kupić niepotrzebych rzeczy( sama przyznała że jej ta torebka jest niepotrzebna ale kupila zeby miec motywacje do pracy za ktora znowu kupi torebke, ktorej niepotrzebuje lol to ma sens ).

Moj mózg nie potrafi tego zrozumieć 🤣 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, K80 napisał:

Oj nicolce smutno bo pudelek nie podłapał jej chwytu reklamowego - torebkowego. ha ha ha

Awansowała: napisali na wp.pl kobieta - tylko jej chyba nie o to chodziło, nie te zasięgi, nie ten target 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Przejrzałam na szybko jej reelsy i zauważam że każdą wypowiedź zaczyna od "JA, MNIE, MÓJ". A w ogóle to wszystko to robi dla nas, żeby nas edukować, żeby nam pokazać że ona ma wybór bo jest kreatorem. 

Edytowano przez evelajna_best
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, Gwiezdny pył napisał:

Matko, ale te jej dzisiejsze wynurzenia na ig to jest żenada. Pierdzieli jak potłuczona.

O to to, nie mogę tego słuchać ale jednocześnie oglądanie tego contentu to moje guilty pleasure 🤣🤣

Tak się tym nie przejmuje, tak to po niej spływa ale miliard kafelkow już na ten temat nagrała 🤣

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy Iga pracuje jeszcze w RP? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi jej szkoda. Ona musi byc naprawde nieszczesliwa i tak bardzo pragnie aprobaty od wszystkich, ale w szczegolnosci od swojego ojca. Przykro sie patrzy na to. Kiedy jest ze swoim ojcem to przypomina mi bezpanskiego psa zebrzaceg o uwage:(

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, Rozaa napisał:

A mi jej szkoda. Ona musi byc naprawde nieszczesliwa i tak bardzo pragnie aprobaty od wszystkich, ale w szczegolnosci od swojego ojca. Przykro sie patrzy na to. Kiedy jest ze swoim ojcem to przypomina mi bezpanskiego psa zebrzaceg o uwage:(

Zobacz story u Domaradzkiej jak ona to skomentowała i wtedy przestanie być Ci jej szkoda 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, kaszamasza napisał:

Bardzo smutna postać ile by tych torebek nie kupiła to i tak nie będzie miała przyjaźni i szacunku. " kupiłem wszystko a wciąż nie mam nic"...Z jaką ona satysfakcją mówiła o tym, że będzie teraz podjudzala ludzi by o niej mówili nie ważne jak ważne że z nazwiskiem...Duma kroczy przed upadkiem. Mam nadzieję, że chociaż kilkanaście osób co u niej kupuje przejrzy na oczy i przestanie. Zauważyłam że nawet Gosia się od niej bardzo izoluje, zresztą Gosi rodzina jest taka normalna, zwyczajna, cieszą ich małe rzeczy, małe wyjazdy, dziewczynki są mądre i dobrze wychowane nie to co ten rozwrzeszczany Roger. Nie zdziwię się jak za jakiś czas będzie żegnanie Gosi bo" osiągnęła już wszystko co mogła w RP i idzie rozwijać się gdzie indziej" tak za każdym razem Nik.olka zegna osoby które od niej ...zielają...

Patrząc na komentarze, myślę że tak. Sporo osób, które jej ślepo broniły, zostaną już tylko jej obserwatorkami, a nie też klientkami.

Mam to samo wrażenie odnośnie Gosi. Zresztą wydaje mi się, że ona i tak nigdy nie znosiła Nikoli, ale zaciskała zęby , bo dzięki niej pewnie zarabia dużo kasy.

Gosia dla mnie też jest mało sympatyczna,  wręcz uważam ją za wredną, Wanda grzeczną dziewczynką nie jest, ale nie jest zdecydowanie tak rozwydrzona jak Roger. I to oni wyglądają na naprawę kochająca i wspierająca się rodzinę. Roger też pewnie będzie jak MG. Ludzie się będą z nim przyjaźnić dla kasy i korzyści. Mam nadzieję, że chociaż Bibek wyrośnie na kompletne przeciwieństwo.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Rozaa napisał:

A mi jej szkoda. Ona musi byc naprawde nieszczesliwa i tak bardzo pragnie aprobaty od wszystkich, ale w szczegolnosci od swojego ojca. Przykro sie patrzy na to. Kiedy jest ze swoim ojcem to przypomina mi bezpanskiego psa zebrzaceg o uwage:(

Ale chyba dobrze jak karma wraca? Dlaczego jej wspolczuc? Przecież to tylko jej wina bo ma okropny charakter. Współczuć to można ludziom umierającym na smierletene choroby a nie wrednej, cwanej, wyrachwanej babie która z nadmiaru kasy juz glupieje i ma swoich obserwujących za nic.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, She napisał:

A czy Iga pracuje jeszcze w RP? 

Odeszła pod koniec roku.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, przeczytałam właśnie na pudlu, ze Kubutek ma konto na portalach randkowych i wysyła nudesy bez twarzy, ale z tej ich łazienki, wiecie coś? 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, janinabonina napisał:

Dziewczyny, przeczytałam właśnie na pudlu, ze Kubutek ma konto na portalach randkowych i wysyła nudesy bez twarzy, ale z tej ich łazienki, wiecie coś? 

Na discordzie ponoć latają zdjęcia ale nie wiem bo nie mam . On zawsze się slinil do innych kobiet. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Etoile napisał:

Na discordzie ponoć latają zdjęcia ale nie wiem bo nie mam . On zawsze się slinil do innych kobiet. 

Na pudelku tez ktos napisal, ze Nicole jest jego przykrywka, bo on jest gejem i spotyka sie po hotelach z facetami wiec te info z pudelka to bym z przymruzeniem oka brala

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, janinabonina napisał:

Dziewczyny, przeczytałam właśnie na pudlu, ze Kubutek ma konto na portalach randkowych i wysyła nudesy bez twarzy, ale z tej ich łazienki, wiecie coś? 

jak gaciola to znosi?

ale to było do przewidzenia...kto by chciał z taką babą?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Laska jest zaburzonym narcyzem. Jeszcze parę takich akcji i nie będzie miała żadnych wpływowych znajomych. A tak to lubi. Już ociera się o śmieszność. Zostanie jej na końcu walka w klatce. A to wszystko może dlatego że jej kumpela spędziła sylwestra z Lewandowskimi w USA .....Ta Domaradzka świetnie to przedstawiła. Łącznie z akcja z poprzednia torebka na nowej chacie znajomych. Przychodzi obejrzeć mieszkanie i robi siarę bo ona jest najwazniejsza. Jak ludzie się szykują 31 grudnia to wstawia rzewne posty o podlej koleżance. Musi mieć widownie , bez tego nie istnieje 

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na bank chciała się wkręcić w towarzystwo Lewandowskich a niedobra Nina sie od niej odwrocila.Wiecie ile to nowych obserwujących, potencjalnych klientek? Ona szuka znajomosci tam gdzie ma z tego zysk. Interesowne babsko a zarzuca to innym. 

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Kowalka napisał:

Laska jest zaburzonym narcyzem. Jeszcze parę takich akcji i nie będzie miała żadnych wpływowych znajomych. A tak to lubi. Już ociera się o śmieszność. Zostanie jej na końcu walka w klatce. A to wszystko może dlatego że jej kumpela spędziła sylwestra z Lewandowskimi w USA .....Ta Domaradzka świetnie to przedstawiła. Łącznie z akcja z poprzednia torebka na nowej chacie znajomych. Przychodzi obejrzeć mieszkanie i robi siarę bo ona jest najwazniejsza. Jak ludzie się szykują 31 grudnia to wstawia rzewne posty o podlej koleżance. Musi mieć widownie , bez tego nie istnieje 

Jak nie do końca kupuje contet Domaradzkiej tak tutaj trafiła w sedno. Nasza gaciolinda to narcyz pierwszego sortu, słowo "ja" odmienia przez wszystkie przypadki i gdy tylko ktoś w jej towarzystwie - celowo lub nie - ma zamiar przyćmić jej gwiazdę to wypada z kręgu wzajemnej adoracji. Dr Nina jak widać obraca sie w innych kręgach, do których styl bycia gacioli pasuje jak pięść do nosa to i chyba trafiło w samo narcyzowe sedno skoro wywlekła ten temat kilkukrotnie

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Czary-Mary napisał:

Jak nie do końca kupuje contet Domaradzkiej tak tutaj trafiła w sedno. Nasza gaciolinda to narcyz pierwszego sortu, słowo "ja" odmienia przez wszystkie przypadki i gdy tylko ktoś w jej towarzystwie - celowo lub nie - ma zamiar przyćmić jej gwiazdę to wypada z kręgu wzajemnej adoracji. Dr Nina jak widać obraca sie w innych kręgach, do których styl bycia gacioli pasuje jak pięść do nosa to i chyba trafiło w samo narcyzowe sedno skoro wywlekła ten temat kilkukrotnie

Bo gaciola to taka bazarowa, nachalna przekupa męcząca na dłuższą metę. Każdy ma sie tylko nia zachwycac, kolezanki zaprasza do siebie zeby robily za jej modelki, chwalily jej ubrania, jedzenie i chate. Może liczyła na to że Lewandowska do niej przyjdzie i zacznie sie przebierac w te ekskluzywne sz m a ty z RP🤣?

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Czary-Mary napisał:

Jak nie do końca kupuje contet Domaradzkiej tak tutaj trafiła w sedno. Nasza gaciolinda to narcyz pierwszego sortu, słowo "ja" odmienia przez wszystkie przypadki i gdy tylko ktoś w jej towarzystwie - celowo lub nie - ma zamiar przyćmić jej gwiazdę to wypada z kręgu wzajemnej adoracji. Dr Nina jak widać obraca sie w innych kręgach, do których styl bycia gacioli pasuje jak pięść do nosa to i chyba trafiło w samo narcyzowe sedno skoro wywlekła ten temat kilkukrotnie

A to z Niną też przyjaźń skończona? Ja myślałam, że cały czas jest płacz po Emilce. Nina zawsze z Lewandowskimi się bardziej trzymała a u Gacioli to chyba tak incydentalnie pojawiała się tylko jak były jakieś okazje do świętowania  

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Kowalka napisał:

Laska jest zaburzonym narcyzem. Jeszcze parę takich akcji i nie będzie miała żadnych wpływowych znajomych. A tak to lubi. Już ociera się o śmieszność. Zostanie jej na końcu walka w klatce. A to wszystko może dlatego że jej kumpela spędziła sylwestra z Lewandowskimi w USA .....Ta Domaradzka świetnie to przedstawiła. Łącznie z akcja z poprzednia torebka na nowej chacie znajomych. Przychodzi obejrzeć mieszkanie i robi siarę bo ona jest najwazniejsza. Jak ludzie się szykują 31 grudnia to wstawia rzewne posty o podlej koleżance. Musi mieć widownie , bez tego nie istnieje 

Z Lewandowskimi spedzili Sylwestra w Barcelonie. W USA to Nina byla z Maja Bohosiewicz. Natomiast Nina jest ogolnie lekarzem Lewej i siostry Lewego stad ta „przyjazn”. Patrzylabym na Nine ostroznie wszak z tego co widze to przyjazni sie z Karla Gruszecka, a o tej pani malo kto ma dobre zdanie i wspolpracownicy i ludzie z branzy, a o tym jak bardzo lubi snieg huczy w calej warszawce. Lewa odkad sie zakumplowala z ta Gruszecka to tez inna osoba, a na imprezach wyglada na taka co chyba polubila to samo co ta Karla, moze dlatego tak schudla

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Czary-Mary napisał:

Jak nie do końca kupuje contet Domaradzkiej tak tutaj trafiła w sedno. Nasza gaciolinda to narcyz pierwszego sortu, słowo "ja" odmienia przez wszystkie przypadki i gdy tylko ktoś w jej towarzystwie - celowo lub nie - ma zamiar przyćmić jej gwiazdę to wypada z kręgu wzajemnej adoracji. Dr Nina jak widać obraca sie w innych kręgach, do których styl bycia gacioli pasuje jak pięść do nosa to i chyba trafiło w samo narcyzowe sedno skoro wywlekła ten temat kilkukrotnie

Bo narcyz nie znosi konkurencji. Tylko JA się liczy.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Nattallie napisał:

Z Lewandowskimi spedzili Sylwestra w Barcelonie. W USA to Nina byla z Maja Bohosiewicz. Natomiast Nina jest ogolnie lekarzem Lewej i siostry Lewego stad ta „przyjazn”. Patrzylabym na Nine ostroznie wszak z tego co widze to przyjazni sie z Karla Gruszecka, a o tej pani malo kto ma dobre zdanie i wspolpracownicy i ludzie z branzy, a o tym jak bardzo lubi snieg huczy w calej warszawce. Lewa odkad sie zakumplowala z ta Gruszecka to tez inna osoba, a na imprezach wyglada na taka co chyba polubila to samo co ta Karla, moze dlatego tak schudla

Dla mnie to jest jeden zepsuty świat. O przyjaźni tam.mowy nie ma moim zdaniem. Sama Lewa jest dla mnie odstraszająca. Wszystko zmonetyzuje. Twarz jak u lalki i tańce pokazywane całemu światu. Uważam ze takie jak ona pod płaszczykiem dbania o zdrowie kobiet wpusza je w kanal. Kto może tak zyc jak ona ? Codziennie trening i jedzenie z górnej półki ale w sumie bardzo wybiórcze. W końcu Lewa jest posiadaczka tytułów bzdura roku. O jej treningach tez fachowcy wypowiadają się różnie. Promuje swiat w którym się kupuje. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.01.2024 o 17:51, She napisał:

A czy Iga pracuje jeszcze w RP? 

A pani matka Ewelina przypadkiem też nie odeszła? Albo może nie zaprosiła ich na sylwestra?

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 5.01.2024 o 09:57, Kowalka napisał:

Laska jest zaburzonym narcyzem. Jeszcze parę takich akcji i nie będzie miała żadnych wpływowych znajomych. A tak to lubi. Już ociera się o śmieszność. Zostanie jej na końcu walka w klatce. A to wszystko może dlatego że jej kumpela spędziła sylwestra z Lewandowskimi w USA .....Ta Domaradzka świetnie to przedstawiła. Łącznie z akcja z poprzednia torebka na nowej chacie znajomych. Przychodzi obejrzeć mieszkanie i robi siarę bo ona jest najwazniejsza. Jak ludzie się szykują 31 grudnia to wstawia rzewne posty o podlej koleżance. Musi mieć widownie , bez tego nie istnieje 

Chciałabym, żeby gaciola walczyła w klatce. Byłoby to wydarzenie wszech czasów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, betawlk napisał:

A pani matka Ewelina przypadkiem też nie odeszła? Albo może nie zaprosiła ich na sylwestra?

 

Pani matka prędzej umrze niż gaciole zostawi… przecież to ona zrobiła z panny nikt influencerke, gaciola sponsorowała wakacje na Santorini, przedszkole feryjne, paczki świąteczne i nie wiadomo co jeszcze. A że pani matka kręgosłup moralny ma sztywny jak żelki to i trzymać się będzie gaciowej do grobowej deski 

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żenada roku wzięła tego swojego przydupasa i wyjechali bez dzieci na weekend, na narty. Po tej aferze z ideologicznym zakupem torebki ktoś jeszcze ja oglada?Śmieszne jest to jej zamykanie konta aby podbić obserwujących a potem otwieranie aby chwalić się jakie to ona ma rozrywkowe życie. To ich sztuczne całowanie się dla zdjęcia 🤮🤮🤮

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, K80 napisał:

Żenada roku wzięła tego swojego przydupasa i wyjechali bez dzieci na weekend, na narty. Po tej aferze z ideologicznym zakupem torebki ktoś jeszcze ja oglada?Śmieszne jest to jej zamykanie konta aby podbić obserwujących a potem otwieranie aby chwalić się jakie to ona ma rozrywkowe życie. To ich sztuczne całowanie się dla zdjęcia 🤮🤮🤮

Haha no te pocałunki pod publiczkę to jest taka żenada 😃 i jeszcze te teksty, że to najbardziej całuśna para. Jasne, wszyscy wierzymy w te ogromną  miłość 😃

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 6.01.2024 o 23:43, Czary-Mary napisał:

Pani matka prędzej umrze niż gaciole zostawi… przecież to ona zrobiła z panny nikt influencerke, gaciola sponsorowała wakacje na Santorini, przedszkole feryjne, paczki świąteczne i nie wiadomo co jeszcze. A że pani matka kręgosłup moralny ma sztywny jak żelki to i trzymać się będzie gaciowej do grobowej deski 

Ta kobieta jest straszna. Wielka pani dyrektor. Wiadomo dlaczego ma takie stanowisko bo na wszystko przyklaskuje nicolce i robi z siebie błazna. Dla wakacji na santorini i kasy jest się wstanie ośmieszyć, odstawić żenadę i wchodzić w 🍑nicolse. Przepraszam, ale ja nie mam zrozumienia dla takiego typu ludzi

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, K80 napisał:

Żenada roku wzięła tego swojego przydupasa i wyjechali bez dzieci na weekend, na narty. Po tej aferze z ideologicznym zakupem torebki ktoś jeszcze ja oglada?Śmieszne jest to jej zamykanie konta aby podbić obserwujących a potem otwieranie aby chwalić się jakie to ona ma rozrywkowe życie. To ich sztuczne całowanie się dla zdjęcia 🤮🤮🤮

Cała ta aferkę torebkową bardzo fajnie podsumowała Nietypowa Matka Polka. Trafiła z wpisem (Klasy nie kupisz. A szkoda.) w samo sedno ☺️

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 6.01.2024 o 23:43, Czary-Mary napisał:

Pani matka prędzej umrze niż gaciole zostawi… przecież to ona zrobiła z panny nikt influencerke, gaciola sponsorowała wakacje na Santorini, przedszkole feryjne, paczki świąteczne i nie wiadomo co jeszcze. A że pani matka kręgosłup moralny ma sztywny jak żelki to i trzymać się będzie gaciowej do grobowej deski 

No może ona tam będzie się trzymała rękami i nogami ale myślę, że dla MG to zbyt dominująca osobowość. Mam przeczucie, że ona już tam nie pracuje. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×