Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaba19

Fuksjowa kłuszynka

Polecane posty

Napisano (edytowany)
5 godzin temu, Evil Bitch napisał:

Ta komisja była 02.09? B. kilka dni temu mówiła, że niedługo wraca do pracy, a wcześniej była mowa, że zwolnienie będzie bardzo długie, że nigdy w życiu nie miała tak długiego zwolnienia (myślałam, że dostała z pół roku). Myślicie, że jej skrócili to l4? 🤔

Nie wiem co dla niej znaczyło bardzo długie zwolnienie, ale chyba była na nim ze 2 miesiące? Wiec to nie jest krótko.

Takk czy siak prawdy na temat afery ZUS raczej się nie dowiemy.

Natomiast gdyby faktycznie było po jej myśli, to raczej by już o tym trąbiła na prawo i lewo, śmiejąc się z hejterów 🤣

A tu temat umarł.

Edytowano przez Lolina92
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te jej miny i śmieszki są tak sztuczne i odpychające że aż żal. PlayStation dostała w prezencie. Popłakała do kamerki, biadoliła, oznacza wszystko co możliwe to w końcu ktoś się zlitował i rzucił darmochę.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Lolina92 napisał:

Nie wiem co dla niej znaczyło bardzo długie zwolnienie, ale chyba była na nim ze 2 miesiące? Wiec to nie jest krótko.

Całkiem możliwe, czas tak leci, że wydawało mi się, że najwyżej miesiąc 🙈 A tyle to chyba na zwolnieniach zdarzało jej się być już wcześniej, aczkolwiek tutaj też mogę się mylić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Być może w planach było dłuższe zwolnienie, ale komisja ZUS pokrzyżowała plany 🤪

Póki co to chyba nie mówiła o powrocie do pracy, kiedy konkretnie wraca. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, Lolina92 napisał:

Być może w planach było dłuższe zwolnienie, ale komisja ZUS pokrzyżowała plany 🤪

Póki co to chyba nie mówiła o powrocie do pracy, kiedy konkretnie wraca. 

I tak się nie przyzna. Będzie za to piała ze tęskniła za pracą by znowu po paru dniach biadolić że musiała zostać w domu bo nie daje rady i ledwo żyje. 
Nie wierzę jej ani w jedno słowo i myślę że nie tylko ja. Sama na to zapracowała. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, redżina napisał:

I tak się nie przyzna. Będzie za to piała ze tęskniła za pracą by znowu po paru dniach biadolić że musiała zostać w domu bo nie daje rady i ledwo żyje. 
Nie wierzę jej ani w jedno słowo i myślę że nie tylko ja. Sama na to zapracowała. 

Oczywiście, że tak. Wg.mnie ona po prostu jest bardzo leniwa i nie lubi pracować. Już nie mówię o tym konkretnym przykładzie, bo każdy ma prawo zachorować i ma prawo do L4. Ale ona zawsze jak miała jechać do pracy to była wręcz załamana. Ciągle było wykorzystywanie zaległego urlopu. Zresztą najlepiej to spać do południa i jeszcze drzemki w trakcie dnia. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A słuchajcie, oni chyba kiedyś mieszkali z babcią Bartka, czy coś kręcę? Jak to teraz wygląda? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 9.09.2024 o 00:12, Evil Bitch napisał:

A słuchajcie, oni chyba kiedyś mieszkali z babcią Bartka, czy coś kręcę? Jak to teraz wygląda? 

Kupili chyba mieszkanie na kredyt, coś mi się wydaje, że to babci sprzedali 🤔 hmmm. Na pewno mieszkają w nowym miejscu, ake nie wiem, czy z babcią. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boguski organizm powiedział stop... i musi zwolnić haha więcej leżeć, jesc i nic nie robić 🤣 brak słów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, ECh napisał:

Boguski organizm powiedział stop... i musi zwolnić haha więcej leżeć, jesc i nic nie robić 🤣 brak słów...

jeszcze musi stawiać granice! szkoda że nie sobie w jedzeniu 😄

  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, przyczyną bólu była po prostu zbyt duża eksploatacja organizmu 🤡

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, ECh napisał:

Boguski organizm powiedział stop... i musi zwolnić haha więcej leżeć, jesc i nic nie robić 🤣 brak słów...

Ale przecież wspomniala o zmianie nawyków żywieniowych 😆 buka kogo ty chcesz oszukać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Phoenix_x2 napisał:

Ale przecież wspomniala o zmianie nawyków żywieniowych 😆 buka kogo ty chcesz oszukać?

Dobrze powiedziane - wspomniała 😅😅 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Buu chce wrócić do pracy  bo tak tęskni i ma nadzieję że jej nie przedłuża l4. 
I ludzie w to wierzą ?? 

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×