Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

2 godziny temu, redżina napisał:

Wzięłam największy rozmiar XXL ale rozmiar nie jest ważny. 
Bluzka opięta…

XL nie XXL, bez przesady i tak wszytko za duże ?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Geneza. napisał:

Kerad czytany od tyłu to ... 😉

D. lubi od tylu, ten nick ma podwójne znaczenie.

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
9 godzin temu, omgeee napisał:

XL nie XXL, bez przesady i tak wszytko za duże ?)

Wszystko opięte. Powyginana zarówno z tym Pepco jak i bon prix na insta. 
To już tylko się śmiać 

Edytowano przez redżina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hotelowe zapachy za 65 zł. Nowa firma. NASZA firma, czyli Daria będzie pakował paczki i robił zdjęcia. Taki to director kreatywny 🥴 ale dalej wciskanie że są szczęśliwi, nic się nie stało i wszystko jest takie nasze. 

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, redżina napisał:

Hotelowe zapachy za 65 zł. Nowa firma. NASZA firma, czyli Daria będzie pakował paczki i robił zdjęcia. Taki to director kreatywny 🥴 ale dalej wciskanie że są szczęśliwi, nic się nie stało i wszystko jest takie nasze. 

Pomysł spóźniony o 5-10 lat. Bez sensu. Oni tacy niby specjaliści od SM ale nie potrafią być na bieżąco. Tak samo było z tą jej współpracą kosmetyczną, wyskoczyła z nią jak już większość influ miała swoje, a jej kariera już dawno przygasła. 

  • Like 4
  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, redżina napisał:

Hotelowe zapachy za 65 zł. Nowa firma. NASZA firma, czyli Daria będzie pakował paczki i robił zdjęcia. Taki to director kreatywny 🥴 ale dalej wciskanie że są szczęśliwi, nic się nie stało i wszystko jest takie nasze. 

Pewnie te same osoby, które pakują boxy będą pakować świeczki ale nie sądze, że tłumy na to polecą. Darek podobno ostatnio mówił że sklep otwiera i ma problem z elektronicznymi paragonami. Taki to jego sklep, ze zarejestrowane na Karoline i pewnie ona wyłożyła hajs i będzie się wszystkim zajmować. Może się dowiedziała ile taka Andziaks zarabia na swieczkach sojowych i uznała, że też chce mieć ale porównajmy zasięgi Andziaks do zasięgów Karoliny... I Andziaks otworzyła sklep ze świecami sojowymi gdy nie było jeszcze przesytu tym na rynku.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukają rynkowej niszy, natomiast rynek świecami od dawna jest wysycony. Nie sądzę, że oni zrobili coś na poziomie. Sami prezentują określony pułap tym, jak wyglądają i mieszkają, jaki mają kontent i produkty na vlogach, zatem i świece, to będzie, jak te tanie, sztywne torebki wcześniej, marne kosmetyki w najtańszych opakowaniach, boxy z mydłem i powidłem i ostatnio pościel - nic specjalnego. Sama Karolina stworzyła swój przaśny i tani wizerunek, więc nie może mieć pretensji do odbiorców. Widać jedno, słabo finansowo u nich i oboje trzymają się pazurami SM, bo nie wyobrażają sobie pracy na etacie. Ten produkt zginie, jak wszystko inne.

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ona w ogóle coś chwali to jakoś mnie odrzuca. Unikalne świeczki i starała się zrobić za bezcen. I oczywiście jak to Karo musiała zrobić przytyk do kogoś że nie ma zbadanych świec a ona ma. 
Już lepszy marketing biedronki 

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, redżina napisał:

Jak ona w ogóle coś chwali to jakoś mnie odrzuca. Unikalne świeczki i starała się zrobić za bezcen. I oczywiście jak to Karo musiała zrobić przytyk do kogoś że nie ma zbadanych świec a ona ma. 
Już lepszy marketing biedronki 

Karo zrobiła się zazdrosna o koleżanki ytberki i zaczęła prowadzić tanią i wredną wojnę podjazdową. Niby nie wymieni z imienia, z kanału, a i tak wszyscy wiedzą, o kogo chodzi. Ona ma najlepsze, kupujcie by Kerad myślał, że mamci nadal dobrze odzie i warto w tym trwać. Karo to tania przekupa i niczego, co poleca bym nie kupiła patrząc na nią i jej otoczenie.

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego. Czego ona już nie robiła? były obudowy na telefon, biżuteria, boksy, krótki epizod sklepu z ciuchami Darka czyli koszulkami z napisem "hej łobuzy" zastanawiam się czy ktokolwiek to kupił xd. Nie pamiętam ale podobno były też podstawki pod alkohol, torebki i reklama ich tak dobrze szła, że firma torebkowa padła. Jeszcze były jakieś ...enki, które Karo sprzedawała, nie wiem czy sama zleciła szycie czy z jakąś marką je tworzyła ale też szybko ucichło. Po prostu ten kanał to telezakupy mango, póki wyświetlenia były super i fajne marki chciały współpracować to była taka pewna siebie i mówiła, że ona nie będzie wypuszczać kosmetyków, bo nie jest makijażystką ale jak już popularność minęła jednak nagle sama pisała do marek, żeby wypuścić. Nie chce mi się wierzyć, że to co tworzy jest jakościowe i dobre jeśli robi tyle rzeczy naraz .

  • Like 1
  • Thanks 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem po co ona te świeczki wypuszcza.. może parę osób kupi na początku z ciekawości ale to już było.. taka ekspertka od marketingu, tyle niby ma pomysłów xd  jak juz brnie w te swoje nedzne gadki o samoakceptacji albo okresie to mogłaby wypuścić jakieś majtki menstruacyjne 😛 lepsze to by było niż te świeczki... Albo bieliznę wyszczuplająca..a nie zapomniałam,  że by musiała pokazać swój brzuch 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, Korunia napisał:

Ja nie wiem po co ona te świeczki wypuszcza.. może parę osób kupi na początku z ciekawości ale to już było.. taka ekspertka od marketingu, tyle niby ma pomysłów xd  jak juz brnie w te swoje nedzne gadki o samoakceptacji albo okresie to mogłaby wypuścić jakieś majtki menstruacyjne 😛 lepsze to by było niż te świeczki... Albo bieliznę wyszczuplająca..a nie zapomniałam,  że by musiała pokazać swój brzuch 🤣

Pokazała…wciągając i wykręcając się w reklamie strojów kąpielowych ględząc przy tym o samoakceptacji 🥴 to dopiero żenada była 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te przytyki przy reklamie świeczek do Twinkle Candle, byly żałosne. Gdybym miała jako konsument i wzrokowiec wybrać świecę, to zdecydowanie wybrałabym świeczki Andziaks.Swiece od od lobuzów to kolejny produkt, który niby ma pachniec luksusem a zawiewa przeaśnoscią, zwłaszcza jak pokazywała, że po wypaleniu świecy można se zrobić doniczkę z opakowania 😄 no i zapach " hotelu" też mnie rozbawił.Widać, że Trochonowicze są solą im solą w oku, no ale niestety szanse na dogonienie ich w czymkolwiek są żadne.Karolino, pozostań już w temacie outfitów z Pepco i mierzymy z bonprix- wystarczy

  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałam ten live. 
jaki ona robi pijar swojemu synusiowi to aż żałosne. Tak jakby nikt nie wiedział co się dzieje i co próbują zanieść pod dywan. na siłę będzie udowadniać że Daria jest niezastąpiony. Skoro taki świetny to czemu sam nie założy firmy ? Skoro nawet to jego wielkie marzenie unfollow było na nią i nawet to położył na łopatki tak jak i swój kanał a taki wielki kucharz. 

  • Like 3
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Maszeńka1980 napisał:

Karo zrobiła się zazdrosna o koleżanki ytberki i zaczęła prowadzić tanią i wredną wojnę podjazdową. Niby nie wymieni z imienia, z kanału, a i tak wszyscy wiedzą, o kogo chodzi. Ona ma najlepsze, kupujcie by Kerad myślał, że mamci nadal dobrze odzie i warto w tym trwać. Karo to tania przekupa i niczego, co poleca bym nie kupiła patrząc na nią i jej otoczenie.

Zgodzę się. Tania przekupa. Byłam w szoku jak pokazała te buty. Z pepco? (Oglądałam bez dźwięku). Białe z złotym łańcuchem. Kto to nosi? Kto nosi takie buty?! Jacyś Rumuni? Ja nie i moi znajomi też nie. Przaśna baba i tyle.

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cwana baba, zabezpiecza się na wszystkich frontach, każda nowa inwestycja jest na nią. Chyba tak nie do końca ufa synusiowi? Mówić pod publiczkę można dużo, ona pokazuje co innego- Kerad jest niewiarygodny i nierozgarnięty, to pokazuje Karo. A i on może to kupuje, jak mu słodzi na vlogu, jak to synek pracuje, jest niezastąpiony… Wszystko jest tutaj ukierunkowane na jej korzyść, dawno o tym wspomniałam. Ona jest twarzą firmy- wiocha i przaśność to jest jej marka i z tym się kojarzy. Wypuszcza badziewie za badziewiem, zachwala niczym na straganie, kompromituje się w oczach widza, oraz ytbowych koleżanek- teraz dopiero widać na co ukierunkowana jest Karolina. Szamocze się jeszcze, by utrzymać na powierzchni platformy, ale to nic nie da. Ludzie wolą taką Werkę oglądać,    niż fałszywie uśmiechniętą Karo, która obecnie buduje zamki na piasku. Komu mogą podobać się takie proste, oklepane świece? Andzia ma swoją markę, nie podpina się pod nikogo, to prawda- Karolina z synkiem nigdy nie doskoczą do tego pułapu. Ten, co tak bardzo czeka na zarobek, trzęsie się na sukces, dostaje coś przeciwnego, tym bardziej, że zaczyna być niekoleżeńska, uszczypliwa i frustracja pod przykrywką uśmiechu, leje się strumieniem.

  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, redżina napisał:

Obejrzałam ten live. 
jaki ona robi pijar swojemu synusiowi to aż żałosne. Tak jakby nikt nie wiedział co się dzieje i co próbują zanieść pod dywan. na siłę będzie udowadniać że Daria jest niezastąpiony. Skoro taki świetny to czemu sam nie założy firmy ? Skoro nawet to jego wielkie marzenie unfollow było na nią i nawet to położył na łopatki tak jak i swój kanał a taki wielki kucharz. 

Tak tak pamiętam, jak odbierał jakiś tam dyplom i ona to nagrywała. Potem były pytania w komentarzach to kim teraz jest po tym dyplomie. Cisza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta ich siweczka to jak z pepco wyglada. Przyznam ze kiedys kupilam swiece andziaks i bylam zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy to mój przekłamujący zaokrąglony ekran i mylne wrażenie, czy też wydaje Wam się, że twarz Karoliny w kolejnym filmie wybuchnie? Oglądam ją właśnie jak się maluje w filmie współpracowym i mam 🤯

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lubię świece i co jakiś czas jakaś kupuje, ale tak jak pisałyście, jest przesyt, na insta jest pełno ludzi co sami robią świece ( a nie firma tak jak u Karo, przecież ona „sama” tych świec nie robi) i mają super design, nietuzinkowe zapachy.
Dla mnie hitem są świece robione w starych, vintagowych kubkach, cukiernicach, szklanych pojemnikach gdzie jak się świeca wypali to można ją wysłać do ponownego napełnienia woskiem albo umyć i mieć fajny kubek albo coś innego 🙂 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Anitka napisał:

Zgodzę się. Tania przekupa. Byłam w szoku jak pokazała te buty. Z pepco? (Oglądałam bez dźwięku). Białe z złotym łańcuchem. Kto to nosi? Kto nosi takie buty?! Jacyś Rumuni? Ja nie i moi znajomi też nie. Przaśna baba i tyle.

W ogóle to jak ona się ubrała na ten Sephora press day (tak się pisze albo mówi)…jednym słowem dramat. I do tego te wiszące strąki. I ona ma kanał o nazwie stylizacje 🥴 

Poza tym ona myśli że się ukryje za taką szmatą a krój jeszcze bardziej uwydatnił jej ogromny wygląd i podkreślił brzuch. Także brawo Karo, brawo. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Manifestowania miłości - level hard. Ale coś mina Darii nie tęga. 
Poza tym nagle po pięciu latach mówi że cieszy się na powrót do domu żeby córeczkę przytulić 🥴 jak wracał po wakacjach z byczkami to non stop gadał że wszystko co dobre się kończy i najchętniej to by został. No nie wierzę że nagle tatuś roku się znalazł. Cynizm i fałsz. 

  • Like 7
  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na rolce koniecznie ich ślubna fotografia u babci Karoliny, przytulania - szkoda, że ona nie rozumie, jak bardzo jest śmieszna. Cokolwiek Karo nie pokaże, czuć fałsz i ona to wie. Musi udowadniać, a to najgorsze, jak nie widać naturalnie miłości, przywiązania, a babka się spina i tresuje starego, żeby dobrze udawał. A Kerad ma w głowie inne czasy na działce…. Nic nie zatrze tego, co wypłynęło. 

  • Like 5
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ogóle na tym zdjęciu ślubnym kerad wygląda bardzo ciepło.. kogo oni chcą oszukać:classic_biggrin::classic_biggrin:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najgorsza prezentacja butów Adidas. Nie ma słów. Cała stylówka to jedna wielka masakra. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Twarz już powoli staje się szersza niż dłuższa. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, redżina napisał:

Najgorsza prezentacja butów Adidas. Nie ma słów. Cała stylówka to jedna wielka masakra. 

Niestety. Ona w dzwonach, ze swoimi nogami w kształcie X i potężnymi udami, nad tym ogromna koszula i na to wszystko za duży płaszcz. Karo czuje się modnie, a dla mnie wygląda na przebraną. Buty niczym przedszkolne juniorki nie pasują jej wcale. Nie wiem, co ona ma z tymi koszulami dżinsowymi tez, nosi je zapięte, żadna nie wygląda na oversize na niej. Ogólnie oba filmy, jak zawsze szybko, krótko na odwal i mało co dopasowane. Ale forsa będzie.

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Maszeńka1980 napisał:

Niestety. Ona w dzwonach, ze swoimi nogami w kształcie X i potężnymi udami, nad tym ogromna koszula i na to wszystko za duży płaszcz. Karo czuje się modnie, a dla mnie wygląda na przebraną. Buty niczym przedszkolne juniorki nie pasują jej wcale. Nie wiem, co ona ma z tymi koszulami dżinsowymi tez, nosi je zapięte, żadna nie wygląda na oversize na niej. Ogólnie oba filmy, jak zawsze szybko, krótko na odwal i mało co dopasowane. Ale forsa będzie.

Ważne że koszula rozmiar M a Lkę wymieniłaby na mniejszą  😛

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Korunia napisał:

Ważne że koszula rozmiar M a Lkę wymieniłaby na mniejszą  😛

W ramionach pęka ale pokazuje jaka oversize. W tym filmach mierzymy to żenada goni żenadę w jej wykonaniu i wmawianiu jak to się akceptuje. 
W ostatnim to jakaś pieśń jaka to jest Wdzięczna za widzów i że marki chcą z nią współpracować. Desperacja widzę…

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie rozbawiło jak w którymś z tych nowych filmów mowi ze "to nie jej styl. Nie taka klasyka klasyka" xD Ona uważa ze ubiera się klasycznie? XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×