Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
apsik

życie w bunkrze i na wakajkach na zmianę

Polecane posty

Dnia 12.09.2024 o 21:39, Oh Celinee napisał:

No i tutaj się też potwierdza to o czym pisałyśmy wcześniej, że nie pokazuje co kupiła z uwagi na krytykę za konsumpcjonizm i hipokryzję ale w postach i rolkach wychodzą nowości w jej szafie. Nagle ma buty na obcasie. Jak była zakupoholiczką tak jest nią dalej tylko teraz się tym nie chwali ale i tak to widać przy okazji jak np. w filmie gdzie prezentowała buty sportowe i miała chyba z 8 par białych i w filmach z torebkami, których ma już chyba z 15 szt. więcej niż kiedy mieszkała w starym mieszkaniu.

Już po samych reklamach nowego dropu widać, że kupiła 2 pary szpilek, kowbojki i mokasyny i oczywiście ich nie pokazała w żadnym filmie.

Edytowano przez WładcaCebuli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, WładcaCebuli napisał:

Już po samych reklamach nowego dropu widać, że kupiła 2 pary szpilek, kowbojki i mokasyny i oczywiście ich nie pokazała w żadnym filmie.

I nie pokaże bo po pierwsze pewnie to buty z sieciówek typu Zara po drugie by potwierdziła, że nadal cały czas coś kupuje. Część widzek by przejrzała na oczy i zobaczyła, że nie wspiera małych polskich marek podobnych do jej marki i że nadal jest zakupoholiczką. 

  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą to ciekawe czy jak wychodzi z domu bez kamery to czy chodzi w ciuchach swojej marki czy w ciuchach z sieciowek.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Oh Celinee napisał:

Swoją drogą to ciekawe czy jak wychodzi z domu bez kamery to czy chodzi w ciuchach swojej marki czy w ciuchach z sieciowek.

Obstawiam to drugie. Ona lubi nosić to co popularne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Oh Celinee napisał:

Swoją drogą to ciekawe czy jak wychodzi z domu bez kamery to czy chodzi w ciuchach swojej marki czy w ciuchach z sieciowek.

Teraz to ciężko ja na ulicy spotkać bo wszędzie autem jeździ. Kilka lat temu często bywała w okolicy Magnolii nawet kilka razy ja widziałam. 
I prawda że Wrocław jest piękny. Jakby się postarała to tu miałaby piękne zdjęcia, ale prace tłumaczy wyjazdami xD 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, kinga197 napisał:

Teraz to ciężko ja na ulicy spotkać bo wszędzie autem jeździ. Kilka lat temu często bywała w okolicy Magnolii nawet kilka razy ja widziałam. 
I prawda że Wrocław jest piękny. Jakby się postarała to tu miałaby piękne zdjęcia, ale prace tłumaczy wyjazdami xD 

A zachowywała się normalnie jak ją widziałaś czy jak jakaś pancia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, kinga197 napisał:

Teraz to ciężko ja na ulicy spotkać bo wszędzie autem jeździ. Kilka lat temu często bywała w okolicy Magnolii nawet kilka razy ja widziałam. 
I prawda że Wrocław jest piękny. Jakby się postarała to tu miałaby piękne zdjęcia, ale prace tłumaczy wyjazdami xD 

No wiem. Teraz zobaczyć ją pewnie można tylko w jakiejś sieciówce, drogerii albo Biedrze. Oczywiście z Nalą XD

Edytowano przez Oh Celinee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Oh Celinee napisał:

A zachowywała się normalnie jak ją widziałaś czy jak jakaś pancia?

Raczej normalnie, ale zdziwiło mnie że nie zamienila słowa z Alanem jadąc tramwajem przez jakieś 20 min xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, kinga197 napisał:

Raczej normalnie, ale zdziwiło mnie że nie zamienila słowa z Alanem jadąc tramwajem przez jakieś 20 min xD

To faktycznie dziwne. Pewnie woli siedzieć w telefonie, tym bardziej, że spędzają ze sobą 24 godziny na dobę bo ona dosłownie na nim wisi.

Edytowano przez Oh Celinee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na kanał wleciała prezentacja nowego dropu i kolejnych dropów. Będzie też sweter z wełny merino z domieszką kaszmiru. Coś czuję, że tutaj cena też będzie zaporowa skoro ubranie ze zwykłej bawełny czy wiskozy potrafi u niej kosztować ponad 5 stów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W komentarzu pod najnowszym filmem przyznała, że kowbojki są z Bershki XD

Edytowano przez Oh Celinee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś też jej napisał komentarz, że w kraju takie katastrofy (chodzi o powodzie i trąby powietrzne) a ona wstawia glupoty i że takim nierobom się poprzewracało w głowie. Nie zacytuję dokładnie tego komentarza bo oczywiście już zniknął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy były też jakieś komentarze dotyczące mega wysokich cen tych ubrań bo z tego co widzę to zostały prawie same ochy i achy.

Edytowano przez Oh Celinee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za 15 minut rozpoczyna się sprzedaż nowego dropu Pupci XD. Ciekawe ile osób zdecyduje się na kiecę XD

Edytowano przez JołZiom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, JołZiom napisał:

Za 15 minut rozpoczyna się sprzedaż nowego dropu Pupci XD. Ciekawe ile osób zdecyduje się na kiecę XD

Z tego co widać po komentarzach to niektóre fanki się nią bardzo mocno inspirują. Jedna napisała, że kupiła spódnicę we wszystkich trzech kolorach XD 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co zrobi jak rzeczywiście Wrocław zaleje 

A te swetry w paski są w każdej sieciówce 

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, kinga197 napisał:

Ciekawe co zrobi jak rzeczywiście Wrocław zaleje 

A te swetry w paski są w każdej sieciówce 

Ją stać na wyprowadzkę i kolejne mieszkanie więc i tak ma sto razy lepiej niż przeciętny Polak w takim przypadku a sądząc po tym jak naiwne są jej fanki to ma już kasę na 20 kolejnych wakajek i kolejną tonę ciuchów z sieciówek dzięki upychaniu drogich ciuchów i reklam swoim psychofankom.

Edytowano przez Oh Celinee
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2024 o 08:17, meegann napisał:

Oglądałam tego lajwa, zaczął się od tematu tej ...enki i że sama jej produkcja kosztuje więcej niż kosztują one w sklepach ( w domyśle więcej niż 300zł), ludzie zaczęli pisać ,,to ile, 400? 500?" i krytykować, że za dużo i ta już miała łzy w oczach, powiedziała że ,,nie chce znowu poruszać tego tematu".

To niech się ogarnie i przyjmie do wiadomości, że te ciuchy są drogie a ...enka wręcz bardzo droga i nawet jak ktoś stawia na jakość to ma dostępne na rynku o wiele tańsze alternatywy. Już jest tak odklejona, że nie wie, że dla przeciętnego Polaka 540 zł za ...enkę to drogo?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, apsik napisał:

To niech się ogarnie i przyjmie do wiadomości, że te ciuchy są drogie a ...enka wręcz bardzo droga i nawet jak ktoś stawia na jakość to ma dostępne na rynku o wiele tańsze alternatywy. Już jest tak odklejona, że nie wie, że dla przeciętnego Polaka 540 zł za ...enkę to drogo?

Myślę, że tak. Jest odklejona już totalnie a po drugie to wierzy, że fanki są zdolne do wszystkiego dla niej. Zresztą ona nie zna wartości pieniądza bo nigdy ciężko nie pracowała bo jej praca zawsze polegała na pokazywaniu swoich zakupów.

Edytowano przez Oh Celinee
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fanki tym razem nie wykupiły całego dropu a jeśli chodzi o ...enkę to nadal dostępna jest pełna rozmiarówka.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Oh Celinee napisał:

Fanki tym razem nie wykupiły całego dropu a jeśli chodzi o ...enkę to nadal dostępna jest pełna rozmiarówka.

Jak to xd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powodzie w kraju, być może nie ominą też jej miasta a ona sobie roleczki nagrywa z ciuchami. Nawet słowem nie wspomniała, żeby pomóc poszkodowanym itd.

Edytowano przez Oh Celinee
  • Thanks 1
  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zresztą te rolki to i tak strata czasu tylko bo wystarczyłyby zwykle zdjęcia bo i tak się je lepiej ogląda i można się przyjrzeć no ale ona zawsze musi robić to co akurat modne to po pierwsze a po drugie traci czas na to co nieistotne. Liczy się głównie treść ale tak jak pisaliśmy tutaj u niej zawsze przerost formy nad treścią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Oh Celinee napisał:

Powodzie w kraju, być może nie ominą też jej miasta a ona sobie roleczki nagrywa z ciuchami. Nawet słowem nie wspomniała, żeby pomóc poszkodowanym itd.

Nawet Amelka szczepianiak mówiła na story o powodzi a donica gdzie jest w miejscu które zalało w 97 o ile mieszka na przedmieściu oławskim to cisza. Ja też się nie stresuje bo mieszkam na 3 piętrze w terenie który nie był zalany ale kurde 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, kinga197 napisał:

Nawet Amelka szczepianiak mówiła na story o powodzi a donica gdzie jest w miejscu które zalało w 97 o ile mieszka na przedmieściu oławskim to cisza. Ja też się nie stresuje bo mieszkam na 3 piętrze w terenie który nie był zalany ale kurde 

No ona powinna wykorzystać zasięgi po to, żeby nagłośnić potrzebę pomocy przede wszystkim a po drugie to faktycznie akurat ona może zostać zalana a przynajmniej jej mieszkanie bo znając ją i tak pewnie będzie na wakajkach wtedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednak wstawiła na story informację, że nie chce się nakręcać i że widzi, że poziom wody w Odrze się podniósł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Oh Celinee napisał:

Jednak wstawiła na story informację, że nie chce się nakręcać i że widzi, że poziom wody w Odrze się podniósł.

Przynajmniej pojawiła się jakaś refleksja, ja mieszkam daleko od terenu zalewowego, ale tu , gdzie mieszkam nikomu nie jest do śmiechu, ludzie mają w sobie empatię. Masę imprez "pracowych" zostało odwołanych, bo jak się można bawić, gdy kilka województw dalej ludzie i zwierzęta przeżywają horror...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, secretgarden napisał:

Przynajmniej pojawiła się jakaś refleksja, ja mieszkam daleko od terenu zalewowego, ale tu , gdzie mieszkam nikomu nie jest do śmiechu, ludzie mają w sobie empatię. Masę imprez "pracowych" zostało odwołanych, bo jak się można bawić, gdy kilka województw dalej ludzie i zwierzęta przeżywają horror...

Zobaczyła pewnie negatywne komentarze na ten temat i stąd ta refleksja. Inaczej dalej wstawiałaby reklamy ciuchów i zdjęcia z wakajek.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×