Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
apsik

życie w bunkrze i na wakajkach na zmianę

Polecane posty

Napisano (edytowany)

Nie może się pogodzić też z tym, że czasy się zmieniają, ma ogromną konkurencję w branży i nikt się przed nią płaszczył nie będzie bo jest rozliczana z rezultatów a w jej profesji przetrwa lepszy. Ona by chciała nagrywać same reklamy i jeździć na wakajki co miesiąc a widzowie nie chcą tego typu treści serwowanych jako jedyny kontent kanału więc powstaje konflikt interesów na co widzowie reagują odejściem i mniejsza oglądalnością a ona ciągłymi fochami i jeszcze mniejszym nakładem pracy. Mówiąc krótko skończy z ręką w nocniku.

Edytowano przez Oh Celinee
  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy podawała gdzieś informację ile ebooków udało się sprzedać? Warto go kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nagrała foodbooka i nie podała wszystkich przepisów tylko odsyła do ebooka w porze obiadowej XD

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Czyta nas regularnie. Pokazała białko Olimpu ALE szuka poleceń innych białek XD. Liczy na nową współpracę XD No i reklama ebooka i GG musi się zgadzać więc są XD

Edytowano przez Oh Celinee
  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Oh Celinee napisał:

Nagrała foodbooka i nie podała wszystkich przepisów tylko odsyła do ebooka w porze obiadowej XD

A no sorry, przepis można wziąć z filmu ale w opisie jest link do ebooka zamiast przepisu XD

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, Oh Celinee napisał:

A no sorry, przepis można wziąć z filmu ale w opisie jest link do ebooka zamiast przepisu XD

Ogólnie muszę przyznać ze ten film z przepisami jest spoko. Jedyne co - to ile ona oliwy uzywa to ja pewno nie jest 5ml 🙈

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wam mogę i tobie Donka polecić bio tech iso whey z serii pure- bez szitowych barwników, sukralozy i innego gunwa. Delikatne w smaku bo bez wzmacniaczy smaku ale jest gites. Odnośnie jej figury- jakby była zwykłą influ to jasne, ma normalną figurę - żaden powód do kompleksów. Jednak uważa się za fit guru i w związku z tym wymaga się od niej trzymania pewnych standardów.... Albo chociaż,, ok teraz trochę przytyłam, tak mi się podoba, to celowe". Bo jak dla mnie, gdybym inspirowała się jej filmami, to bym się poważnie zmartwiła, czy warto brać z niej przykład (gdybym nie miała doświadczenia). Aha i jeszcze jakby kto szukał spf to od prawie roku używam beauty of Joseon a mam super na maxa alergiczną, naczyniową cerę z trądzikiem różowatym (combo że weź) i jest super - mega nawilżenie i brak zapychania. No nie jestem influ ale polecam 🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To co się dzieje z jej marką to tylko i wyłącznie jej wina, bo nie potrafi ogarnąć rzeczy które powinno się ogarnąć zakładając markę. Nawet jeśli tego nie wiedziała to wystarczyłoby się poradzić, ale znając ją to zwaliła wszystko na Alana bo to on nie przypilnował. Nawet nie jest mi jej żal 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
12 minut temu, kinga197 napisał:

To co się dzieje z jej marką to tylko i wyłącznie jej wina, bo nie potrafi ogarnąć rzeczy które powinno się ogarnąć zakładając markę. Nawet jeśli tego nie wiedziała to wystarczyłoby się poradzić, ale znając ją to zwaliła wszystko na Alana bo to on nie przypilnował. Nawet nie jest mi jej żal 

Dokładnie. Ma mnóstwo wolnego czasu, bierze współpracę za współpracą i publikuje kilka razy dziennie, wszędzie gdzie się da reklamy swoich marek a nawet nie zapoznała się dokładnie z tematem założenia i prowadzenia firmy a teraz robi z siebie ofiarę i zwala wszystko na innych i tak jest za każdym razem jak coś zawali. Mi też nie jest mi jej ani trochę żal bo po pierwsze nie umie się przyznać do swoich błędów i zaniedbań i bez wahania zrzuca winę na innych, po drugie bo nie uczy się na błędach a po trzecie bo jest niesamowitym leniem w każdej innej dziedzinie niż wciskanie widzom czego popadnie.

Edytowano przez Oh Celinee
  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
1 godzinę temu, Wicked napisał:

Ja wam mogę i tobie Donka polecić bio tech iso whey z serii pure- bez szitowych barwników, sukralozy i innego gunwa. Delikatne w smaku bo bez wzmacniaczy smaku ale jest gites. 

Ja kompletnie nic jej nie zamierzam polecać i nie o polecenie tak na prawdę tu chodzi tylko znowu czeka aż ktoś z tej dziedziny zaproponuje jej współpracę a wtedy zachwali wszystko co popadnie pod szyldem tej marki.

Edytowano przez Oh Celinee
  • Like 3
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Wicked napisał:

Odnośnie jej figury- jakby była zwykłą influ to jasne, ma normalną figurę - żaden powód do kompleksów. Jednak uważa się za fit guru i w związku z tym wymaga się od niej trzymania pewnych standardów.... Albo chociaż,, ok teraz trochę przytyłam, tak mi się podoba, to celowe". Bo jak dla mnie, gdybym inspirowała się jej filmami, to bym się poważnie zmartwiła, czy warto brać z niej przykład (gdybym nie miała doświadczenia)

No jak na fit guru, na którą się kreuje to figurę ma przeciętną i to nawet nie chodzi o to, że nie jest S-ką ale o to, że szczerze mówiąc to ja za bardzo nie widzę tego jej umięśnienia w niektórych miejscach (np. jeśli chodzi o nogi, ramiona itd). Dla mnie wygląda jak osoba, która stołuje się w McDonaldzie ale jako tako pilnuje przy tym kalorii.

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Zrozum leniu, że nie dopilnowałaś swojej firmy i przestań zwalać winę na wszystko i wszystkich oprócz siebie. Pycha kroczy przed upadkiem a pycha to twoja główna cecha...

Edytowano przez apsik
  • Like 5
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 7.03.2024 o 09:23, LilyRose- napisał:

Czy podawała gdzieś informację ile ebooków udało się sprzedać? Warto go kupić?

Nie warto bo ona nie ma pojęcia o gotowaniu i składnikach a ebooka wydała tylko dla kasy

  • Like 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
6 godzin temu, apsik napisał:

Zrozum leniu, że nie dopilnowałaś swojej firmy i przestań zwalać winę na wszystko i wszystkich oprócz siebie. Pycha kroczy przed upadkiem a pycha to twoja główna cecha...

No dokładnie. Zamiast rzucać się łapczywie jak hiena na wszystkie możliwe współprace i gnębić nimi widzów codziennie, na każdej możliwej platformie i jeździć cały czas na wakajki trzeba było zapoznać się z tematyką prowadzenia działalności gospodarczej w PL a nie teraz płakać i zwalać winę na kogo popadnie. Mówiąc najprościej trzeba wziąć się faktycznie za robotę a nie wakajkować połowę dni w roku i wciskać na siłę reklamę za reklamą olewając całą resztę.

Edytowano przez Oh Celinee
  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

A swoją drogą to kto kupił wcześniej  ubrania jej marki raczej nie będzie zadowolony z tego, że nazwa firmy się zmieniła. Skoro istnieje inna marka o tej samej nazwie to delikatnie to ujmując z boku ubrania dotychczas przez nią wyprodukowane wieją " inspiracją" XD No cóż, trzeba w końcu zacząć brać odpowiedzialność za swoje czyny a nie płakać do telefonu.

Edytowano przez Oh Celinee
  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
6 godzin temu, apsik napisał:

Nie warto bo ona nie ma pojęcia o gotowaniu i składnikach a ebooka wydała tylko dla kasy

To kolejna kwestia. Kolejny twór, który powstał na siłę byleby jak najszybciej i jak najwięcej się nachapac nie przemęczając się. Gotowanie nigdy nie było czymś czym ona się interesowała i na czym się znała, ona wręcz jadła na zmianę gotowe fasfoody, owsianki i pankejki z białkiem ale jak widać dla łatwej kasy można poudawac. Dziwię się tylko, że ktokolwiek kupuje tego ebooka.

Edytowano przez Oh Celinee
  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 7.03.2024 o 21:25, Oh Celinee napisał:

Ja kompletnie nic jej nie zamierzam polecać i nie o polecenie tak na prawdę tu chodzi tylko znowu czeka aż ktoś z tej dziedziny zaproponuje jej współpracę a wtedy zachwali wszystko co popadnie pod szyldem tej marki.

W punkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki to problem powiedzieć wprost, że ktoś inny zastrzegł nazwę Outspire tylko robić jakieś durne podchody i owijać w bawełnę? Gdzie ta rzekoma szczerość?

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, WładcaCebuli napisał:

Jaki to problem powiedzieć wprost, że ktoś inny zastrzegł nazwę Outspire tylko robić jakieś durne podchody i owijać w bawełnę? Gdzie ta rzekoma szczerość?

Bo ona kocha robić z siebie ofiarę. Tak samo dziewczyna, która chodziła z nią do szkoły pisała, że ona zawsze była ofiarą w każdej sytuacji i ludzie woleli już później trzymać się od niej z daleka, bo jak tylko ktoś się chciał zakolegować była jakaś drama, że ktoś ją skrzywdził, taki płatek śniegu. Nie powie, że oni nie dopilnowali sprawy tylko będzie ze łzami w oczach mówić, że no sklep zamknięty och nie, nie chcieliśmy.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
4 minuty temu, ariana1422 napisał:

Bo ona kocha robić z siebie ofiarę. Tak samo dziewczyna, która chodziła z nią do szkoły pisała, że ona zawsze była ofiarą w każdej sytuacji i ludzie woleli już później trzymać się od niej z daleka, bo jak tylko ktoś się chciał zakolegować była jakaś drama, że ktoś ją skrzywdził, taki płatek śniegu. Nie powie, że oni nie dopilnowali sprawy tylko będzie ze łzami w oczach mówić, że no sklep zamknięty och nie, nie chcieliśmy.

Dokładnie, toksyczna osoba. A najgorsze, że tym krokodylim płaczem pod publiczkę, zwalaniem winy na innych i ciągłym wymyślaniem dram, w których rzekomo to ona zawsze jest ofiarą napuszcza swoje agresywne psycho fanki na każdego kto powie lub zrobi coś nie po jej myśli. Niech się trzyma tego Alana rękoma i nogami bo jak on ją zostawi to zostanie jej już tylko mama a nowy facet prędko się nie pojawi.

Edytowano przez Oh Celinee
  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

To typ manipulatorki i żeby się z nią zadawać na dłuższą metę trzeba mieć bardzo niskie poczucie własnej wartości bo ona preferuje układ Pani (Donica) i sługa, który ma ją podziwiać, przytakiwać jej i prowadzić wszędzie za rączkę a ona tymczasem będzie tylko wymagać nie dając kompletnie nic od siebie. Widać to nawet w jej podejściu do widza bo albo jesteś doopowłazem i się przed nią płaszczysz wychwalając każde jej pierdnięcie pod niebiosa (jedyny typ widza, który ona toleruje) albo jesteś wg niej hejterem.

Edytowano przez Oh Celinee
  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 8.03.2024 o 23:26, Oh Celinee napisał:

No dokładnie. Zamiast rzucać się łapczywie jak hiena na wszystkie możliwe współprace i gnębić nimi widzów codziennie, na każdej możliwej platformie i jeździć cały czas na wakajki trzeba było zapoznać się z tematyką prowadzenia działalności gospodarczej w PL a nie teraz płakać i zwalać winę na kogo popadnie. Mówiąc najprościej trzeba wziąć się faktycznie za robotę a nie wakajkować połowę dni w roku i wciskać na siłę reklamę za reklamą olewając całą resztę.

Rzucanie się łapczywie jak hiena na każdą współpracę to idealne określenie tego co ona i jej podobne influ nieroby robią jako jedyne zajęcie. Co godzina kolejna reklama na story a innych treści wcale.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
17 minut temu, ariana1422 napisał:

Bo ona kocha robić z siebie ofiarę. Tak samo dziewczyna, która chodziła z nią do szkoły pisała, że ona zawsze była ofiarą w każdej sytuacji i ludzie woleli już później trzymać się od niej z daleka, bo jak tylko ktoś się chciał zakolegować była jakaś drama, że ktoś ją skrzywdził, taki płatek śniegu. Nie powie, że oni nie dopilnowali sprawy tylko będzie ze łzami w oczach mówić, że no sklep zamknięty och nie, nie chcieliśmy.

I tym sposobem nigdy w życiu nie miała i nie będzie miała znajomych. Każdy by uciekł po kilku tygodniach.

Edytowano przez apsik
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Oh Celinee napisał:

Vloga znowu nie było w tym tygodniu XD

Ona zawsze ma wymówki. Wcześniej zajęta wybieraniem koloru dresów więc nie miała czasu albo migrena a teraz nie da rady nagrywać, bo jej smutno, że firma zamknięta. Potem nie będzie czasu, bo firmę wznowią i tak w kółko zawsze coś.

 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, ariana1422 napisał:

Ona zawsze ma wymówki. Wcześniej zajęta wybieraniem koloru dresów więc nie miała czasu albo migrena a teraz nie da rady nagrywać, bo jej smutno, że firma zamknięta. Potem nie będzie czasu, bo firmę wznowią i tak w kółko zawsze coś.

 

Dokładnie a prawda jest taka, że jej się nie chce tego robić bo nie ma z tego łatwej kasy jak z rolki reklamowej na Instagramie.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
1 godzinę temu, ariana1422 napisał:

Ona zawsze ma wymówki. Wcześniej zajęta wybieraniem koloru dresów więc nie miała czasu albo migrena a teraz nie da rady nagrywać, bo jej smutno, że firma zamknięta. Potem nie będzie czasu, bo firmę wznowią i tak w kółko zawsze coś.

 

Oczywiście, że tak ale na reklamy zawsze jest czas i pora tak samo jak na wakajki. Szkoda strzępić ryja jak to się mówi na osobę tak niereformowalną i macie rację, że jest leniwa.

Edytowano przez wubuuu27
  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

A link do ebooka w filmie o trendach to już szczyt bezczelności i zachłanności.

Edytowano przez wubuuu27
  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×