Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Ewelina1995

Psycholog online tani polecacie kogoś?

Polecane posty

Może to być osoba w trakcie specjalizacji. Potrzebuje z kimś choćby  porozmawiać,ale te ceny mnie przerażają,a na NFZ ciężko się dostać i nie mam z kim zostawić dziecka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Ewelina1995 napisał:

Może to być osoba w trakcie specjalizacji. Potrzebuje z kimś choćby  porozmawiać,ale te ceny mnie przerażają,a na NFZ ciężko się dostać i nie mam z kim zostawić dziecka. 

Chyba nie będę Ci w stanie pomóc, bo korzystałam właśnie raz albo dwa w pierwszym momencie po "molestowaniu" z usług i porad jednej pani psycholog online, jednak było to kilka lat temu i nie pamiętam już gdzie ją wyszukałam. Przyznam, że pomogło i przyniosło chwilową ulgę, dopóki nie wybrałam się do psychologa na wizytę stacjonarną. A już samo "wygadanie się" przed kimś przynosi dużą ulgę. Gratulacje za odwagę i że coś z tym problemem robisz. Nie jesteś z tytanu i masz prawo do słabości. A to, że zalecałam Ci pomoc psychologa we wcześniejszych postach, było wyrazem troski (na własnym przykładzie). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2024 o 16:48, Ewelina1995 napisał:

Może to być osoba w trakcie specjalizacji. Potrzebuje z kimś choćby  porozmawiać,ale te ceny mnie przerażają,a na NFZ ciężko się dostać i nie mam z kim zostawić dziecka. 

Napisz do fundacji Ernesta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×