Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Kabanosik

Kanały organizacja/sprzątanie/meal prep

Polecane posty

Napisano (edytowany)

Obejrzałam dziś filmik pewnej youtuberki, była już kiedyś na yt ale zniknęła, teraz wróciła z takimi samymi treściami, czyli w kółko sprzątanie szafy (nie zajmuje się modą, normalna szafa, raczej skromna), meal prep (rosół i gulasz, warzywa do chrupania przygotowane w pojemnikach w lodówce) i naszła mnie taka refleksja: czy nasze społeczeństwo czy raczej pokolenie, jest już tak, nie wiem jak to nazwać, upośledzone życiowo? Czy dla kogoś jest odkryciem, że można nagotować rosołu i później przerabiać na zupy, mięso na farsz do pierogów itd.? Czy ktoś jeszcze nie wie, że do sprzątania nadaje się ocet, soda oczyszczona albo sok z cytryny? Albo, że mogę po prostu oddać, sprzedać lub wyrzucić ubrania niemodne, w złym rozmiarze czy zniszczone? Ciągle atakują mnie takie oczywiste oczywistości, może nie jestem już najmłodsza i dlatego się tak dziwię? Może młodsze pokolenie nie wyniosło takiej wiedzy z domu i właśnie potrzebuje takich treści na yt? Jakie jest wasze zdanie? 

Edytowano przez Kabanosik
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz modne są takie treści. Ja lubię akurat takież rzeczy oglądać, relaksuje mnie to. Gotować uwielbiam więc fajnie mi się ogląda wszelkie kuchenne treści. Nienawidzę za to sprzątać, więc treści typu clean with me czasami mnie motywują. 
Osoba, o której mówisz ma ADHD i depresje po stracie dziecka, dla niej taka organizacja i plan to konieczne by przetrwać.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
21 godzin temu, TokyoTokyo napisał:

Teraz modne są takie treści. Ja lubię akurat takież rzeczy oglądać, relaksuje mnie to. Gotować uwielbiam więc fajnie mi się ogląda wszelkie kuchenne treści. Nienawidzę za to sprzątać, więc treści typu clean with me czasami mnie motywują. 
Osoba, o której mówisz ma ADHD i depresje po stracie dziecka, dla niej taka organizacja i plan to konieczne by przetrwać.

Być może tak jest w jej przypadku, ale też widzę wiele innych dziewczyn, które mają taki kontent. Mnie trochę męczy, że te treści ciągle się powtarzają, bo w sumie ciężko w tym temacie wymyślić coś super nowego, innowacyjnego, dodatkowo często jest to też reklamą jakiegoś produktu. 

Edytowano przez Kabanosik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja lubię ogladać tego typu treści bo mnie to relaksuje i w pewnym sensie motywuje i szczerze mówiąc wolę takie kanały niż te, które pokaują tony sponsorowanej pięlęgnacji czy ciągłe wakacje.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kanały, które pokazują codzienne życie i obowiązki domowe są bardziej wartościowe niż przeciętny influencer. Żeby wcierać krem też nikt nie potrzebuje specjalnych instrukcji, a jednak tego pełno. A tak to może ktoś się nauczy czegoś.

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
3 minuty temu, Rutynka napisał:

Kanały, które pokazują codzienne życie i obowiązki domowe są bardziej wartościowe niż przeciętny influencer. Żeby wcierać krem też nikt nie potrzebuje specjalnych instrukcji, a jednak tego pełno. A tak to może ktoś się nauczy czegoś.

Dokładnie. Reklam nikt nie potrzebuje do życia a obecnie stanowią 99% treści większości kanałów tzw. starego Youtuba. Przy treściach domowych/ organizacyjnych itd można się przynajmniej zrelaksować.

Edytowano przez Oh Celinee
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Oh Celinee napisał:

Dokładnie. Reklam nikt nie potrzebuje do życia a obecnie stanowią 99% treści większości kanałów tzw. starego Youtuba. Przy treściach domowych/ organizacyjnych itd można się przynajmniej zrelaksować.

Tak można się zrelaksować, zmotywować itd. Wolę taki niż np Glammyfreak, która jest wielce umęczona "pracą" na yt, czasu nie ma na ugotowanie obiadu, bo wciąż tylko kawki, śniadanka na mieście. I w każdym vlogu reklama. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×