Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Anitella

No nie wiem, nie wiem...C.d.

Polecane posty

Dnia 16.06.2024 o 11:01, Gonzalina napisał:

Przecież ona i tak nie bierze tego pod uwagę. Te pytania to prowokacja, żeby pod filmami był ruch. A tak apropo, czy wy tez siedzicie w domu w okularach przeciwsłonecznych? 

No chyba masz rację. Ktoś ostatni zapytała czy może porównaj depilator laserwoy garmon a zwykły bo kilka lat demtu ten laserwoy dostała we współpracy. Były tam lajki tego komentarza ale nie odniosła się do tego oczywiscie

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, anno napisał:

Ekspert kosmetyczny w relacji wyjaśnia bardzo fajnie jak to jest z wagą, apetytem i wypadaniem włosów przy stosowaniu saxendy , ozempicu czy innych podobnych leków 

No i chyba to tłumaczy te  duży spadek wagi i wypadanie włosów jednoznacznie,  że Karoli a któryś z tych leków bierze bądź brała

Chyba faktycznie bierze. Ekspert mówiła że ma problemy z dostaniem tego leku i musi szukać po aptekach bo lekarze przepisują dla osób bez wskazań które tylko chcą schudnąć.

 

Karolina ostatnio narzekała ze jednego leku ciągle nie ma w aptece. Tylko to powiedziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, annajakubowska napisał:

Chyba faktycznie bierze. Ekspert mówiła że ma problemy z dostaniem tego leku i musi szukać po aptekach bo lekarze przepisują dla osób bez wskazań które tylko chcą schudnąć.

 

Karolina ostatnio narzekała ze jednego leku ciągle nie ma w aptece. Tylko to powiedziała.

No możliwe możliwe.

Joanna powiedziała że w ciągu dwóch lat schudła 12 kilo. I to prawidłowe spadek wagi w takim czasie dla osob chorych. A osoby ktor po prostu chcą schudnąc to tracą w krotkim czasie wiele kg a karolina schudłate ok 20 kg na oko lekko w ciągu zaledwie kilku miesięcy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, annajakubowska napisał:

Filmy lecą dzień po dniu.

Kasa kasa

Byle co dodać.

Kolejne zakupy z uniqlo i zagadka dnia. Którą bluzkę zostawić a może obie? 

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co zamawiać ...enkę skoro mówi ze ma prawie taką samą i ta jest jednak jej nie potrzebna? 

Ktoś wie? 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, anno napisał:

Po co zamawiać ...enkę skoro mówi ze ma prawie taką samą i ta jest jednak jej nie potrzebna? 

Ktoś wie? 

Też na to zwróciłam uwagę XD. To zresztą nie jest jej pierwszy raz, że zamawia byle zamawiać. Ala z kolei dalej przeżywa królika.Żyje w stresie straszliwym.  Za moment będzie obchodzić miesięcznice jak Kaczor. Z chaty zrobiła mauzoleum. Infantylna do bólu.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie obrażajcie Ali, rozumiem ją doskonale. Frania była jej bardzo bliska, zrozumie tylko ten kto ma i kocha zwierzę, zwłaszcza osoba która jest i mieszka sama. Bardzo jej współczuję. Jej króliczek żył krótko ale miał cudowne życie 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Asiamuuv napisał:

Nie obrażajcie Ali, rozumiem ją doskonale. Frania była jej bardzo bliska, zrozumie tylko ten kto ma i kocha zwierzę, zwłaszcza osoba która jest i mieszka sama. Bardzo jej współczuję. Jej króliczek żył krótko ale miał cudowne życie 

O kim mowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Gonzalina napisał:

O kim mowa?

Ala Zuza YT.                                                

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
8 godzin temu, Asiamuuv napisał:

Nie obrażajcie Ali, rozumiem ją doskonale. Frania była jej bardzo bliska, zrozumie tylko ten kto ma i kocha zwierzę, zwłaszcza osoba która jest i mieszka sama. Bardzo jej współczuję. Jej króliczek żył krótko ale miał cudowne życie 

Od dorosłych osób oczekuje się jednak dojrzalszego podejścia do tematu. Nie neguję, że jest samotna, bo jest. Myślałam, że dobrze sobie z tym radzić, ale chyba niekoniecznie. Mnie jej zachowanie momentami szokuje. Co nie zmienia faktu, że epatowanie rozpaczą po śmierci królika jest słabe i daje do myślenia. Ala ma jakieś zaburzone relacje z rodziną co widać i pewnie dlatego przeniosła uczucia na zwierzaka. Jakiś problem emocjonalnay daje po oczach. Jakieś zdziwaczenie wchodzi. W dodatku dorabia ideologię do tego cyrku i mianuje się mianem ekspertki, poucza, naucza, wygłasza orędzia. Bo nikt przecież nie kochał tak jak ona. Widać jak skoncentrowana była na tym zwierzaku, a to jest smutne i przerażające jednocześnie. Można stawiać zwierzaka ponad relacje z ludźmi, ale to zawsze jest protezowanie i niedojrzałość. Moim zdaniem oczywiście. 

Edytowano przez Anitella
  • Like 1
  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze nie jest to istotne jakie ma relacje z rodzina, nie musi o tym wspominać. Każdy ma też inne podwody żeby być bliżej lub dalej z rodziną. Przeżywa śmierć królika bo , była do niej przywiązana, przelewała na nią całą swoją miłość i bardzo mi jej szkoda, zwłaszcza że mówiłam że bardzo o niego dbała i mogła zyc 2 razy tyle. Rozumiem ją dobrze doskonale, mam podoba sytuację z moim pieskiem. Zrobiłabym dla niego wszytsko i miłość zwierzęcia jest bezgraniczna.

A wracając do tematu, to Megg nie widzi ze wygląda w tych ...enkach jak gruba ciotka +50 ? Widać w tej szydełkowej ze ma spoko figurę a te ...enki midi z rękawami i wzorami są tragiczne. Do tego nie dopasowane do jej urody kolorem. Karolina to samo. Schudła a w tej ...ence niebiesko białej u tych tshirach z uniqlo wygląda grubo i blado. Czy one nie mają lustra w domu albo kogoś kto im dobrze doradzi? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

D,isiejszy filmy Karoliny od 25:35 ile ona nałożyła makijażu i jakie ma zmarszki pod oczami. Szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sikam!

W dziejszym vlogu Karolina stwierdziła że fundusz celowy jest mega . Bo jak miała wszystko na jednym koncie to wiadomo że to było i na wycieczki i na opłaty i na zachcianki ale jej się wydawało że na każdą z tych rzeczy ma tą właśnie kwotę więc w glowie potrafiła ją potroić😅

Kurcze, ni ja nie wiem nie wiem wpływa pensja i wiem na co mam rozdysponować i ile mam a nie ze jest jej trzykrotność 🙈

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, annajakubowska napisał:

Sikam!

W dziejszym vlogu Karolina stwierdziła że fundusz celowy jest mega . Bo jak miała wszystko na jednym koncie to wiadomo że to było i na wycieczki i na opłaty i na zachcianki ale jej się wydawało że na każdą z tych rzeczy ma tą właśnie kwotę więc w glowie potrafiła ją potroić😅

Kurcze, ni ja nie wiem nie wiem wpływa pensja i wiem na co mam rozdysponować i ile mam a nie ze jest jej trzykrotność 🙈

Ona jest niesamowita 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2024 o 13:38, Vaniliovanelka napisał:

Tak było ,jak byłam szczeniakiem mieliśmy z rodzeństwem pokój a nad drzwiami wielkie okno witrażowe na przedpokój i mój 16 letni brat to zbierał te puszki.Ale nie że po śmietnikach jakby co 🙂 Fanta cola pepsi różne jakieś  je tam ustawiał. zawsze jak się siostry kłóciły i trzaskały drzwiami to te puszki leciały xd. Teraz jak jestem 30+ za ciula nie mogę zrozumieć po co te puszki taka była moda chyba 

Na śmietnikach takich puszek nie było. Cola, fanta i piwa z pewexu to luksus był. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2024 o 15:59, anno napisał:

Może to samotność. Tyle lat jest sama. Chyba z 5 czy 6 na pewno a jeszcze rozwód. Przykra sprawa

W związku też możesz być sama. Co facet u niej zmieni, ze zabroni jej jezdzić gdzie chce. Nie przesadzajmy, że musi kogos mieć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2024 o 12:17, anno napisał:

Ekspert kosmetyczny w relacji wyjaśnia bardzo fajnie jak to jest z wagą, apetytem i wypadaniem włosów przy stosowaniu saxendy , ozempicu czy innych podobnych leków 

No i chyba to tłumaczy te  duży spadek wagi i wypadanie włosów jednoznacznie,  że Karoli a któryś z tych leków bierze bądź brała

Bierze, bierze ozempic czy coś podobnego. Dlatego nic nie mówi o tym, ze tyle schudła. Jakby nie było tematu. Bez diety, bez ćwiczeń. Ciało nie będzie dobrze wyglądało, a przez filtry wszystko pięknie wygląda. Zobaczcie jak twarz jej zaczęła zwisać. To tak jest przy tych lekach typu ozempic. Cellulit na bank ma, a to że ktoś nie widzi tego to nie znaczy, ze nie ma. Przy filtrach wszystkie piękne i gładkie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W dzisiejszej produkcji pozakuje zakupy i m.in. wafle kukurydziane. Jest na nich jal byk napisane kukurydziane a ona, że kiedyś kupowała takie wafle i były kukurydziane a teraz te to nie wie jakie są. No serio? 🙈

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Skandia napisał:

Bierze, bierze ozempic czy coś podobnego. Dlatego nic nie mówi o tym, ze tyle schudła. Jakby nie było tematu. Bez diety, bez ćwiczeń. Ciało nie będzie dobrze wyglądało, a przez filtry wszystko pięknie wygląda. Zobaczcie jak twarz jej zaczęła zwisać. To tak jest przy tych lekach typu ozempic. Cellulit na bank ma, a to że ktoś nie widzi tego to nie znaczy, ze nie ma. Przy filtrach wszystkie piękne i gładkie. 

Też mi się wydaje że ozempic albo jakaś saxenda wjechała. Ale skoro ludzie pytają to jeśli nie chce mówić to by powiedziała że o tym nie rozmawia tak jak praca to też temat razu bo ciągle powtarza E YT to oderwanie właśnie od pracy i przyjemność a co któryś odcinek gada że w biurze to czy tamto i ile to ona nie ma roboty. Sama zaczyna ten wątek a potem wielkie oburzenie bo ktoś pyta🤪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Skandia napisał:

Bierze, bierze ozempic czy coś podobnego. Dlatego nic nie mówi o tym, ze tyle schudła. Jakby nie było tematu. Bez diety, bez ćwiczeń. Ciało nie będzie dobrze wyglądało, a przez filtry wszystko pięknie wygląda. Zobaczcie jak twarz jej zaczęła zwisać. To tak jest przy tych lekach typu ozempic. Cellulit na bank ma, a to że ktoś nie widzi tego to nie znaczy, ze nie ma. Przy filtrach wszystkie piękne i gładkie. 

No właśnie. Nie wiem być może ma wskazania ale to można powiedzieć. Ekspert tajemnicy nie robi. Od wielu lat ludzie chorujący to biorą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Skandia napisał:

W związku też możesz być sama. Co facet u niej zmieni, ze zabroni jej jezdzić gdzie chce. Nie przesadzajmy, że musi kogos mieć. 

Nie mówię że musi kogoś mieć. Tylko jej ostatnie rozkminy to co opowiada itd to tak sobie pomyślałam że jest samotna. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez pół filmu się maluje.

Matko ile ona nakłada tych kosmetyków. To to szpachelką można zdejmować. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiła spodnie w Medicine ale nie wiem czy kozia je oddać bo kiedyś chyba było tak że nie było zwrotów tylko na kartę więc i tak by musiała inne wybrać no ale ona nie wie.

Matko! To najpierw się sprawdza zasady sklepu. Poza tym zawsze można kupić online wtedy jest zawsze prawo zwrotu najkrótszy termin to 14 dni. 

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ona nic nie wie. 

Jest rozmemłana i niezorganizowana. Snuje się po domu, przymierza rzeczy i to nagrywa i nagle w szoku ze 3 godz temu kawę zrobiła. No może teraz będzie miała czas ją wypić 🙈

Jak w ślimaczym tempie żyje to nie dziw że wszystko jej się rozjeżdża.

Zastanawiam się gdzie Ona pracuje i na jakim stanowisku. Niczego nie wie jest niezdecydowana i flegmatyczna. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę... Karolina tak wszystko przeżywa, nawet pierdoły typu wybór kosmetyku do zużywania, a nie potrafi nic sensownego powiedzieć na temat swojego odchudzania mimo pytań widzek. Widać, że ma coś do ukrycia i nie schudła siłami natury 😉

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, anno napisał:

Przez pół filmu się maluje.

Matko ile ona nakłada tych kosmetyków. To to szpachelką można zdejmować. 

 

Tona podkladu jak dla mnie. To wklepywanie gąbęczką jest okropne, tylko wklepuje i wklepuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Skandia napisał:

Tona podkladu jak dla mnie. To wklepywanie gąbęczką jest okropne, tylko wklepuje i wklepuje.

Dokładnie. Tona tego wszystkiego i buziaki zaklejona. Aż dziw że nie ma wyprysków na twarzy. Przecież tam ta skóra nie oddycha. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2024 o 20:38, Anitella napisał:

Od dorosłych osób oczekuje się jednak dojrzalszego podejścia do tematu. Nie neguję, że jest samotna, bo jest. Myślałam, że dobrze sobie z tym radzić, ale chyba niekoniecznie. Mnie jej zachowanie momentami szokuje. Co nie zmienia faktu, że epatowanie rozpaczą po śmierci królika jest słabe i daje do myślenia. Ala ma jakieś zaburzone relacje z rodziną co widać i pewnie dlatego przeniosła uczucia na zwierzaka. Jakiś problem emocjonalnay daje po oczach. Jakieś zdziwaczenie wchodzi. W dodatku dorabia ideologię do tego cyrku i mianuje się mianem ekspertki, poucza, naucza, wygłasza orędzia. Bo nikt przecież nie kochał tak jak ona. Widać jak skoncentrowana była na tym zwierzaku, a to jest smutne i przerażające jednocześnie. Można stawiać zwierzaka ponad relacje z ludźmi, ale to zawsze jest protezowanie i niedojrzałość. Moim zdaniem oczywiście. 

Ale to chyba nie o Karolinie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×