Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Elżbieta1248

Ostra kłótnia z matką przez ojca :(

Polecane posty

Cześć pisze do was ponieważ nie wiem co mam robić jestem załamana 😞 a więc tak jutro wigilia więc zapytałam mamę czy zrobi pierogi z kapustą a ona na to że tak tylko nie ma kapusty a to że ojciec przyjeżdża wieczorem do nas to zapytałam się jej czy może do niego nie zadzwonić a ona na to że tak zadzwoń do niego to kupi po drodze a zadzwoniłam a ojciec z taką nie chęcią i czepianiem się że no możesz kupić i tak jesteś w mieście z taką pretensją i się potem nagrał że mam brak szacunku i w ogóle tylko ja nwm co ja zrobiłam bo zapytałam czy może kupić i wybuchła awantura w domu ostra awantura nie chce w szczególny wnikać bo nie mam na to siły po prostu moja matka jest toksyczna ta kłótnia dała mi do zrozumienia dużo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Toragasira napisał:

Elżbieta w każdej rodzinie są kłótnie a mamę masz tylko jedną 🙂

Ale nie takie na pewno nie i straszenie psychiatrą to już przesada a po za tym jak ona się wścieknie to normalnych rzeczy nie robi więc jakby według mnie ma coś z głową a jestem pełnoletnia więc psychiatra może gowno zrobić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, wirtualna księżniczka napisał:

Niektórzy rodzice są toksyczni i nic na to nie poradzisz..jedynie można się wyprowadzić i uciąć kontakt

Chciałam się wyprowadzić ale mam problem muszę szkołę skończyć a ja nie wytrzymam 😫 

Edytowano przez Elżbieta1248

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę że to poważny problem może sama idz do psychiatry i powiedz że masz problemy z mamą czy by jej nie pomogli może rzeczywiście coś nie tak z nią lub spróbuj u jakiejś rodziny zamieszkać bliższej u mnie też ciągłe awantury ale jakoś daje rade bo kocham mamę tylko czasem jest nieznośna ciągłe kłótnie z narzeczonym, zbieractwo i od groma innych spraw ale daje rade bo mama jest tylko jedna i choć czasem jestem na nią zła to nie zostawię jej na stare lata ma tylko mnie cała rodzina się od niej odsunęła 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Toragasira napisał:

Widzę że to poważny problem może sama idz do psychiatry i powiedz że masz problemy z mamą czy by jej nie pomogli może rzeczywiście coś nie tak z nią lub spróbuj u jakiejś rodziny zamieszkać bliższej u mnie też ciągłe awantury ale jakoś daje rade bo kocham mamę tylko czasem jest nieznośna ciągłe kłótnie z narzeczonym, zbieractwo i od groma innych spraw ale daje rade bo mama jest tylko jedna i choć czasem jestem na nią zła to nie zostawię jej na stare lata ma tylko mnie cała rodzina się od niej odsunęła 😞

A może są jakieś powody dla których rodzina się odsunęła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×