Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Wafel

Youtubowe afery

Polecane posty

Śledzicie youtubowe afery/dramy? Wczoraj widziałam filmiki o Stuu, podejrzeniach czemu zniknął i hm…. Insynuacjach że jest p…filem. Polecam filmik Konopskiego i Spysinskiego, czekam aż Wardega coś nagra ( a przynajmniej sugerował ze to zrobi) .

Światek youtuberow jest zgniły ale jestem zdziwiona (o ile to wszystko prawda) ze  tak mocno. Wydawało mi się ze po aferze z Lexsiem mało co mnie zaskoczy a tu cięższy kaliber….

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2023 o 13:22, Wafel napisał:

Śledzicie youtubowe afery/dramy? Wczoraj widziałam filmiki o Stuu, podejrzeniach czemu zniknął i hm…. Insynuacjach że jest p…filem. Polecam filmik Konopskiego i Spysinskiego, czekam aż Wardega coś nagra ( a przynajmniej sugerował ze to zrobi) .

Światek youtuberow jest zgniły ale jestem zdziwiona (o ile to wszystko prawda) ze  tak mocno. Wydawało mi się ze po aferze z Lexsiem mało co mnie zaskoczy a tu cięższy kaliber….

I nagle jak to wypłynęło Lexy przestała się przyjaźnić z Fagatą która wcześniej była ze Stuu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wardęga nagra o tym jak nieletnie fanki wysyłały mu nieubrane zdjęcia na snapie? Grooming, wykorzystywanie nieletnich to nie afera tylko przemoc. Przestańcie to traktować jak źródło rozrywki. 

Edytowano przez LadyZgaga
  • Like 4
  • Thanks 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale kto ma przestać? Kanały commentary? Może rodzice powinni się zainteresować co ich dzieci robią w internecie oraz poza nim i iść np. Na policję jeśli popełniono przestępstwo? 
Afera i przemoc idą tutaj mocno w parze, niestety. 
 

Ps. Nie wiem o czym dokladnie nagra wardega w kwestii stuu i fagaty  ale skoro wiesz ze ktoś mu przesyłał niecenzuralne fotki to przecież możesz to zgłosić do platformy na której o tym mówił…?
 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Wafel napisał:

ale kto ma przestać? Kanały commentary? Może rodzice powinni się zainteresować co ich dzieci robią w internecie oraz poza nim i iść np. Na policję jeśli popełniono przestępstwo? 
Afera i przemoc idą tutaj mocno w parze, niestety. 
 

Ps. Nie wiem o czym dokladnie nagra wardega w kwestii stuu i fagaty  ale skoro wiesz ze ktoś mu przesyłał niecenzuralne fotki to przecież możesz to zgłosić do platformy na której o tym mówił…?
 

Wardęga gadał u kogoś, że ciekawe czy jakby wszyscy dowiedzieli się o jakiejś sytuacji która miała miejsce ze Stuu to wszyscy inaczej patrzeliby na Fagate. I gadał coś o łączeniu kropek itp. A te kropki poprowadziły do niego, bo jak się okazało też nie miałby nic przeciwko nieletnim dziewczynom, bo wypłynęły screeny ze snapa. 

Osoby pokrzywdzone i mające dowody powinny to zgłaszać. A nie ja wiem, ale nie powiem. Sama policja przecież na jutuby nie przyjedzie. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się ze po akcji z Lexiem gdzie  szybko okrzyknięto go p…filem to ludzie nie są już tak chętni na szybkie wydawanie wyroków i myślę że to tez stąd takie podchody ze wiem a nie powiem. A druga sprawa jest bardziej prozaiczna, zainteresowanie tematem to wyświetlenia itp. Wiec pewnie tez o to chodzi, o podkręcenie atmosfery.
Nie mniej zaskoczeniem jest dla mnie afera z Gargamelem o której ktoś pisał wyżej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śledzę uważnie, po Gargamelu dołączył Gonciarz... po nim akurat spodziewałam się tego 😛

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic się panom nie stanie, nadal będą influ, za to zaraz ludzie poznajdują haki na ofiary albo zaczną je nazywać atencjuszkami. Chory świat. 

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gonciarz??? Szokłam bardzo mocno. Nawet na pudlu o tym piszą…. 
Kasia to jednak trzymała w ryzach 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Wafel napisał:

Gonciarz??? Szokłam bardzo mocno. Nawet na pudlu o tym piszą…. 
Kasia to jednak trzymała w ryzach 😉

Kasia na insta wróciła relacje ze kilka dziewczyn się do niej zgłosiło po pomoc bo miały złe doświadczenie z nim, modelki przyjeżdżające do Japonii były przed nim przestrzegane. Jak chodzi o yt to moje największe rozczarowanie, duży szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Wafel napisał:

Gonciarz??? Szokłam bardzo mocno. Nawet na pudlu o tym piszą…. 
Kasia to jednak trzymała w ryzach 😉

Ja czekałam, aż coś na niego wyjdzie, bo jego ostatnie parę lat to równia pochyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale to ze 25 letni chłop interesuje się 16 latka to nie jest zadna p…filia. Fakt - dla mnie niesmaczne, bo to dość znaczna różnica wieku, ale nie nadużywajmy tego określenia.  Inne działania gargamela czy gonciarza (czyli dr4gi, k0ks, plucie, szarpanie) ofc trzeba tępić 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Wafel napisał:

Kasia na insta wróciła relacje ze kilka dziewczyn się do niej zgłosiło po pomoc bo miały złe doświadczenie z nim, modelki przyjeżdżające do Japonii były przed nim przestrzegane. Jak chodzi o yt to moje największe rozczarowanie, duży szok

też jestem w szoku. byłam prawie pewna że on jest aseksualny xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z Krzyśkiem już od dawna było cos nie tak, kiedyś oglądałam wszystko i uwielbiałam jego filmy, potem coś sie jakby zmieniło i nie oglądam go już 3 lata. Ciekawe jestem czy w związku z Kasią też był taki poroniony, probowalam znaleźć jakieś vlogi na kt widać że coś bral ale nie mogę się doszukać bo chciałam spojrzeć tak teraz na to 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, jolie666 napisał:

Z Krzyśkiem już od dawna było cos nie tak, kiedyś oglądałam wszystko i uwielbiałam jego filmy, potem coś sie jakby zmieniło i nie oglądam go już 3 lata. Ciekawe jestem czy w związku z Kasią też był taki poroniony, probowalam znaleźć jakieś vlogi na kt widać że coś bral ale nie mogę się doszukać bo chciałam spojrzeć tak teraz na to 

Też go kiedyś oglądałam, ale pewnie z 6 lat temu to było. Po rozstaniu z Kasią tam już nie było co zbierać. Teraz nie śledzę jego poczynań, ale jak dzieje się coś typu jego występ w Hejtparku, to za każdym razem jestem zdziwiona tym, jak się stoczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2023 o 09:04, Blada napisał:

Śledzę uważnie, po Gargamelu dołączył Gonciarz... po nim akurat spodziewałam się tego 😛

Jezu to samo! Pamiętam, jak byl na fali i wiele osob mi go polecało, włączyłam i mialam takie "wtf, czym sie tu podniecac? Koles na maxa fałszywy". No i jednak intuicja mnie nie zmyliła. Zero zaskoczenia, moze jedynie faktem, ze wypłynęło to tak późno. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem, może jestem zacofana ale nigdy nie widziałam filmów żadnego z nich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Ikaiai napisał:

Ja nie wiem, może jestem zacofana ale nigdy nie widziałam filmów żadnego z nich...

no tak, jesteś. ci kolesie naprawdę przez jakiś czas rządzili jutubem ‚dla inteligentow’, zgarniali nagrody za montaż, mieli wkład w rozwój jutuba, reklamowali drogie ciuchy itp. założyli różne spółki i inwestowali. teraz się okazuje, ze to, co gadali o szacunku do kobiet, ogólnie pojętej moralności i sprawiedliwości, nie miało zastosowania w tym, jak nadużywali swojej władzy. imo dobry temat dla jakiegoś reportażysty detektywa, a nie tylko błahego comentary które opiera się na powierzchownych komentarzach i analizie jak z przedszkola. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy z tych skandali trochę inny, ale niektórym już się zlewają w jedno. Widać ta akcja z wywoływaniem kolejnych "przemocowców" układa się w gradient od najmocniejszego do słabego. Zaczęło się od czegoś naprawdę mocnego, a teraz podłącza się pod to dużo lżejsze przypadki. A ludziom się miesza.

Mocne:

Stu wyłudzał fotki od nastolatki przed wiekiem zgody (14 latka). Dziewczyna zabrała głos i na spiderweb jest materiał z jej historią. Tym poiwnna zająć się prokuratura nie YouTube.

Wardęga ponoć pisał erotyczne komcie z jakimiś małolatami poniżej 16. Wypłynęły screeny.Też do oceny przez wymiar sprawiedliwości czy nie podchodzi to pod molestowanie nieletnich.

Gradient się jednak w tym miejscu rozmywa:

Gargamel był z laską między 16-18 był w związku i nią pomiatał i stosował przemoc psychiczną, jak typowy alkoholik. Są nagrania, że na nią napluł. Mimo wszystko nie da się udowodnić nic ponad to, że był bardzo złym partnerem. Sam przyznał się do tego i przeprosił. Sprawy karnej z tego nie będzie mieć. Jedynie chwilowo zniszczony wizerunek.

 

Gonciarz sypiał z modelkami koło 20, narkotyzował się z nimi, sam ćpun i jego laski też z problemami natury psychicznej, nie stroniły od narkotyków, sprzedają nagie foty na only fans itd. Pisał obrzydliwe teksty, ale w sumie nie wiadomo do końca o co chodzi, bo wyciągnięte z kontekstu sextingi mogą tak wyglądać. Wszyscy w tym układzie byli dorośli, choć Gonciarz z pewnością okazał się seksistą i ostatecznie upadł jego wizerunek oświeconego feministy, to jednak prawa nie złamał. Przeprosił i zasłonił się tym, że pracuje nad sobą, bo robi terapię. Słabo czy nie, nie ma na niego nic mocnego, poza tym, że zestawione wycinki wiadomości wyglądają naprawdę obrzydliwie i robią z niego top oblecha Polski. Straci chwilowo na wizerunku u kobiet, ale mężczyźni go docenią, w końcu hajs, koks i dzi*** to marzenie wielu młodych typów.

 

 

 

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Harpunka napisał:

 

Gonciarz sypiał z modelkami koło 20, narkotyzował się z nimi, sam ćpun i jego laski też z problemami natury psychicznej, nie stroniły od narkotyków, sprzedają nagie foty na only fans itd. Pisał obrzydliwe teksty, ale w sumie nie wiadomo do końca o co chodzi, bo wyciągnięte z kontekstu sextingi mogą tak wyglądać. Wszyscy w tym układzie byli dorośli, choć Gonciarz z pewnością okazał się seksistą i ostatecznie upadł jego wizerunek oświeconego feministy, to jednak prawa nie złamał. Przeprosił i zasłonił się tym, że pracuje nad sobą, bo robi terapię. Słabo czy nie, nie ma na niego nic mocnego, poza tym, że zestawione wycinki wiadomości wyglądają naprawdę obrzydliwie i robią z niego top oblecha Polski. Straci chwilowo na wizerunku u kobiet, ale mężczyźni go docenią, w końcu hajs, koks i dzi*** to marzenie wielu młodych typów.

 

 

 

To żadne usprawiedliwienie, że dziewczyny miały ok. 20 lat. Koleś wykorzystywał swoje wpływy i pieniądze. To też jest mocne i powinno się to krytykować i tępić. W wieku 20 lat, to człowiek jeszcze nie ma do końca wykształconej osobowości, są też osoby podatne na manipulacje. Wiesz, wiek 20 lat niby dorosły według prawa tylko. To nie powinno być usprawiedliwieniem. A sprzedaż fot na onlyfans, to jeśli jest wybór tych dziewczyn i nie są do tego zmuszane, to przecież normalny zarobek. Nie jest to zaproszenie dla takich typów, że mogą poniżać dziewczynę, bo ma onlyfans. 

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, Nieznan_zdzislawa napisał:

A co do Wardegi, serio Kołakowska wciąż z nim jest? 

taaak, ale chyba tak różnie bywa miedzy nimi. Raz jest dobrze a raz słabo. Wardęga tłumaczy, ze mało kto tyle lat jest w związku. ile oni są razem? 10? 12 lat? Wydaje mi się, ze są mocno odrębnymi jednostkami 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2023 o 12:46, Wafel napisał:

ale kto ma przestać? Kanały commentary? Może rodzice powinni się zainteresować co ich dzieci robią w internecie oraz poza nim i iść np. Na policję jeśli popełniono przestępstwo? 
Afera i przemoc idą tutaj mocno w parze, niestety. 
 

Ps. Nie wiem o czym dokladnie nagra wardega w kwestii stuu i fagaty  ale skoro wiesz ze ktoś mu przesyłał niecenzuralne fotki to przecież możesz to zgłosić do platformy na której o tym mówił…?
 

Kanały commentary o tym nie mówią bo połowa sama ma z plecami znajomości z kolegami-zboczeńcami. Niektórzy ich kryją, reszta woli się nie wychylać. Rady o pójściu na policję zachowaj sobie dla siebie, gdyby ofiary przemocy liczyły na pełne wsparcie, to pewnie by to zgłosiły. Trzeba to uszanować a nie je obwiniać. 

Oczekiwanie, że wardęga pojawi się jako zbawca, który powie ci co masz myśleć jest dosyć zabawne bo on sam wyciągał półnagie zdjęcia od nieletnich dziewczyn. Na TT łatwo można znaleźć na to dowody. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 1.10.2023 o 11:19, Harpunka napisał:

Gonciarz sypiał z modelkami koło 20, narkotyzował się z nimi, sam ćpun i jego laski też z problemami natury psychicznej, nie stroniły od narkotyków, sprzedają nagie foty na only fans itd. Pisał obrzydliwe teksty, ale w sumie nie wiadomo do końca o co chodzi, bo wyciągnięte z kontekstu sextingi mogą tak wyglądać. Wszyscy w tym układzie byli dorośli, choć Gonciarz z pewnością okazał się seksistą i ostatecznie upadł jego wizerunek oświeconego feministy, to jednak prawa nie złamał. Przeprosił i zasłonił się tym, że pracuje nad sobą, bo robi terapię. 

Widać sama byłabyś chętna mu obrobić g@łe, gdyby tylko poprosil, nawet nie musiałby cię długo namawiać patrząc na to, jak usprawiedliwiasz predatora seksualnego, który wykorzystał swoje wpływy, żeby manipulować kobietami w nałogu. 

Sama dodatkowo manipulujesz, jak twój idol bo, ta, która ma konto na OF nigdy nie miała problemów z uzależnieniem. Zmieszałaś kilka historii kilku kobiet w jedną, splycilas je i masz na tyle wysokie mniemanie o sobie, by innych moralizowac xD pasujesz do Krzysia. Brzydzi mnie sposób, w jaki próbujesz każdego z nich usprawiedliwić i złagodzić ich przemoc. 

Edytowano przez LadyZgaga
  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zero zdziwienia z mojej strony ale trochę śmieszne, że akurat padło na dwóch największych "feministów" xD Widać było i słychać, że Krzysiek już dawno popłynął, chociaż takie tendencje narcystyczne miał już długo, nawet w tych vlogach z Japonii. Nigdy też nie rozumiałam tych zachwytów nad formą i nie dostrzegałam tych rzekomych wartości artystycznych w jego filmikach. Polskie środowisko influ jest naprawdę odrażające, podejrzewam, że w innych krajach również, lepiej nie tracić na to czasu ani nie oglądać, żeby nie dawać zasięgów. 

  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, FashFash napisał:

taaak, ale chyba tak różnie bywa miedzy nimi. Raz jest dobrze a raz słabo. Wardęga tłumaczy, ze mało kto tyle lat jest w związku. ile oni są razem? 10? 12 lat? Wydaje mi się, ze są mocno odrębnymi jednostkami 

Ona się mega poniża będąc dalej z nim. Ludzie pod ich wspólnymi filmikami jej piszą wprost że gość ją tłamsi, nie dopuszcza do słowa, ona urządza jakieś płacze na insta, piszę że nie pasuje do tamtej ekipy, że ma depresję, a mimo to traci dalej z nim czas. To jest masochizm w czystej postaci. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Nieznan_zdzislawa napisał:

Ona się mega poniża będąc dalej z nim. Ludzie pod ich wspólnymi filmikami jej piszą wprost że gość ją tłamsi, nie dopuszcza do słowa, ona urządza jakieś płacze na insta, piszę że nie pasuje do tamtej ekipy, że ma depresję, a mimo to traci dalej z nim czas. To jest masochizm w czystej postaci. 

nie śledzę jej na insta, Naprawdę biedna płacze i ma depresje? Szkoda mi jej. Wydaje mi się, ze oni nie maja przyjaciół. Wydaje mi się spoko dziewczyna z pasjami, co kocha pieski. Jakiś czas temu na live Wardęga (przed goats) opowiadał, ze była na jakiś zajęciach z bębnem i odnalezieniem siebie, bo chciała własnie odnaleźć swoje ja 

Edytowano przez FashFash

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×