Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Glos_rozsadku

Laura coco

Polecane posty

Ktoś kiedyś wrzucił screen,że zalegali z czynszem,więc może chodzi o jakieś zaległości finansowe,ale to są tylko przypuszczenia po tym komentarzu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na forum wanda fajnie dziewczyny to wytłumaczyły, ze inwestor wszedł do firmy aby ja ratować, bo była aż tak bardzo nie rentowna i miała tyle długów. Kupili swoje udziały za 2 zł. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2024 o 10:39, FashFash napisał:

na forum wanda fajnie dziewczyny to wytłumaczyły, ze inwestor wszedł do firmy aby ja ratować, bo była aż tak bardzo nie rentowna i miała tyle długów. Kupili swoje udziały za 2 zł. 

Cooo 😧 

mnie wyglądają na takich którzy nie umieją w biznesy… jestem w szoku. Szukałam tematu o niej na Wandzie ale nie znalazłam… idę szukać jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
2 godziny temu, Glos_rozsadku napisał:

Cooo 😧 

mnie wyglądają na takich którzy nie umieją w biznesy… jestem w szoku. Szukałam tematu o niej na Wandzie ale nie znalazłam… idę szukać jeszcze raz

dział instagramerki i nazwa wątku: laurella 

Edytowano przez FashFash
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Marzena7070 napisał:

Jak się dostać na to forum?

wpisać w Google potem założyć konto. czekać na akceptacje i można pisać. Tak jak tutaj. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten jej męzuś jest śliski, sporo można znaleźć na temat jego "sukcesów" biznesowych, czytaj długów, nietransparentnych interesów, ale się Lusia potrafiła ustawić. Na pocieszenie urządzają dom 450 metrów, nowa firemka dla businesswoman (czyt. utrzymanki) też powstała bardzo szybko, byle tylko nie ucichło na jej temat. I powiecie, że kobiety mają się dzisiaj uczyć? że feminizm jakiś? Najopłacalniej jak widać dbać o urodę i szybko zapolować na bogatego. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×