Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Anitella

No nie wiem, nie wiem...C.d.

Polecane posty

15 minut temu, masala napisał:

Sama caly czas mówi ze ma stresy, że jedzie by sie od czegoś oderwać, że cos tam sie dzieje. Widać bo niej ze ma jakies problemy.  Te wyjazdy z medytacja, chęć by zglebic mindfilness. Przeszlam to, to sa  proby by znalezc balans...A często gdy czlowiek nie ma wsparcie w kogoś bliskiego komu może sie zwierzyć to tak sie dzieje ze sie negatywne emocjie kumuluja w nas. Wtedy najlepiej isc do psychologa i po prostu wyrzucić to z siebie. Chyba juz żyjemy w takich czasach ze chodzenie na terapie to nie wstyd ani ujma.

Absolutnie jie myślę że to ujma czy wstyd. Mam po prostu wrażenie że to teraz bardzo często jest moda. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, masala napisał:

A czemu ona wogóle usuwa zupelnie neutralne komentarze na yt? Ja napisalam ze też mi sie podoba Szkocja ,że też ogladalam filmiki na yt o Szkocjii akurat. I to usunęła, dziwne....

Ni nigdy bym nie pomyślała że Karolina usiwa komentarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Nawet jeśli jest moda na psychoterapie,  to nic złego. Takie sa czasy ze też wiele ludziom może pomóc..

 

Ja nie jestem jej subskrybemtem jedyny powod jaki mi sie nasuwa ze mogla usunac komentarz, bo był taki ze myslalm ze nawet polajkuje. Polecilam kanal o Szkocji serio fajny...

Edytowano przez masala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Gonzalina napisał:

O tym samym pomyślałam, zerkając na ten film. Marketingowiec S. to geniusz! Wyprodukować w jednym miejscu (gdzie one są produkowane? w Chinach?) fajansowe kubki z różnymi nadrukami, w efekcie nic specjalnego, i sprzedawać je za niemałe pieniądze jako najlepsza pamiątka. No mistrz! Myślałam, że się popłaczę ze śmiechu jak usłyszałam o gonitwie za setnym kubkiem. 
A czy pomysł na witrynkę skorup ze S. już upadł? To to kabaret jest. Witrynka a w niej wielkie kubasy ze S. :)))))

Za komuny ludzie zbierali zagraniczne puszki po piwach i układali je na regałach. Widziałam takie foty w necie. To był chyba synonim luksusu i światowości. Teraz są kubki XD.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, anno napisał:

Absolutnie jie myślę że to ujma czy wstyd. Mam po prostu wrażenie że to teraz bardzo często jest moda. 

Wiesz, my jesteśmy narodem, który przoduje od lat w statystykach samobójstw w Europie, a znaczna jego część topi smutki w alkoholu. Niech więc moda na psychoterapię trwa i ma się dobrze. Tym bardziej teraz, kiedy model społeczny się zmienia i ludzie się coraz bardziej alienują. Psychoterapia i antydepresanty to nic złego.

Niemniej zgadzam się, że teraz co druga siksa z insta mówi o depresji i część pewnie małpuje od koleżanek, a problemu nie ma. Tak jak z autyzmem i co tam jeszcze jest na tapecie...

  • Thanks 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, masala napisał:

A czemu ona wogóle usuwa zupelnie neutralne komentarze na yt? Ja napisalam ze też mi sie podoba Szkocja ,że też ogladalam filmiki na yt o Szkocjii akurat. I to usunęła, dziwne....

Bawi się w Alę Zuzę chyba. Ona tak lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
5 minut temu, Anitella napisał:

Bawi się w Alę Zuzę chyba. Ona tak lubi.

Ale jaki jest sens, dla mnie to dziwne? jak maja takie male kanaly powinne sie cieszyc ze jest jakis ruch, że ktoś oglada.  Chyba ze o to chodzi ze nie chca interakcji które popularyzuja kanal, bo ja juz wiecej nie będę komentować,  a na pewno nie zabskrybuje...

Edytowano przez masala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, Anitella napisał:

Bawi się w Alę Zuzę chyba. Ona tak lubi.

A kto to? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, masala napisał:

Ale jaki jest sens, dla mnie to dziwne? jak maja takie male kanaly powinne sie cieszyc ze jest jakis ruch, że ktoś oglada.  Chyba ze o to chodzi ze nie chca interakcji które popularyzuja kanal, bo ja juz wiecej nie będę komentować,  a na pewno nie zabskrybuje...

Można na yew oglądać. Nie nabijasz wyświetleń 😉 i nie ma reklam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, Anitella napisał:

Za komuny ludzie zbierali zagraniczne puszki po piwach i układali je na regałach. Widziałam takie foty w necie. To był chyba synonim luksusu i światowości. Teraz są kubki XD.

Jak jej się podobają te kubki i ma miejsce i pije z nich na bieżąco to czemu nie. Zawsze to wspomnienia z wycieczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, masala napisał:

Nawet jeśli jest moda na psychoterapie,  to nic złego. Takie sa czasy ze też wiele ludziom może pomóc..

 

Ja nie jestem jej subskrybemtem jedyny powod jaki mi sie nasuwa ze mogla usunac komentarz, bo był taki ze myslalm ze nawet polajkuje. Polecilam kanal o Szkocji serio fajny...

A może przez przypadek usunęła? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, Anitella napisał:

Za komuny ludzie zbierali zagraniczne puszki po piwach i układali je na regałach. Widziałam takie foty w necie. To był chyba synonim luksusu i światowości. Teraz są kubki XD.

Tak było ,jak byłam szczeniakiem mieliśmy z rodzeństwem pokój a nad drzwiami wielkie okno witrażowe na przedpokój i mój 16 letni brat to zbierał te puszki.Ale nie że po śmietnikach jakby co 🙂 Fanta cola pepsi różne jakieś  je tam ustawiał. zawsze jak się siostry kłóciły i trzaskały drzwiami to te puszki leciały xd. Teraz jak jestem 30+ za ciula nie mogę zrozumieć po co te puszki taka była moda chyba 

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, annajakubowska napisał:

Najnowszy film Karoliny  z przed dwóch tygodni

To te z wycieczki z miesięcznym zapewne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, masala napisał:

Ale jaki jest sens, dla mnie to dziwne? jak maja takie male kanaly powinne sie cieszyc ze jest jakis ruch, że ktoś oglada.  Chyba ze o to chodzi ze nie chca interakcji które popularyzuja kanal, bo ja juz wiecej nie będę komentować,  a na pewno nie zabskrybuje...

Tego nie wiem. Jak dla mnie to niedojrzałość. Ala kiedyś zrobiła filmik o swoich pracach. I pod filmikiem rozwinęła się dyskusja. jedna dziewczyna napisała, że pracowała w Warszawie i źle wspomina, bo ludzie bardzo wyrachowani, zimni itp. Na to druga, że pracuje i sobie chwali. Normalna wymiana zdań, a ta to usunęła, bo nie będzie pozwalała na kłótnie. Przedszkolanka się znalazła...Zero szacunku do komentujących, bądź co bądź dorosłych ludzi. Jak nakrzyczała na dziecko to w ogóle wyłączyła komentarze, bo ktoś śmiał ją skrytykować. Niedojrzałość do entej potęgi. Od tej pory nie zostawiam jej komentarzy, chociaż moich nigdy nie usunęła. A u Samson w ogóle nie komentuję, bo ona jest wyrachowana za bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, anno napisał:

A kto to? 

Cosmicalice kiedyś. Dziewczyna na YT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, anno napisał:

Jak jej się podobają te kubki i ma miejsce i pije z nich na bieżąco to czemu nie. Zawsze to wspomnienia z wycieczek.

Teraz przywiozła sześć podobno. To razem ma ze trzydzieści. Jest sama, gości chyba nie przyjmuje, mieszkanko małe. Nie normalizujmy ...yzmów. No ale ok, chce to ma. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Vaniliovanelka napisał:

Tak było ,jak byłam szczeniakiem mieliśmy z rodzeństwem pokój a nad drzwiami wielkie okno witrażowe na przedpokój i mój 16 letni brat to zbierał te puszki.Ale nie że po śmietnikach jakby co 🙂 Fanta cola pepsi różne jakieś  je tam ustawiał. zawsze jak się siostry kłóciły i trzaskały drzwiami to te puszki leciały xd. Teraz jak jestem 30+ za ciula nie mogę zrozumieć po co te puszki taka była moda chyba 

Dzieci mają różne pomysły. No ale dzieci. I tak jak pisałam, te puszki to był symbol pewnego niedosytu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
9 minut temu, Anitella napisał:

Teraz przywiozła sześć podobno. To razem ma ze trzydzieści. Jest sama, gości chyba nie przyjmuje, mieszkanko małe. Nie normalizujmy ...yzmów. No ale ok, chce to ma. 

Dla mnie dziwne bylo jak powiedziala że spodobal jej sie kubek robiony recznie w szkocji,  ale nie kupila bo był za drogi.  A nie lepiej kupić jeden taki,  niż 6 robionych w chinach dla miedzynarodowej korporacji, wątpię żeby kosztował wiecej niz 600 zl?

Edytowano przez masala
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Anitella napisał:

Dzieci mają różne pomysły. No ale dzieci. I tak jak pisałam, te puszki to był symbol pewnego niedosytu. 

My jako dzieci lat 80tych, z puszek po pepsi itp robiliśmy pojemniki na długopisy na biurko wycinając otwieraczem do konserw górę.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, masala napisał:

Dla mnie dziwne bylo jak powiedziala że spodobal jej sie kubek robiony recznie w szkocji,  ale nie kupila bo był za drogi.  A nie lepiej kupić jeden taki,  niż 6 robionych w chinach dla miedzynarodowej korporacji, wątpię żeby kosztował wiecej niz 600 zl?

Dla mnie to zbieractwo. A fascynacja kubkami S. to żenada.

  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, masala napisał:

My jako dzieci lat 80tych, z puszek po pepsi itp robiliśmy pojemniki na długopisy na biurko wycinając otwieraczem do konserw górę.

No jest to jakaś rada dla Karoliny XD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Anitella napisał:

Teraz przywiozła sześć podobno. To razem ma ze trzydzieści. Jest sama, gości chyba nie przyjmuje, mieszkanko małe. Nie normalizujmy ...yzmów. No ale ok, chce to ma. 

Aż 6? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, masala napisał:

Dla mnie dziwne bylo jak powiedziala że spodobal jej sie kubek robiony recznie w szkocji,  ale nie kupila bo był za drogi.  A nie lepiej kupić jeden taki,  niż 6 robionych w chinach dla miedzynarodowej korporacji, wątpię żeby kosztował wiecej niz 600 zl?

Prawda? Mam znajomą, która mieszka w dużym domu (ponad 300 m) i ma małą witrynkę, w której trzyma filiżanki przywiezione z różnych zakątków świata, ale 1 z każdej podróży, bo jak sama powiedziała, nie ma tyle miejsca w domu, żeby przywozić filiżankę z każdego miejsca. A Karo pół tuzina kubków do 38 m. Też wolałabym unikatową filiżankę lub kubek, niż skorupę ze S. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, anno napisał:

Jak jej się podobają te kubki i ma miejsce i pije z nich na bieżąco to czemu nie. Zawsze to wspomnienia z wycieczek.

No właśnie nie ma miejsca, co sama wielokrotnie mówiła, że te kubki jej się nie mieszczą. I jeszcze trzyma te pudełka po tych kubkach, co jak dla mnie jest creepy.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wrażenie że one tylko robią te wycieczki żeby kubek zdobyć. Mam taką kuzynkę, jeździ na każdą wycieczek w aby tylko szybko zdjęcie na insta i Facebooka wrzucić żeby cała rodzina i znajomi zazdrościli i gadali. I ciotki naiwne się tym nakręcają 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, anno napisał:

Aż 6? 

Podobno. Dziewczyny tak pisały. Filmiku z prezentacją skarbów nie oglądałm, bo mnie takie rzeczy nudzą.Ale vlog ze Szkocji mi się podobał.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Anitella napisał:

Podobno. Dziewczyny tak pisały. Filmiku z prezentacją skarbów nie oglądałm, bo mnie takie rzeczy nudzą.Ale vlog ze Szkocji mi się podobał.

Tak vlogi z wycieczki były super. I te z jogowego wyjazdu także.

Dużo krajobrazów, przemyśleń taki spokój. Nie to co u amegg. Ona jakoaś głośna dla mnie jest.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kolejny film..  mówiła coś o zwiększonej liczbie filmów? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Gonzalina napisał:

No właśnie nie ma miejsca, co sama wielokrotnie mówiła, że te kubki jej się nie mieszczą. I jeszcze trzyma te pudełka po tych kubkach, co jak dla mnie jest creepy.

Ile jej mieszkanie ma metrów? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×