Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Luk8855

Co robić? :(

Polecane posty

Witam , potrzebuje porady co mam robić , mieszkamy z partnerka ponad 4 miesiące, od 3 tyg zaczęła soe odsuwać odemnie a chodzi o to że wróciły jej mysli o byłym mężu a z tego co mi mowila to odeszła od niego bo cały czas się kłócili ze mną mowi ze jej jest bardzo dobrze i jest szczęśliwa i ze mnie kocha , ostatnio mi powiedziała że ma wyrzuty sumienia i myśli nad powrotem do ex poprostu będzie z nim ale nie bedzie szczęśliwa, do tego jej ex cały czas wydzwaniał i pisał do niej bo się spotykali jeszcze przed naszym poznaniem , nie wiem co mam już robić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pójdzie tam gdzie serce jej podpowie , jak jest głupia to pójdzie na stare śmieci . Nowa sytuacja ,stres i stąd te myśli. daj jej z pol roku i się przyzwyczai do Ciebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To prawda tak jest niestety

Dnia 28.11.2023 o 17:40, wirtualna księżniczka napisał:

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2023 o 16:32, SweetNovember napisał:

Ciekawa to miłość skoro lepiej wrócić do kata którego się nie kocha.

Jak ktoś napisał - pomóc w pakowaniu, żeby nie zdążyła się rozmyślić, a potem wymienić zamki i numer telefonu.

A czemu kata? Napisal tylko, ze sie klocili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2023 o 19:09, Luk8855 napisał:

Witam , potrzebuje porady co mam robić , mieszkamy z partnerka ponad 4 miesiące, od 3 tyg zaczęła soe odsuwać odemnie a chodzi o to że wróciły jej mysli o byłym mężu a z tego co mi mowila to odeszła od niego bo cały czas się kłócili ze mną mowi ze jej jest bardzo dobrze i jest szczęśliwa i ze mnie kocha , ostatnio mi powiedziała że ma wyrzuty sumienia i myśli nad powrotem do ex poprostu będzie z nim ale nie bedzie szczęśliwa, do tego jej ex cały czas wydzwaniał i pisał do niej bo się spotykali jeszcze przed naszym poznaniem , nie wiem co mam już robić 

A co mozesz zrobic? Jesli bedzie chciala wrocic do bylego to wroci, na klucz ja przeciez nie zamkniesz w pokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×