Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
march1205

problem czy nieproblem

Polecane posty

Witam. Od jakiegoś czasu zastanawiam się czy wszystko ze mną jest ok ? Mam już prawie 28 lat, powoli kończe bardzo dobre studia. Jestem poukładanym człowiekiem. Mam swoje zainteresowania i plany. Mam aktualnie dorywcze prace, nie da się tak szybko znaleźć dobrej pracy ze względu na brak doświadczenia, ale to zawsze coś. Niestety nie mam bliskiej osoby, chłopaka. Zastanawiam się gdzie znaleźć chłopaka, próbowałam już w internecie, tinder odpada, sami oszuści. Na sympatii udało się, lecz spotkania jednak nie wypaliły, faceci wzrostem niżsi ode mnie, przestraszeni, mający jakieś zainteresowania, nie mający konkretnego celu na siebie, planów. Denerwuje się kiedy musze szukać kogoś w internecie. Zazwyczaj spotykałam chłopaków na co dzień, gdzieś między jakimiś zajęciami, spotkaniami i były to takie dobre znajomości, które nadal gdzieś się zachowały, ale ze względu na jakieś różne plany, niedopasowanie, nie przerodziło się to w nic więcej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może przez jakiś wspólnych znajomych? Zauważyłam że u nas rozwodnicy głównie w ten sposób operują, że szukają wśród znajomych znajomych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×