Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gina_Linetti

CEO wannabe

Polecane posty

Z okazji że właśnie zabieram się za nowy filmik pierwszy raz zakładam nowy wątasek 😛 

Obejrzałam 2 minuty i już bawi jak się naszej CEO optyka zmienia- kiedyś ważne było oszczędzanie "grosz do grosza", teraz okazuje się że to zupełnie nie ma znaczenia a wżne jest tylko jak oszczędzasz 300- 500 tys... 

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 6.10.2023 o 08:41, Gina_Linetti napisał:

Z okazji że właśnie zabieram się za nowy filmik pierwszy raz zakładam nowy wątasek 😛 

Obejrzałam 2 minuty i już bawi jak się naszej CEO optyka zmienia- kiedyś ważne było oszczędzanie "grosz do grosza", teraz okazuje się że to zupełnie nie ma znaczenia a wżne jest tylko jak oszczędzasz 300- 500 tys... 

Jaka piękna zmiana narracji 😄

Czasem mam wrażenie że ona coś bierze... albo widzi, że pali jej się pod nogami i próbuje kogokolwiek jeszcze zainteresować

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A podbiję wątek :D

 Żeby Ania nie myślała że dałyśmy jej spokój :P

Nasza CEO kłamie że ma pełny kalendarz spotkań, a wszyscy wiemy, że robi nadgodziny żeby utrzymać rodzinkę. Ten najlepszy mąż nie pracuje, ciekawe czy choć coś w domu ogarnie.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, Minija napisał:

Ten najlepszy mąż nie pracuje, ciekawe czy choć coś w domu ogarnie.

Skąd wiadomo, że nie pracuje? 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeraża mnie mina Krzysia jak tańczą świętując sukces finansowy. Ogólnie on wzbudza we mnie jakiś niepokój. Mam nadzieję, że Ania myśli i osobno zabezpiecza siebie i dzieci

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Evil Bitch napisał:

Skąd wiadomo, że nie pracuje? 🤔

Sama Ania o tym wspominała, że teraz ''pomaga'' jej

  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Minija napisał:

Sama Ania o tym wspominała, że teraz ''pomaga'' jej

Dzięki, nie jestem na bieżąco z CEO, nie mogę słuchać jej kołczowania 🤭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozbawiło mnie dziś jak tłumaczyła w jaki sposób osiągać cele finansowe- mieć wspólne wartości 😛 

Kiedyś mimo wszystko te jej rady były może i oczywiste dla ogarniętych ludzi ale mimo wszystko konkretne, teraz to już tylko kołczingowy bełkot bez konkretów. Aż się boję co będzie jak te studia kołczingowe skończy...

  • Thanks 2
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ania i Krzyś w tym tańcu wyglądają jak para emerytów... A to przecież młodzi ludzie. Straszne. Ani nawet ciężko obrót zrobić. Zaoszczędziła na jedzeniu jedząc byle co to teraz będzie musiała zainwestować w zdrowie.

  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Ta_z_1_ napisał:

Ania i Krzyś w tym tańcu wyglądają jak para emerytów... A to przecież młodzi ludzie. Straszne. Ani nawet ciężko obrót zrobić. Zaoszczędziła na jedzeniu jedząc byle co to teraz będzie musiała zainwestować w zdrowie.

Jesssuuu ale żenada 😂

Miny mają jakby w portki narobili, ruszają się jak paralityki.

Koperty pełne, poduszka też. Kij z tym że kosztem zdrowia swojego, dzieci.

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ania rzucajaca kamyczki do wody swoja postawa i zachowaniem, kojarzy sie z osoba nieplenosprawna ( nie obrazajac nikogo) a nie kobieta sukcesu...sorry girl

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Dysk007 napisał:

Ania rzucajaca kamyczki do wody swoja postawa i zachowaniem, kojarzy sie z osoba nieplenosprawna ( nie obrazajac nikogo) a nie kobieta sukcesu...sorry girl

Ona nawet koło kobiety sukcesu nie stała. Za młodu narobiła w życiu błędów finansowych które potem jej pomogli spłacić rodzice.

Jak wyjechała też jej pomagali. A teraz gra kimś kim nie jest. Śmiech na sali

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Dysk007 napisał:

Ania rzucajaca kamyczki do wody swoja postawa i zachowaniem, kojarzy sie z osoba nieplenosprawna ( nie obrazajac nikogo) a nie kobieta sukcesu...sorry girl

Mi tak samo. Podobnie jak wrzucała nagrania ze zwiedzania zamku. Ma tak dziwnie czapkę naciągniętą i z otwartą buzią ogląda. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety, smutna refleksja że Anka wpisuje się w popularny teraz nurt kołczów, trenerów etc. którymi zazwyczaj są ludzie mający niewielkie pojęcie o materii którą się zajmują. Każdy chce teraz uczyć, prowadzić kursy, mastermindy i szkolenia. Wchodzę czasem na profil tej homestagerki która miała live'a z Anką- lubię urządzanie wnętrz i myślałam że coś ciekawego obejrzę. Niestety babka nie wrzuca literalnie nic w temacie home stagingu a tylko ciągle namawia na jakieś kursy, konferencje i inne pierdoły. Smutne to wszystko.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę z tej Anki 🤣

Pisze że już nie rusza ją że uciekają jej odbiorcy bo ma kalendarz pełen spotkań. Komu ona chce wcisnąć te bajki??

Babki które ją obsewowały to zwykle kobiet, pracujące lub nie, mające na głowie dom, utrzymanie rodziny itp

I niby z tej grupy nagle jej kalendarz spotkan sie zapełnił?

Albo nowe osoby z ulicy które nie znają Anki w ciemno kupiły kurs za 5k?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Harcerz jest mega creepy jak patrzy na Anke jak tancza i na tej niby randce z finansami. Ma taki oblakany wzrok.....

I po co oni sie tak mamlaja na tych reelsach? Dorosli ludzie i niby profesjonalni....a dziecinada az zalosne🤢 ze niby tacy sweet i najlepsi maz i zona na swiecie😂

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Dysk007 napisał:

Harcerz jest mega creepy jak patrzy na Anke jak tancza i na tej niby randce z finansami. Ma taki oblakany wzrok.....

I po co oni sie tak mamlaja na tych reelsach? Dorosli ludzie i niby profesjonalni....a dziecinada az zalosne🤢 ze niby tacy sweet i najlepsi maz i zona na swiecie😂

Oni mi się kojarzą z parą emerytów. I to by było nawet słodkie gdyby nie to że to młodzi ludzie i próbują udawać przedsiębiorców...

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Dysk007 napisał:

Harcerz jest mega creepy jak patrzy na Anke jak tancza i na tej niby randce z finansami. Ma taki oblakany wzrok.....

I po co oni sie tak mamlaja na tych reelsach? Dorosli ludzie i niby profesjonalni....a dziecinada az zalosne🤢 ze niby tacy sweet i najlepsi maz i zona na swiecie😂

Ja mam taką teorię ( i to się sprawdza u znajomych zwłaszcza niektórych) że im bardziej sweet w necie, to w realu wojny

Widać że te ich uściski, tańce itp są takie sztuczne, wymuszone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ania jest jak milionerzy, bo poszła na 3 letnie studia pielęgniarskie 🤣 Ludzie to mają o sobie mniemanie. No wyczyn nie z tej ziemi. Jeszcze biorąc pod uwagę, że w chałupie przesiedziała tyle lat. 

  • Thanks 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Asia111 napisał:

Ania jest jak milionerzy, bo poszła na 3 letnie studia pielęgniarskie 🤣 Ludzie to mają o sobie mniemanie. No wyczyn nie z tej ziemi. Jeszcze biorąc pod uwagę, że w chałupie przesiedziała tyle lat. 

A ja się też zastanawiam czy to faktycznie studia pielęgniarskie czy bardziej opiekunka z dodatkowymi uprawnieniami.

Po tym co Anka gada jakie ma zadania to mam wrażenie, że ona tylko asystuje.

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ania idzie jak burza, już nie pendolino a lamborghini 😂

Ania pisze;

Jak pracuje? Pracuje z klientkami, które są co najważniejsze podekscytowane na rozwój, które mają w sobie gotowość do nauki i zbudowania nowych schematów finansowych.

 

Czy tylko mi się wydaje że ona to nieudolnie tłumaczy z jakiejś angielskojęzycznej strony?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2023 o 07:49, Asia111 napisał:

Ania jest jak milionerzy, bo poszła na 3 letnie studia pielęgniarskie 🤣 Ludzie to mają o sobie mniemanie. No wyczyn nie z tej ziemi. Jeszcze biorąc pod uwagę, że w chałupie przesiedziała tyle lat. 

Zawód jest bardzo potrzebny, ale też odpowiedzialny i ciężki. To nie jest praca dla Ani, która się po kilku miesiącach wypala i rezygnuje z dyżurów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Jule3kaaa napisał:

Zawód jest bardzo potrzebny, ale też odpowiedzialny i ciężki. To nie jest praca dla Ani, która się po kilku miesiącach wypala i rezygnuje z dyżurów.

Może i tak, dla mnie żaden wyczyn. Skończyła 3 letnie studia i tyle. Pełno takich ludzi, nawet o dziwo, po trudniejszych studiach. O niczym to jeszcze nie świadczy, a opowiada o tym, jakby co najmniej prowadziła firmę zatrudniajaca 50 ludzi. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Jule3kaaa napisał:

Staruszka Ania i jej poranna rutyna 

Chodzący dramat :(

Ale jak to Ania zawsze się chwaliła '' największe oszczędności są w kuchni'' i teraz tylko zbiera owoce.

Brak ruchu, brak dobrego żywienia. Babka ma 37 lat dopiero a wygląda jakby miała 57.

Ta rolka jak siedzi z kubkiem i coś tam gada o rutynie to jej twarz wygląda jakby miała zaraz eksplodować.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Minija napisał:

Chodzący dramat 😞

Ale jak to Ania zawsze się chwaliła '' największe oszczędności są w kuchni'' i teraz tylko zbiera owoce.

Brak ruchu, brak dobrego żywienia. Babka ma 37 lat dopiero a wygląda jakby miała 57.

Ta rolka jak siedzi z kubkiem i coś tam gada o rutynie to jej twarz wygląda jakby miała zaraz eksplodować.

Tragicznie wygląda. Myślę, że nie jedna 57 latka ma lepszą cerę i ogólnie lepiej wygląda. Źle się na to patrzy

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ania przestań sobie sama odpisywać na pytania na insta bo serio widać że to ty 😂

I nie czaruj nam tu że masz kalendarz pełen spotkań 😉

 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Minija napisał:

Ania przestań sobie sama odpisywać na pytania na insta bo serio widać że to ty 😂

I nie czaruj nam tu że masz kalendarz pełen spotkań 😉

 

Ona za każdym razem opisuje, że miała kryzys, zamykała firmę,ale coś zmieniła i jest zaje.... Po czym po pół roku wrzuca nowy wpis i opisuje, że wtedy co było tak super to ona miała kryzys, ale teraz jest zaje... I tak w kółko 😂😂

Kalendarz to ma może dyżurami zapełniony. Nie wierzę w te klientki. 

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×