Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Lalalucy

Kuferekczekolady

Polecane posty

Przeprowadzka, nie pokazywanie od dłuższego czasu ani faceta, ani jego kota. Jak wstawia relacje że gdzieś idzie, to z koleżankami tylko. Vlogów nie nagrywa od kilku dobrych tygodni .. Dziwne 😝

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Lalalucy napisał:

Przeprowadzka, nie pokazywanie od dłuższego czasu ani faceta, ani jego kota. Jak wstawia relacje że gdzieś idzie, to z koleżankami tylko. Vlogów nie nagrywa od kilku dobrych tygodni .. Dziwne 😝

A przeprowadziła się? Gdzie? Coś mnie ominęło 😅 ostatnie story chyba było ze starego pokoju u rodziców. Ale to w sumie jeszcze o niczym nie świadczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt, że dawno nic nie wstawiała. Ale ona to taki leniuszek bardziej. Tu książkę poczyta półtorej godzinki, tu jeszcze godzinka jej została do serialu, to zamówi catering, a to znów słodyczy poje jak jej się nudzi... Że też są ludzie, którzy mają czas na takie snucie się. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 ma post na insta, że kupiła mieszkanie w WWa. chyba nawet wstawiała story, ze na Pradze mieszkanie z ogródkiem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie chodzi o to mieszkanie w którym razem mieszkają? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy ona nie ma w nowym filmie obrączki na palcu? 🤔 Oglądam na telefonie i ciężko dokładnie coś dojrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2024 o 20:58, jakaja1@tlen.pl napisał:

Fakt, że dawno nic nie wstawiała. Ale ona to taki leniuszek bardziej. Tu książkę poczyta półtorej godzinki, tu jeszcze godzinka jej została do serialu, to zamówi catering, a to znów słodyczy poje jak jej się nudzi... Że też są ludzie, którzy mają czas na takie snucie się. 

Leniuszek… haha to akurat jest mega ogarnięta laska 🙂 jedni czytają książki a inni krytykują te osoby na forum plotkarskim 😃 każdy ma inne hobby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Glos_rozsadku napisał:

Leniuszek… haha to akurat jest mega ogarnięta laska 🙂 jedni czytają książki a inni krytykują te osoby na forum plotkarskim 😃 każdy ma inne hobby

A wiesz, że można pracować zawodowo i mieć dzieci (nie twierdzę, że kazdtmy je musi mieć), mieć ogarnięty dom, obiad z dwóch dan i deser i czytać książki? Tak jak ja. Ja jestem ogarnięta, ona, jak i wiele innych youtuberek to dla mnie leń. 

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, jakaja1@tlen.pl napisał:

A wiesz, że można pracować zawodowo i mieć dzieci (nie twierdzę, że kazdtmy je musi mieć), mieć ogarnięty dom, obiad z dwóch dan i deser i czytać książki? Tak jak ja. Ja jestem ogarnięta, ona, jak i wiele innych youtuberek to dla mnie leń. 

A bo dla ciebie latanie na szmacie i ugotowanie obiadu to bycie ogarniętym? XD to nic dziwnego, że wylewasz frustrację na forum xD peace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Glos_rozsadku napisał:

A bo dla ciebie latanie na szmacie i ugotowanie obiadu to bycie ogarniętym? XD to nic dziwnego, że wylewasz frustrację na forum xD peace

Większe ogarnięcie to latanie na szmacie, ugotowanie obiadu i robienie wielu innych konstruktywnych niż nagranie jednego, nudnego vloga raz na 2 miesiące. 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, jakaja1@tlen.pl napisał:

Większe ogarnięcie to latanie na szmacie, ugotowanie obiadu i robienie wielu innych konstruktywnych niż nagranie jednego, nudnego vloga raz na 2 miesiące. 

No właśnie ona akurat rzadko nagrywa. Nie wiadomo co robi w pozostałym czasie. Nie zauważyłam też żeby dom miała nieogarnięty. Ma jakieś swoje pasje (kwiaty, książki). To że nie ma dzieci o niczym nie świadczy. Obiady też w sumie nie wiadomo czy gotuje.... Poważnie wydaje mi się że trochę przesadzasz z tym że jest nieogarnięta 😅

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Ta_z_1_ napisał:

No właśnie ona akurat rzadko nagrywa. Nie wiadomo co robi w pozostałym czasie. Nie zauważyłam też żeby dom miała nieogarnięty. Ma jakieś swoje pasje (kwiaty, książki). To że nie ma dzieci o niczym nie świadczy. Obiady też w sumie nie wiadomo czy gotuje.... Poważnie wydaje mi się że trochę przesadzasz z tym że jest nieogarnięta 😅

Raczej nie pracuje i nie gotuje, bo pokazywała nie raz catering. Filmy wstawia rzadko i tylko gada do kamery. A tak jak wyzej napisałam nie uważam, że tylko ludzie, którzy mają dzieci mają prawo być zapracowani i zmęczeni. Niech sobie robi co chce i żyje jak chce, ale zdania o niej nie zmienię. Do widzenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, jakaja1@tlen.pl napisał:

Raczej nie pracuje i nie gotuje, bo pokazywała nie raz catering. Filmy wstawia rzadko i tylko gada do kamery. A tak jak wyzej napisałam nie uważam, że tylko ludzie, którzy mają dzieci mają prawo być zapracowani i zmęczeni. Niech sobie robi co chce i żyje jak chce, ale zdania o niej nie zmienię. Do widzenia. 

Ona jest zwyczajnie młoda i nie ma dzieci 🤷. Tak więc jej życie wygląda "spokojniej" teoretycznie.... Bo dokładnie to też nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba musi ładnie zarabiać skoro było ją stać na kupno mieszkania w WWA, gdzie ceny za metr to obecnie 8tys w górę 👍🏻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Lalalucy napisał:

Chyba musi ładnie zarabiać skoro było ją stać na kupno mieszkania w WWA, gdzie ceny za metr to obecnie 8tys w górę 👍🏻

Jakie zarabiać, przecież ona leży i pachnie według niektórych tutaj 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2024 o 20:58, jakaja1@tlen.pl napisał:

Fakt, że dawno nic nie wstawiała. Ale ona to taki leniuszek bardziej. Tu książkę poczyta półtorej godzinki, tu jeszcze godzinka jej została do serialu, to zamówi catering, a to znów słodyczy poje jak jej się nudzi... Że też są ludzie, którzy mają czas na takie snucie się. 

W domu ma przynajmniej czysto. Przynajmniej posprząta. Zobacz jak u siwej, to dopiero leniuszek. Tylko leży w tym swoim barłogu, a wokół syf, brud. Siwa ma 42 lata, a ona dużo młodsza od niej. Mówiła, że ma swoją dzialalność i dostaje różne zlecenia. Nawet strone podała gdzie można znaleźć coś ciekawego. Powiedziała, że taka praca jej pasuje, na etacie już nie chce pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×