Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
pati1236

Odsawienie dziecka na jeden dzień od piersi spowoduje,że będę mieć mniej pokarmu?

Polecane posty

Napisano (edytowany)

Chodzi o wyjazd na cały dzień bez dziecka i wiem,że będę ściągać tylko tyle ile trzeba,a nie tak często jak je synek,bo będę cały czas na mieście. Jeśli to spowoduje,że będę miała mniej pokarmu,to wolę odpuścić wyjazd. Jeszcze dodam,że dziecko nie je nic innego, tylko mleko z piersi. Czasem jedynie jak wychodzę modyfikowane mu zostawiam,ale nie zdarza to się często. 

Edytowano przez pati1236

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, pati1236 napisał:

Chodzi o wyjazd na cały dzień bez dziecka i wiem,że będę ściągać tylko tyle ile trzeba,a nie tak często jak je synek,bo będę cały czas na mieście. Jeśli to spowoduje,że będę miała mniej pokarmu,to wolę odpuścić wyjazd. Jeszcze dodam,że dziecko nie je nic innego, tylko mleko z piersi. Czasem jedynie jak wychodzę modyfikowane mu zostawiam,ale nie zdarza to się często. 

Jak chcesz odciągać zamiast przystawiać, to powinnas to zrobic tyle razy, ile karmisz, po 15min na pierś jednorazowo.

Inaczej nie tyle ze bedzie mniej, co możesz sobie zrobić zastoj i zapalenie. Finalnie tak, moze byc mniej pokarmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, pati1236 napisał:

Chodzi o wyjazd na cały dzień bez dziecka i wiem,że będę ściągać tylko tyle ile trzeba,a nie tak często jak je synek,bo będę cały czas na mieście. Jeśli to spowoduje,że będę miała mniej pokarmu,to wolę odpuścić wyjazd. Jeszcze dodam,że dziecko nie je nic innego, tylko mleko z piersi. Czasem jedynie jak wychodzę modyfikowane mu zostawiam,ale nie zdarza to się często. 

Nie sądzę bo to mogło spowodować zmniejszenie pokarmu, zdarzały się sytuacje w których nie mogłam karmić dziecka piersią przez kilka dni a nie odciaganie pokarmu przez kilka godzin spowodowało tylko zwiększenie jego chwilowe. Później gdy juz dziecko mogłam karmić to wszystko wróciło do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×