Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Kecag

Kredyt czy warto sobie to robić ?

Polecane posty

Hej, 

Czy ktoś z was decydował się na kredyt w kwocie ok 600 000zl ? Stoimy z mężem przed wyborem mieszkania w dużym mieście. Chcemy kupić większe mieszkanie. On jest zdecydowany, ja mam obawy czy warto się w to pakować.Obecnie mamy z czego to spalać. Jestem ciekawa waszych doświadczeń. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, ja ani moja rodzina nigdy nie braliśmy kredytu ale moja koleżanka z mężem wzięli 4 lata temu nawet 4 kredyty bo potrzebowało wybudować sobie dom na działce która dostali od rodziców. W 2 lata wybudowali sobie pałac 150 m na wsi, ktory wykończyli na tip top no i niestety te kredyty ich pociągnęły na dno, kiedy raty kredytu wzrosły w zeszłym roku i musieli płacić 4000 zł miesięcznie. Mąż koleżanki zaczął pracę w Niemczech a mimo to po 2 latach zdecydowali się sprzedać ten dom i musieli go sprzedać za bezcen żeby szybko kredyt spłacić. Teraz są na wynajmie w bloku a mąż pracuje w Holandii bo nadal mają kredyt do spłacania mimo że nie mają już domu. Więc ja nie wiem co bym miała ci doradzić bo każda sytuacja jest inna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2024 o 02:20, Kecag napisał:

Hej, 

Czy ktoś z was decydował się na kredyt w kwocie ok 600 000zl ? Stoimy z mężem przed wyborem mieszkania w dużym mieście. Chcemy kupić większe mieszkanie. On jest zdecydowany, ja mam obawy czy warto się w to pakować.Obecnie mamy z czego to spalać. Jestem ciekawa waszych doświadczeń. 

Kwota jest duża, ale nie wiem co jej wielkość oznacza vis a vis waszych zarobków. No i na ile lat ten kredyt. Jakie macie perspektywy zawodowe.

Ja np. wiem, że nigdy nie uzbierałabym tyle kasy, żeby kupić za gotówkę, więc mam kredyt i małe raty. Zarabiam niewiele, ale jest to praca pewna. To wszystko zależy naprawdę od wielu warunków, także trudno coś doradzić po tylko takich info co piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×