Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Vaniliovanelka

Afera z Youtuberami

Polecane posty

Ogólnie jest to obrzydliwe. Cieszę się, że nie mam pojęcia kim są ci ludzie.

  • Like 4
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się , że nie wychowywałam się na nich i szkoda mi tych dzieciaków dla których byli idolami... wstrętne, obrzydliwie... dobrze , że się sypie domino... przestroga dla innych, że prędzej czy później prawda wychodzi na jaw

  • Like 5
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem bardzo zadowolona, że nie mam zielonego pojęcia kim są ci ludzie. 

I jest to też lekcja dla rodziców. Sama jestem mamą i wiem, że nie ma opcji, że skontroluję wszystko co robi dziecko, ale warto interesować się kto jest idolem dziecka, warto trzymać rękę na pulsie komu dziecko poświęca czas i warto tłumaczyć dziecku od najmłodszych lat, że świat telewizji i internetu to kłamstwo kreowane na potrzeby generowania dużych zarobków. 

  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, AniaPova napisał:

Jestem bardzo zadowolona, że nie mam zielonego pojęcia kim są ci ludzie. 

I jest to też lekcja dla rodziców. Sama jestem mamą i wiem, że nie ma opcji, że skontroluję wszystko co robi dziecko, ale warto interesować się kto jest idolem dziecka, warto trzymać rękę na pulsie komu dziecko poświęca czas i warto tłumaczyć dziecku od najmłodszych lat, że świat telewizji i internetu to kłamstwo kreowane na potrzeby generowania dużych zarobków. 

Dokładnie,brawo za ten komentarz. To co się dzieje otworzyło bardzo oczy na świat który się kręci w necie plus te patologiczne Fame Clout i inne federacje.Czasem warto wiedzieć lub się dowiedzieć kim są ludzie którymi fascynuja się nasi najmłodsi 

  • Like 3
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, discord napisał:

O co chodzi i czy digey jest w to zamieszany?

Właśnie sama jestem ciekawa, wczoraj bardzo dużo osób na live u Wardęgi i Spisinskiego pisało te inicjały jego i nie wiem nikt w prost nie potwierdził, trzeba czekać na ten drugi film co ma być w tym tyg. Podobno ma być mocniejszy , ale dziewczyny po hejcie na olciak się wykruszaly i nie pozwalały użyć materiałów które mają ... szkoda by była bo mogli by raz na zawsze ich wywalić z YouTube i nie mieszać dzieciakom w głowach...

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale grubo u Nitro piszą że to nie o DG chodzi tylko o Dąbrowskiego raczej , że ma może a dostaje nagie fotki nastolatek i je sobie zapisuje 🤢🤮🤢🤮 ale w sumie o ile miał lat 10 lat temu to też było dziecko więc chyba bardziej bym się skłaniala do Dagmary 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Lilua55 napisał:

Ale grubo u Nitro piszą że to nie o DG chodzi tylko o Dąbrowskiego raczej , że ma może a dostaje nagie fotki nastolatek i je sobie zapisuje 🤢🤮🤢🤮 ale w sumie o ile miał lat 10 lat temu to też było dziecko więc chyba bardziej bym się skłaniala do Dagmary 

DG? Kto to ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, zulek7 napisał:

Nos mu znowu urośnie LOL 

Wziął się za sprawę żeby mieć kiełbasę wyborczą, w pseudoorędziu pojechał „warszawskiemu salonowi”, który sam przecież tworzy. 

  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Vaniliovanelka napisał:

DG? Kto to ? 

Mąż Karoliny stylizacje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W szoku jestem. Kojarze tych ludzi. Pare ich filmów widziałam.  Nie spodziewałabym się takich rzeczy po nich. Wydawali mi się głupi, ale nieszkodliwi. Ich filmy były poniżej jakiegokolwiek poziomu intelektualnego. Dla dorosłych głupie i dno dna. Niestety dla dzieciakow i młodzieży było to cos godnego zainteresowania. Szczerze to wydaje mi sie, ze ta sprawa zostanie zamieciona pod dywan. Pogadają, pogadają, ale większych konsekwencji nie bedzie.

Edytowano przez Stella i kot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DG w kilku miejscach się przewija, masakra, jezeli nie jest to prawda to bardzo im współczuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wygląda na to, że pedo** lskie zagłębie się zrobiło na YouTube. Mam nadzieję, że wyjdą jakieś nowe fakty niedługo. Ofiary powinny przemówić.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie niby DG się tam przewija? xd jak on z tym minecraftowym światem nie miał nic wspólnego xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, Lolalola napisał:

Gdzie niby DG się tam przewija? xd jak on z tym minecraftowym światem nie miał nic wspólnego xd

imo chodzi o żiżeja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, jedzonelka napisał:

Obrzydliwi oni pod każdym względem, ale obrzydliwy też samozwańczy szeryf internetu, który na tym i ogromie innych dram żeruje i zrobił tym nakrycie swojej własnej afery. Jego ofiary nie obchodzą, jak się słucha, co one mówią to ma się wrażenie, że są nagrane bez wiedzy i on jak dziennikarz brukowca wydębia od nich informacje.

Dokładnie mam takie same odczucia. Że Wardęga nadaje na innych, a swoje smrody pod dywan chce zamieść. Chyba że go kolega, u którego ma być mocniejsza część, wykiwa i o nim też nagrane będzie. Screeny latają po necie jaki to Sylwek święty jest. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Kartofelcia napisał:

Dokładnie mam takie same odczucia. Że Wardęga nadaje na innych, a swoje smrody pod dywan chce zamieść. Chyba że go kolega, u którego ma być mocniejsza część, wykiwa i o nim też nagrane będzie. Screeny latają po necie jaki to Sylwek święty jest. 

To byłby plot twist, gdyby taki był zamiar tego Konopskiego 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Blada napisał:

To byłby plot twist, gdyby taki był zamiar tego Konopskiego 😀

Nic mnie już chyba nie zdziwi😎 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to jasne ze nikt nie jest swiety, nic nie jest biale albo czarne. jednakze jezeli to prawda ze stuu to jest to obrzydliwe - nie wazne jakie jego filmy byly ale sam fakt dla kogo byly tworzone . dorosly czlowiek tworzacy filmy dla dzieci - widocznie mial w tym swoj cel, zeby przyciagnac mloda publike... wg mnie nie powinno to byc tak, ze kazdy (!) swobodnie moze tworzyc materialy dla dzieci... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Blada napisał:

Właśnie, czy tam padły inicjały DG czy tylko litera D?

Widziałam jak ludzie wysyłali nagminnie na tym czacie u wardegi DG stylizacje ale naprawdę nie chciałam w to wierzyć i nie chce 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Kartofelcia napisał:

Dokładnie mam takie same odczucia. Że Wardęga nadaje na innych, a swoje smrody pod dywan chce zamieść. Chyba że go kolega, u którego ma być mocniejsza część, wykiwa i o nim też nagrane będzie. Screeny latają po necie jaki to Sylwek święty jest. 

Są screeny jak Wardega twierdził że mogłby roochac 15-latkę 🤮

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Vaniliovanelka napisał:

Widziałam jak ludzie wysyłali nagminnie na tym czacie u wardegi DG stylizacje ale naprawdę nie chciałam w to wierzyć i nie chce 

W komentarzach pod vlogiem Łobuzów ktoś zapytał wprost o tę aferę i odpisali, że to tylko plotki. I że sprawa już wyjaśniona - o ile dobrze pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To tylko pokazuje jak trudno dzisiaj wychować dziecko. Kiedyś rodzic zamknął drzwi w domu i mu się wydawało, że jest bezpieczne, a dzisiaj to już niekoniecznie.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, Anitella napisał:

To tylko pokazuje jak trudno dzisiaj wychować dziecko. Kiedyś rodzic zamknął drzwi w domu i mu się wydawało, że jest bezpieczne, a dzisiaj to już niekoniecznie.

Kiedyś też tak było, wiem co koleżanki robiły że starszymi kolegami, (one 14 oni 19, 20)którzy im imponowali, a jeszcze jakby miały możliwość z idolami, tacy Just 5 wtedy 🙈 

Tu muszę przyznać rację mojej matce, że to, że mi dużo zakazywala na dobre mi wyszło w jakimś sensie 

Poza tym jak wejdzie na jakieś forum, gdzie piszą w jakim wieku straciły dziewictwi to właśnie wymieniają wiek poniżej 16

Edytowano przez Sylka856
  • Like 3
  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×