Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
TylkoTenIRaz

problem z wyprowadzka z Nl

Polecane posty

Zerwalismy z chlopakiem, chata na mnie stoi wiec napisalam do nich, ze nie przedluzam umowy, chce ja zerwac i wracam do Pl. W zwiazku z tym ze dochodzilo do przemocy mentalnej, nawet wezwania policji to oni maja dosc nas wiec partner tez musi opuscic lokal. mieszkal tu 8 lat, na niego wczesniej bylo mieszkanie.

on tu wszysztko praktycznie kupil, ja tylko tv, sofe i zmywarke. mamy opuscic lokal do konca grudnia, ale tu jest tak, ze tak szybko nie znajdzie sie mieszkania. ich to nie int. mnie wlasciwie tez, gdyby nie to ze mamy dziecko, dla niego chcemy sie postarac i zamieszkac z dala od tego otoczenia i ludzi. Co powinnam i do czego mam prawo ? ktos wie jak tu jest w Nl ? nie zdazymy znalezc nic i sie przeprowadzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie do ostatniej chwili, chlopak taki narwany. Zerwal, wyniosl sie na 2 dni a gry wrocil powiedzial mi ze jz nic nie chce, dlatego od razu napisalam do baby zeby nie przedluzala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polaczki, wszędzie się leją. Nowe hobby narodowe haha. Ja mam faceta bez ślubu już 21 lat i kocham go każdego dnia mocniej tyle że My się w Polsce nie hodowaliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×