Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim.0

Czemu kobiety się zmieniają po posiadaniu dziecka?

Polecane posty

Mam pytanie czemu kobiety się zmieniają po ciąży,oczywiście nie fizycznie ale charakternie. K y instynkt macierzyński ale nie wiem. Zastanawiało mnie to kiedyś i do mnie wróciło,chodzi o moją mamę.

Pamiętam że gdy ja byłem mały to moja mama była super oglądaliśmy razem fajne filmy i to nie jakieś dyrdymalowate kreskówki tylko bardziej dla dorosłych,słuchała świetnej muzyki chodziła na koncerty miała super kumpli. Potem gdy miałem 7 lat urodziła się moja siostra i wtedy mama się zmieniła zaczęła być miękka i jakaś taka nie jak moja mama. Oczywiście gdy byłem mały to mnie przytulała ale to nie to samo. Zaczęła być taka bo właśnie jak typowa mama? Ale dlaczego tak się dzieje? Gdy byłem mały brakowało mi mojej mamy czułem się wtedy jakby mi podstawili obca babę i weź z taką żyj,mojemu tacie to pasowało. Lubił "nową" mamę. Za to jej znajomi mniej. Miałem takiego typowego wujka co się nie jest spokrewnionym ale i tak wujkiem się nazywa. Mama zerwała z nim znajomość,nie lubił mojej siostry to było jak siostra miała 2/3 latka ale przed tym widać było że relacja się osłabiła. Poza tym mama zaczęła bardziej się troszczyć gdy ja byłem mały to jak wujek mnie woził na motorze było super nie problem ale gdy mama stała się inna to już nie bo nie bezpieczne. Jakby rozumiem może w końcu dojrzała czy coś,ale czemu nie dojrzała gdy ja się urodziłem? I czy każda kobieta się tak zmienia?mimo że nie planuje z moją kobietą posiadać dzieci to bałbym się założyć rodzinę z nią mając z tyłu głowy że przed to się zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziecko zazwyczaj wszystko zmienia tak już jest. Przy dwójce dzieci jest dużo obowiązków. Jedno chce się bawić i prosi o uwagę,podczas,gdy drugie trzeba uśpić,bo cały czas płacze do tego sprzątanie, gotowanie. Ciężko w tym wszystkim znaleźć czas no i wiadomo,że za dziecko jest się odpowiedzialnym i nie można mu pozwalać na coś co uważamy za niebezpieczne,bo za to odpowiadamy. Wszystko też zależy od dzieci. Jedne potrzebują mniej uwagi i będą bawić się same,a inne tylko mama i mama. O ile z jednym dzieckiem można wszystko na spokojnie ułożyć,to z dwójką wymagających uwagi jest ciężko. Nie piszę tego jako doświadczona mama dwójki dzieci. Ja poprostu raz zostałam z dwójką dzieci koleżanki 4 i 2 lata i naprawdę bałam się,że te dzieci nie przeżyją do powrotu rodziców mimo,że naprawdę pilnowałam i tak potrafiły się mocno uderzyć na moich oczach,bo skakali,bawili się,ale to nie tylko przy mnie koleżanka też już przez takie bieganie była z nimi na pogotowiu. Podziwiam,że potrafi to wszystko ogarnąć, ugotować przy takich dzieciach,posprzątać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie że twoja mama po urodzeniu siostry zmieniła się na lepsze,taka powinna być matka.A nie kumple,koncerty i wypady!Matka to ostoja domu i dobroci,ciepła i bezpieczeństwa.Nigdy bym nie chciała mieć takiej mamy jak ty miałeś,gdy nie było siostry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×