Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Dudka

Szukam diety pudełkowej, która pomoże mi zrzucić kilka kilogramów

Polecane posty

Szukam diety pudełkowej, która pomoże mi zrzucić kilka kilogramów i poprawić moje nawyki żywieniowe. Czy ktoś mógłby polecić sprawdzoną firmę, która oferuje zdrowe i smaczne posiłki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie znam bo nigdy takiej nie zamawiałam... kilka lat temu zamówiłam dietę od Topolskiego (zrobię mu reklamę) plus, że można tam było dobrać produkty, wykluczyć niektóre np mięso i jak ktoś ma jakieś problemy ze zdrowiem to to też było uwzględniane... minus, że trzeba się było przypominać upominać o tę dietę bo nic z automatu na @ nie docierało... ale po kontakcie przysłał to co trzeba, więc stronka jest wiarygodna, same przepisy raczej proste... no trzeba samemu gotować : )

https://arturtopolski.pl/skuteczna-dieta-artura-topolskiego-specjalista/?gad_source=1&gclid=CjwKCAjwmYCzBhA6EiwAxFwfgMTWcBTwMTmAfQExp-2ejXmCUn0eAl-qoX350BlyNqeG0sfi37eAhRoCZ-4QAvD_BwE

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej! Warto spróbować, szczególnie jeśli masz napięty harmonogram. Popatrz sobie na drkaloria.pl/, gdzie wybierasz sobie dni w które chcesz otrzymać dietę czy nawet samodzielnie ustawiasz kaloryczność. Dodatkowo, przy pierwszym zamówieniu możesz skorzystać z 25% zniżki wpisując hasło DRKALORIA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie smakują pudełka z cateringu dietetycznego cud i miód :classic_smile: Mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że to jakość premium i od kilku miesięcy ani razu mnie nie zawiedli jeśli chodzi o świeżość i smak. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×