Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
antyklekotowcy

entliczek świetliczek

Polecane posty

Dziwi mnie ta kobieta coraz bardziej, bez przerwy wałkuje temat rozstania jednocześnie zapewniając ,jak jej jest teraz dobrze. Nie sądzę aby wyszło jej to na dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, antyklekotowcy napisał:

Dziwi mnie ta kobieta coraz bardziej, bez przerwy wałkuje temat rozstania jednocześnie zapewniając ,jak jej jest teraz dobrze. Nie sądzę aby wyszło jej to na dobre.

Weszłam przypadkowo w wątek i zaskoczona jestem. Widziałam kilka jej filmów, ale nie jestem w stanie się do niej przekonać. Nudna, mdła, bez wyrazu. Jak dla mnie osoba, która chce się wybić, a predyspozycji do tego zero.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy vlog i znowu wałkowanie tematu 🤦 Słuchając ma sie wrażenie, że chce być usłyszana przez byłego faceta. Ja rozumiem, że sie rozczarowała,ale swym zachowaniem pokazuje tylko i wyłącznie brak klasy. Co innego wspomnieć raz i sie pożalić,a co innego gadać o tym w każdym jednym filmie i przekonywać jaki to on jest zły

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie cos więcej w temacie tego rozstania? Ktoś pisal pod jednym z filmów, że jej partner pisal na jakims forum ,że ma nowa rodzinę.Ona ciągle podkreśla, że pół miasta o tym huczy  i że on podpadl nie tylko jej 🤔 To nic dziwnego ,że ludzie się rozstają,ale raczej robia to po cichu i bez udziału sąsiadów. Albo by powiedziała o co poszło,albo w ogóle nie poruszała i nie ciągnęła  tego tematu w każdym jednym filmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2023 o 13:12, Stella i kot napisał:

Weszłam przypadkowo w wątek i zaskoczona jestem. Widziałam kilka jej filmów, ale nie jestem w stanie się do niej przekonać. Nudna, mdła, bez wyrazu. Jak dla mnie osoba, która chce się wybić, a predyspozycji do tego zero.

Nudny to jest twój  komentarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, tajemnicza brunetka napisał:

Nudny to jest twój  komentarz

Przyjmuję do wiadomosci, ale zdania na temat tej pani nie zmienię. Dla mnie to osoba bez osobowości i charyzmy. Mimo wszystko szanuję Twoje zdanie. Moj komentarz może być nudny. Ile osób tyle zdań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2023 o 14:07, antyklekotowcy napisał:

Dziwi mnie ta kobieta coraz bardziej, bez przerwy wałkuje temat rozstania jednocześnie zapewniając ,jak jej jest teraz dobrze. Nie sądzę aby wyszło jej to na dobre.

Chce jak siwa zarobić ma tym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta baba przechodzi samą siebie 🤦 Twierdzi, że kończy temat o bylym ,a jednak nie potrafi bo ciagle o nim mówi,co świadczy o tym że boli ja nadal to rozstanie. Zapewnia również o swoim ogromnym szczęściu w każdym filmie 😏Po co przecież człowiek szczęśliwy nie musi tego udowadniac ani opowiadac o tym nikomu. Dzis tytul filmu sensacyjny i znow nawiązuje do byłego. Ludzie pytają o nazwe kanalu skoro mowi o nim ,a ona usuwa na bieżąco komentarze. Wydawala mi sie spoko osoba ,ale teraz to juz coraz bardziej się pogrąża i wyczuwam u niej jakis fałsz.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ona musi do specjalisty isc. Natomiast ta nowa laska jej byłego to tez ma cos nie tak pod kopułką, wstawia co rusz jakies dziwne filmy ze swoja przerobiona (na bajkowa) twarzą,dziwnie się to ogląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Matko jakie to babsko durne. Chciałby robić filmy w stylu szusz ale jej nie wychodzi. Grażynka z Klanu wiecznie szukająca pierdôł w pepco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 5.01.2024 o 18:21, antyklekotowcy napisał:

Ona musi do specjalisty isc. Natomiast ta nowa laska jej byłego to tez ma cos nie tak pod kopułką, wstawia co rusz jakies dziwne filmy ze swoja przerobiona (na bajkowa) twarzą,dziwnie się to ogląda.

Grażka używa tego samego filtra, ciekawe która od której „zgapiła” 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, fiku.miku napisał:

Grażka używa tego samego filtra, ciekawe która od której „zgapiła” 😉

Nie wiem, ale obydwie dziwne. Kinia za to sie objada  zapewnia jak jej fantastycznie. Ulana jest nieźle. Wkolo żarcie i zakupy, ,obiadek,śniadanko , pepco ,action ,tedi i tak wkolo macieju dzień po dniu.Ten caly Artur to też dziwny jest wiec gustuje w takich beznadziejnych laskach , co jedna to lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Znow bredzi pol filmu jak jej teraz dobrze i jaka wniebowzięta jest 😅 chyba sama siebie o tym przekonac chce.

Edytowano przez antyklekotowcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie zaglądałam na jej kanał. Głównie włączałam, żeby podejrzeć nowości z Pepco kiedy sama nie miałam ochoty chodzić po sklepach. Wydawała się nawet sympatyczna. Mignął mi kolejny raz ten wątek przed oczami, więc weszłam na kanał i... co się tam podziało?! Jestem w szoku. Kopia łódzkiej damessy. Kolejna, która żyje najlepszym życiem, plując jadem po tym, jak mąż kopnął ją w cztery litery? Bo z przeglądu opisów miniaturek tak rozumiem. Przejechałam na suwaku kilka filmów ale nie jestem w stanie tego dalej zgłębiać. 

Możecie mi streścić o co u niej chodzi? Poza tym, że ta kobieta chyba przechodzi jakieś załamanie nerwowe przed widownią na YT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, SpecyficznaNazwaMaräng napisał:

Dawno nie zaglądałam na jej kanał. Głównie włączałam, żeby podejrzeć nowości z Pepco kiedy sama nie miałam ochoty chodzić po sklepach. Wydawała się nawet sympatyczna. Mignął mi kolejny raz ten wątek przed oczami, więc weszłam na kanał i... co się tam podziało?! Jestem w szoku. Kopia łódzkiej damessy. Kolejna, która żyje najlepszym życiem, plując jadem po tym, jak mąż kopnął ją w cztery litery? Bo z przeglądu opisów miniaturek tak rozumiem. Przejechałam na suwaku kilka filmów ale nie jestem w stanie tego dalej zgłębiać. 

Możecie mi streścić o co u niej chodzi? Poza tym, że ta kobieta chyba przechodzi jakieś załamanie nerwowe przed widownią na YT.

Ciągle plecie o nim,jaki z niego śmieć i wycieraczka, powtarza ze pol miasta go znienawidzilo. Ciagle do tego wraca ,a mowi ze jej tak świetnie, że ma kogoś,ze teraz dopiero wie ze zyje itd. Malo tego jej zycie to tylko jedzenie. Mam ochotę na to i tamto,pojade ,kupie ,ugotuje ,zamrożę, zjem itd. Lubilam ja ,ale teraz to sie w sumie nie dziwie się że  ten chlop sobie poszedł. I jeszcze jedno -ona strasznie się gubi w zeznaniach,zapewnia ,ze dom tylko jej ,ona wszystko sama , wszystko jej. Chlop wyremontowal chalupe od góry do dolu ,a ona twierdzi że to sobie wszystko zawdzięcza i inni jej zazdroszczą 😏

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, antyklekotowcy napisał:

Ciągle plecie o nim,jaki z niego śmieć i wycieraczka, powtarza ze pol miasta go znienawidzilo. Ciagle do tego wraca ,a mowi ze jej tak świetnie, że ma kogoś,ze teraz dopiero wie ze zyje itd. Malo tego jej zycie to tylko jedzenie. Mam ochotę na to i tamto,pojade ,kupie ,ugotuje ,zamrożę, zjem itd. Lubilam ja ,ale teraz to sie w sumie nie dziwie się że  ten chlop sobie poszedł. I jeszcze jedno -ona strasznie się gubi w zeznaniach,zapewnia ,ze dom tylko jej ,ona wszystko sama , wszystko jej. Chlop wyremontowal chalupe od góry do dolu ,a ona twierdzi że to sobie wszystko zawdzięcza i inni jej zazdroszczą 😏

OMG 🤯 Dzięki. Czyli potwierdza się to, co piszą w komentarzach, że stała się kopią siwej.

Co prawda, nie oglądałam jej vlogów ale kojarzę, że była na jakimś zabiegu/operacji (?) i ten "śmieć" ją woził na zakupy do szpitala, zawiózł ją na oddział i odwiózł po wszystkim. W ogóle woził jej cztery litery wszędzie. Jak o czymś opowiadała to było MY. Pamiętam, że opowiadała o remoncie, który on robił, i że nawet płytki kładł. I planowała kiedy będzie układał kostkę na chodnik czy tam podjazd przed domem.

A teraz narracja jej się zmieniła?

Nie wiem czy dobrze kojarzę ale on jest kierowcą? Bo chyba w domu więcej go nie było. 

Wnioskuję po jej zachowaniu, że to on odszedł i chyba jest już z kimś innym, że ona tak się miota i pierze brudy. 

Ona znalazła kogoś? Na miniaturkach ma jakieś desperackie opisy o ciąży. 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, SpecyficznaNazwaMaräng napisał:

OMG 🤯 Dzięki. Czyli potwierdza się to, co piszą w komentarzach, że stała się kopią siwej.

Co prawda, nie oglądałam jej vlogów ale kojarzę, że była na jakimś zabiegu/operacji (?) i ten "śmieć" ją woził na zakupy do szpitala, zawiózł ją na oddział i odwiózł po wszystkim. W ogóle woził jej cztery litery wszędzie. Jak o czymś opowiadała to było MY. Pamiętam, że opowiadała o remoncie, który on robił, i że nawet płytki kładł. I planowała kiedy będzie układał kostkę na chodnik czy tam podjazd przed domem.

A teraz narracja jej się zmieniła?

Nie wiem czy dobrze kojarzę ale on jest kierowcą? Bo chyba w domu więcej go nie było. 

Wnioskuję po jej zachowaniu, że to on odszedł i chyba jest już z kimś innym, że ona tak się miota i pierze brudy. 

Ona znalazła kogoś? Na miniaturkach ma jakieś desperackie opisy o ciąży. 

 

 

Twierdzi, że sam się znalazl jakis amator ,ale nie będzie go pokazywać 😅 Zachowuje się jak by cos z glowa miała nie tak i bardzo chyba chce aby były żałował ze stracił taka jak ona. Sama mowila ,ze wszystkiego DOROBILI sie sami bez pomocy rodziny,a teraz wszystko jej i wszystko ona 😏  Ludzie pisza jej zeby przestala o nim mowic bo przeczy sama sobie,a ona dalej temat wałkuje. Nie rozumie , że on zamiast zalowac że odeszedl to ma beke niezla z niej. 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Ha ha ha! Czyli kolejna "wyzwolona" po rozwodzie.  Tylko jak się zjedzie do dołu i porówna miniaturki to jednak jakoś przy tym człowieku - wycieraczce wyglądała sto razy lepiej. Teraz twarz ma opuchniętą jakby była zapłakana, oczy smutne i usta w podkówkę albo zły wzrok i krzywy, ironiczny uśmieszek.

Będę co jakiś czas zaglądała bo wciągnęłam się w ten dramat. Stara baba, co urządza cyrk w internecie. Całe szczęście, że nie pokazywała go na filmikach, tak jak łódzka damessa, że każdy teraz wie, jak były wyglądał i widzki stalkują go po jego sm i potrafią wypisywać jakieś durnoty bo uwierzyły w to, co nawymyślała siwa.

Edytowano przez SpecyficznaNazwaMaräng

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten jej Artek prowadził życie na dwa domy, z tamtą drugą ma nawet 3-letnie dziecko. Historia stara jak świat.

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedno co mnie pozytywnie ujęło, to że ma bardzo czysto w domu i sama pomimo nadwagi wygląda bardzo schludnie czego nie można powiedzieć o niektórych yt jak np. busz. Ale ogólnie straszne nudy i głupie tytuły vlogów.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, z ciekawości zobaczyłam kto to i jestem w szoku jaka ona podobna do Szusz jest ….

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×