Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
apsik

życie w bunkrze i na wakajkach na zmianę

Polecane posty

Nie mogę dodać neutralnego komentarza już po raz drugi. Co mam poprawić tego moderacja już nie podpowiada.

Edytowano przez secretgarden
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, secretgarden napisał:

Nie mogę dodać neutralnego komentarza już po raz drugi. Co mam poprawić tego moderacja już nie podpowiada.

Najlepiej dodać byle co po czym edytować na to co się chce. Tutaj nawet słowo ...enka 👗 jest cenzurowane.

Edytowano przez Oh Celinee
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trwa właśnie live. Kto by się spodziewał, że akurat przed ruszeniem sprzedaży nowego dropu 😂

Edytowano przez Oh Celinee
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Oh Celinee napisał:

Trwa właśnie live. Kto by się spodziewał, że akurat przed ruszeniem sprzedaży nowego dropu 😂

Ktoś słuchał tych wypocin reklamowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Oh Celinee napisał:

Trwa właśnie live. Kto by się spodziewał, że akurat przed ruszeniem sprzedaży nowego dropu 😂

Bosz ale ona jest nudna i przewidywalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, apsik napisał:

Ktoś słuchał tych wypocin reklamowych?

Ja nie ale i tak wiem co się działo. Psychofanki piały z zachwytu i pytały o tylko o Tauhri i wakajki a reszta została zbanowana XD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta ...enka jest za krótka, najgorsza długość jaką mogła zrobić. Ciekawe czy vloga jutro wstawi czy też oleje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, kinga197 napisał:

Ta ...enka jest za krótka, najgorsza długość jaką mogła zrobić. Ciekawe czy vloga jutro wstawi czy też oleje 

Obstawiam, że oleje i albo nic nie wstawi albo reklamę swojego dropu.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oznajmiła na IG, że nagrała film. Skoro nagrała go w jeden dzień to pewnie nie vlog tylko reklama jej ciuchów albo jakaś zapchajdziura pokroju Denka.

Edytowano przez Oh Celinee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Oh Celinee napisał:

Oznajmiła na IG, że nagrała film. Skoro nagrała go w jeden dzień to pewnie nie vlog tylko reklama jej ciuchów albo jakaś zapchajdziura pokroju Denka.

Może faktycznie film ze stylizacjami z wykorzystaniem ubrań z nowego dropu xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pod najnowszym postem Taurhri sporo krytyki ...enki. Komentującym nie podoba się kołnierzyk, długość i rękawy. Jedna osoba napisała, że ma identyczną z New Yorkera za 60 zł 😂

Edytowano przez Oh Celinee
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Oh Celinee napisał:

Oznajmiła na IG, że nagrała film. Skoro nagrała go w jeden dzień to pewnie nie vlog tylko reklama jej ciuchów albo jakaś zapchajdziura pokroju Denka.

żeby się nie przepracowała czasem xd

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Oh Celinee napisał:

Pod najnowszym postem Taurhri sporo krytyki ...enki. Komentującym nie podoba się kołnierzyk, długość i rękawy. Jedna osoba napisała, że ma identyczną z New Yorkera za 60 zł 😂

a Doncia będzie chciała za tą ...enkę pewnie prawie 4 stówy albo i więcej xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądałam tego lajwa, zaczął się od tematu tej ...enki i że sama jej produkcja kosztuje więcej niż kosztują one w sklepach ( w domyśle więcej niż 300zł), ludzie zaczęli pisać ,,to ile, 400? 500?" i krytykować, że za dużo i ta już miała łzy w oczach, powiedziała że ,,nie chce znowu poruszać tego tematu".

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, meegann napisał:

Oglądałam tego lajwa, zaczął się od tematu tej ...enki i że sama jej produkcja kosztuje więcej niż kosztują one w sklepach ( w domyśle więcej niż 300zł), ludzie zaczęli pisać ,,to ile, 400? 500?" i krytykować, że za dużo i ta już miała łzy w oczach, powiedziała że ,,nie chce znowu poruszać tego tematu".

Czego się spodziewała? Jej ciuchy są drogie i nie każdy może sobie na na nie pozwolić. Może i są dobrej jakości ale i w sieciowce można kupić czasem ubrania spoko jakości za dużo niższą cenę, nie mówiąc już o ciucholandach i stronach typu Vinted. Nie każdy ma ochotę dopłacać do ciucha drugie tyle tylko dlatego, że został uszyty w Polsce i na matkę marki influencerki.

Edytowano przez Oh Celinee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A swoją drogą zlewała widzów jak zwykle, filmów i postów nie było tylko rolki reklamowe i wakajkowe a teraz zamiast już nagrać normalny film to ona wstawia film z wakacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, meegann napisał:

Oglądałam tego lajwa, zaczął się od tematu tej ...enki i że sama jej produkcja kosztuje więcej niż kosztują one w sklepach ( w domyśle więcej niż 300zł), ludzie zaczęli pisać ,,to ile, 400? 500?" i krytykować, że za dużo i ta już miała łzy w oczach, powiedziała że ,,nie chce znowu poruszać tego tematu".

Hajsu ma jak lodu sądząc po comiesięcznych wakajkach, nowym samochodzie i nowym mieszkaniu a tak na prawdę nic poza reklamami i sprzedażą tych ciuchów nie robi zawodowo więc widocznie bardzo jej się to opłaca. Musi mieć niemałą marzę więc niech ją zmniejszy i więcej chętnych znajdzie na te ciuchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na insta wysyp komentarzy od ratlerków, które zachwycają się wszystkim a na tiktoku tej marki gdzie pojawiają się ludzie, którzy jej nie znają i są obiektywni to komentarze głównie negatywne o tej ...ence.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile te jej dresy wyglądają ok tak ta ...enka zgadzam się z komentarzem, że wygląda jak na pogrzeb. 

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tymi wydłużonymi rękawami i ciemnymi, ulizanymi włosami wygląda w niej jak Morticia Addams. Niech poczeka na nowy sezon Wednesday to może się sprzeda

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, ariana1422 napisał:

Na insta wysyp komentarzy od ratlerków, które zachwycają się wszystkim a na tiktoku tej marki gdzie pojawiają się ludzie, którzy jej nie znają i są obiektywni to komentarze głównie negatywne o tej ...ence.

I tak to właśnie wyglada. Psychofanki będą fałszywie piać z zachwytu nad wszystkim co robi nawet jak będzie działała na swoją korzyść bo one chcą się tylko podlizać. One będą oglądać i kupować każdy sh*t, który wypuści tylko dlatego, że to jej a przeciętny Kowalski nie będzie jej właził w doopę i nabijał kasy tylko dlatego, że jest influ.

Edytowano przez Oh Celinee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, meegann napisał:

Z tymi wydłużonymi rękawami i ciemnymi, ulizanymi włosami wygląda w niej jak Morticia Addams. Niech poczeka na nowy sezon Wednesday to może się sprzeda

Nie bądź taka okrutna, niedługo Halloween to może da radę upchnąć już teraz XD

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Oh Celinee napisał:

A swoją drogą zlewała widzów jak zwykle, filmów i postów nie było tylko rolki reklamowe i wakajkowe a teraz zamiast już nagrać normalny film to ona wstawia film z wakacji.

Kolejna szmira i zapychacz na kanale. Po co ten film jak już pokazała wszystko na Instagramie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, ariana1422 napisał:

O ile te jej dresy wyglądają ok tak ta ...enka zgadzam się z komentarzem, że wygląda jak na pogrzeb. 

Może to aluzja do staniu jej social mediów xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Oh Celinee napisał:

Nie bądź taka okrutna, niedługo Halloween to może da radę upchnąć już teraz XD

Dynia na łeb i za ojczyznę xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, apsik napisał:

Kolejna szmira i zapychacz na kanale. Po co ten film jak już pokazała wszystko na Instagramie...

Po to żeby mówić, że coś robi poza reklamami i wakajkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeglądałam podobne ...enki dzianinowe aby porównać je z tą Donci. Znalazłam identyczną. Wystarczy wpisać: Na- kd ...enka z prążkowanej dzianiny z rozszerzanymi rękawami.

Nie wiem czy to przypadek ale są takie same a koszt to mniej niż 200 zł

Edytowano przez edix

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, edix napisał:

Przeglądałam podobne ...enki dzianinowe aby porównać je z tą Donci. Znalazłam identyczną. Wystarczy wpisać: Na- kd ...enka z prążkowanej dzianiny z rozszerzanymi rękawami.

Nie wiem czy to przypadek ale są takie same a koszt to mniej niż 200 zł

Bo to zwykła ...enka jakich pełno na rynku i tak samo jest z resztą ciuchów, które wypuszcza a z każdym nowym dropem ona i jej psychofanki piszczą z zachwytu jakby wypuściła jakiś niespotykany, odkrywczy fason.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, edix napisał:

Przeglądałam podobne ...enki dzianinowe aby porównać je z tą Donci. Znalazłam identyczną. Wystarczy wpisać: Na- kd ...enka z prążkowanej dzianiny z rozszerzanymi rękawami.

Nie wiem czy to przypadek ale są takie same a koszt to mniej niż 200 zł

Podejrzewam że zerżnęła projekt. Ona sama nic nie wymyśli 

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, kinga197 napisał:

Podejrzewam że zerżnęła projekt. Ona sama nic nie wymyśli 

No nie. Ona nie ma ani grama własnego zdania i wszystko co robi jest kopią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×