Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Marzena7070

Kochliwy kopacz

Polecane posty

Czy to prawda,że przyszły tata za babami lata? Na pudelku dużo komentarzy pod zdjęciem świątecznym. Ale coś trudno mi uwierzyć,że historia się powtarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet jest o nich dziś post na pudełku. Nie chcę pisać nazwiskami bo wątek pewnie zostanie usunięty. Zbiórka na syna,ślub w Miami,może coś podpowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Oh Celinee napisał:

O kim mowa?

Rzeźnik piłkarz

Edytowano przez Montmorlonit
Dopisek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mi się wydaje czy na razie on cisza na insta. Jak on to robi skoro uzależniony od mediów ? Ona wstawiła jakieś smutne zdjęcie a komentarze ograniczone tak jakby to coś zmieniło. Zaklina rzeczywistość. Na początku pomyślałam że on tylko głupek i bydlak ale widzę że ona nie lepsza i parcie na szkło w najgorszym wydaniu level hard. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, redżina napisał:

Czy mi się wydaje czy na razie on cisza na insta. Jak on to robi skoro uzależniony od mediów ? Ona wstawiła jakieś smutne zdjęcie a komentarze ograniczone tak jakby to coś zmieniło. Zaklina rzeczywistość. Na początku pomyślałam że on tylko głupek i bydlak ale widzę że ona nie lepsza i parcie na szkło w najgorszym wydaniu level hard. 

Ma okropny gust, jeśli chodzi o wybór kobiet. I nie mówię tu o wyglądzie, ale właśnie charakterze. Z obecną przy ewentualnym rozstaniu też będzie dramat, wyjdzie z niej cały toksyk. Edyta Zając kompletnie do niego nie pasowała, czasami myślę, że hajtnął się z nią dla lansu, piękna, wzięta modelka wprowadziła go na salony, a wszyscy zazdrościli takiej pięknej żony. 

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Montmorlonit napisał:

Ma okropny gust, jeśli chodzi o wybór kobiet. I nie mówię tu o wyglądzie, ale właśnie charakterze. Z obecną przy ewentualnym rozstaniu też będzie dramat, wyjdzie z niej cały toksyk. Edyta Zając kompletnie do niego nie pasowała, czasami myślę, że hajtnął się z nią dla lansu, piękna, wzięta modelka wprowadziła go na salony, a wszyscy zazdrościli takiej pięknej żony. 

Polemizowałbym co do wyglądu bo piękność z niej żadna, wręcz przeciwnie ale kwestia gustu. Mi osobiście się wydaje że najmniej atrakcyjna z wyglądu oprócz tego że szczupła. Małe oczka, te zrobione usta aż nienaturalnie duże. A jak się uśmiecha to w ogóle szpetna aż szok. 
Dobrze Stanowski powiedział że obnoszenie się z życiem w najgorszym wydaniu, buziaczki i sweterki z grinch a potem łzy bo nikt nie pyta o choinkę. Ta dziewczyna nie ma nic do zaoferowania. Podobno tą robotę w Rzeszowie załatwił jej były chłopak piłkarz którego zdradziła w pierwszą noc jak poznała Rzeźnika także brawo ! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dużo o nich mówi się negatywnie,ale widzicie niektórzy i tak im komentuja,jak to są super i że im kibicują. Serio... chlop ledwo synka pochował i już sie bawił na swoim weselu w Miami. Narobili tyle złego,a zdziwieni,że nikt nie pyta( tak jak w komentarzu wyżej napisane) o choinkę. Bardzo mnie dziwi,że oni siebie nie widzą i twierdzą, że to media przedstawiają ich źle. Nie , to jest laurka, która sobie sami wystawili. Szkoda mi tej małej dziewczynki, zapewnił jej traumę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, Marzena7070 napisał:

Dużo o nich mówi się negatywnie,ale widzicie niektórzy i tak im komentuja,jak to są super i że im kibicują. Serio... chlop ledwo synka pochował i już sie bawił na swoim weselu w Miami. Narobili tyle złego,a zdziwieni,że nikt nie pyta( tak jak w komentarzu wyżej napisane) o choinkę. Bardzo mnie dziwi,że oni siebie nie widzą i twierdzą, że to media przedstawiają ich źle. Nie , to jest laurka, która sobie sami wystawili. Szkoda mi tej małej dziewczynki, zapewnił jej traumę

No właśnie. Tam są JEGO dzieci które on krzywdzi ale najważniejsze że „oni ukrywać się nie chcieli ze swoją miłością” więc pyk syn umierał a ten wypady do Ameryki, pierścionki, zakupy w La Manii. Dwa miesiące po śmieci a ten huczne wesele w Miami, szycie sukni ślubnej, rejsy na Bahamy i zaskoczony że ludzie piszą w komentarzach że na leczenie dziecka nie chciał dać, tłumacząc się brakiem kasy i publicznie oskarżał Magdę że syna wywiozła do złego szpitala. 
Gość nie ma za grosz pokory. O klasie jego panny nie wspomnę. 
 Pamiętam że jak jeszcze był z Magdą to wstawiał zdjęcia córki, jak się we trójkę bawili. Teraz nie ma żadnych zdjęć z tą dziewczynką. Coś mi się zdaje że Paulinka tam ładnie miesza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mogę pojąć jak ona, mając w brzuchu ich córkę, siedzi w tv śniadaniowej i słucha jak K opowiada, że nie ma kontaktu ze starszą córką, bo nie czuł więzi, nie chce jej w swoim życiu itd.

Czy ani przez sekundę jej nie przeszło przez myśl, że kiedyś to jej córka może być bohaterką jego wypowiedzi w tym stylu?

  • Like 4
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Alohomora_ napisał:

Ja nie mogę pojąć jak ona, mając w brzuchu ich córkę, siedzi w tv śniadaniowej i słucha jak K opowiada, że nie ma kontaktu ze starszą córką, bo nie czuł więzi, nie chce jej w swoim życiu itd.

Czy ani przez sekundę jej nie przeszło przez myśl, że kiedyś to jej córka może być bohaterką jego wypowiedzi w tym stylu?

Mnie to zadziwia, że nie tylko on jest głupi jak but ale całe to ich otoczenie. Oni są tak żądni uwagi, popularności, że nie ma znaczenia o co pytają, ważne że pytają. Zero samokontroli, samokrytyki. Wszystko na sprzedaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oho, Pan R wyrzucony z klubu.

Czy ktoś wie jak nazywała się ta firma materacy które żonka reklamowała a teraz zniknęły z profilu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, redżina napisał:

Oho, Pan R wyrzucony z klubu.

Czy ktoś wie jak nazywała się ta firma materacy które żonka reklamowała a teraz zniknęły z profilu ?

Chyba to samo co Laura O czyli nie wiem bo też nie ma żadnej rolki na profilu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Jagoda_Malina3 napisał:

Chyba to samo co Laura O czyli nie wiem bo też nie ma żadnej rolki na profilu?

Już znalazłam. Paulinka skasowała rolkę bo zrezygnowali z współpracy z nią po komentarzach ludzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyrzucony,ale on się będzie odwoływał. Jaki to jest obleśny typ to ja nie mam słów, zero moralnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Marzena7070 napisał:

Wyrzucony,ale on się będzie odwoływał. Jaki to jest obleśny typ to ja nie mam słów, zero moralnosci

On w ogóle nie widzi nic złego w tym co powiedział i zaskoczony że go za to wyrzucili. To jest straszne. 
Jeszcze się wypowiedział że u Żurnalisty też powiedział że nie kocha córki i jakoś wtedy go nie wyrzucili. Co za prymityw. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, redżina napisał:

On w ogóle nie widzi nic złego w tym co powiedział i zaskoczony że go za to wyrzucili. To jest straszne. 
Jeszcze się wypowiedział że u Żurnalisty też powiedział że nie kocha córki i jakoś wtedy go nie wyrzucili. Co za prymityw. 

On to on ale najgorsze jest, że ta panna i pewnie jej rodzina nie widzą również w tym nic złego.

Wiadomo, że będzie się odwoływał bo gdzie będzie pracował?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak poszło rozwiązanie, bo obydwoje cisza w SM i prywatne konta porobili.. 

Moze Kubuś już się ulotnił 🫣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytałam na pudelku, że on ma już nową babę. Brak mi słów na tego człowieka. Tyle złego narobił, a najwięcej tej dziewczynce (nie chcę pisać córce, bo on na nią nie zasługuje). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bawidamek, atencjusz i utracjusz uzależniony jak narkoman od social mediów. Która rozsądna, by go chciała? Ani on ładny, ani bystry, chyba tylko dobry w te łóżkowe klocki na chwilę. Żałosny człowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, M.F.xoxo napisał:

Ciekawe jak poszło rozwiązanie, bo obydwoje cisza w SM i prywatne konta porobili.. 

Moze Kubuś już się ulotnił 🫣

Bardzo prawdopodobne, wcześniej tak się chwalili ciążą i szczęściem, że niemożliwe aby nagle przestali jak już córka na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Montmorlonit napisał:

Bardzo prawdopodobne, wcześniej tak się chwalili ciążą i szczęściem, że niemożliwe aby nagle przestali jak już córka na świecie.

Na insta konto prywatne ale opis że lepsza prawda od dobrego kłamstwa i dumny mąż. 
Mi się wydaje że na razie siedzą cicho a potem znowu się odpalą. Oni nie mogą żyć bez mediów społecznościowych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, niespotykana wcześniej cisza w eterze u piłkarzyny i jego damessy 🙈 zakładam, że szykują jakąś "bombę" z pokazaniem dziecka, konta ustawione na prywatne, żeby więcej followersów nabić i nakręcić klikalność, gdy już coś opublikują. Chyba, że Kubusia znów przerosło ojcostwo i wymiksował się już z rodzinnego życia 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konta prywatne ale ilość obserwujących wzrasta, więc siedzą oboje i tylko akceptują. Uzależnieni od mediów społecznościowych. 
Z różnicą że łatwy zarobek się oddala bo firmy nie chcą współpracować a jak któraś się zdecyduje to potem rezygnują pod naciskiem ludzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest  krindżowa para egoistycznych narkomanów uzależnionych od atencji. Spaleni wizerunkowo, mam nadzieję skutecznie u firm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Dziecię się wykluło już 10 lutego, także klasyka gatunku - cisza, cisza, a potem będzie bobasowy spam i nabijanie wyświetleń i lajków 😆 no i zdradzili imię - Antonina, i to niby takie oryginalne miało być? Choć chyba i tak lepiej niż Inez 🤪

Edytowano przez nie_potrafię_gwizdać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opis na insta dumny tata Antoninki. 
A drugie dziecko ??? 
Jezuu i ktoś to lajkuje i gratuluje im ? Ktoś naprawdę nie widzi jaką krzywdę on wyrządza innym ludziom. 
Za chwilę konta będą publiczne i sesje zdjęciowe z nowym dzieckiem, a starsza poszła w odstawkę bo tatuś nie czuję więzi a nowa żona tatusia ma wszystko gdzieś bo liczy się tylko ona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Ciekawa jestem czy serio jskas firma zaryzykuje współpracę z patusami? Przecież ludzie zhejtowali nawet te obciachowe materace🤣

 

Edytowano przez Bromba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Serce Tefiti

Po ostatnich artykułach na pudlu byłam pewna że odszedł do innej kobiety. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×