Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Anitella

No nie wiem, nie wiem...C.d.

Polecane posty

16 godzin temu, Humbug napisał:

Nie wierzę... Karolina tak wszystko przeżywa, nawet pierdoły typu wybór kosmetyku do zużywania, a nie potrafi nic sensownego powiedzieć na temat swojego odchudzania mimo pytań widzek. Widać, że ma coś do ukrycia i nie schudła siłami natury 😉

No dzisiaj puściła nowy film Q&A 

Pod koniec filmu jest pytanie o to jal schudła. No i najpierw zanim je przeczytała mówi o muszę powoli kończyć bo już długi ten film. 

Potem przeczytała to pytanie i odpowiedziała bardzo krótki (na inne pytania się mega rozgadywała 😎) że to żadna magiczna dieta tylko w ciągu ostatniego roku zaczęła dużo mniej jeść je 2-3 posiłki dziennie i ma okno żywieniowe. I zrezygnowała z niektórych rzeczy do jedzenia ale nie powiedziała jakich😉😂🤣

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, annajakubowska napisał:

No dzisiaj puściła nowy film Q&A 

Pod koniec filmu jest pytanie o to jal schudła. No i najpierw zanim je przeczytała mówi o muszę powoli kończyć bo już długi ten film. 

Potem przeczytała to pytanie i odpowiedziała bardzo krótki (na inne pytania się mega rozgadywała 😎) że to żadna magiczna dieta tylko w ciągu ostatniego roku zaczęła dużo mniej jeść je 2-3 posiłki dziennie i ma okno żywieniowe. I zrezygnowała z niektórych rzeczy do jedzenia ale nie powiedziała jakich😉😂🤣

Tak w rok schudła lekką ręką 20 kilo bo o wiele mniej jadła.

No jak się bierze ozempic to nie ma się apetytu😅🤣

Jaka kłamczucha🙈

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2024 o 00:35, Asiamuuv napisał:

 

A wracając do tematu, to Megg nie widzi ze wygląda w tych ...enkach jak gruba ciotka +50 ? Widać w tej szydełkowej ze ma spoko figurę a te ...enki midi z rękawami i wzorami są tragiczne. Do tego nie dopasowane do jej urody kolorem. Karolina to samo. Schudła a w tej ...ence niebiesko białej u tych tshirach z uniqlo wygląda grubo i blado. Czy one nie mają lustra w domu albo kogoś kto im dobrze doradzi? 

A co robiła mierzymy?  Ja jej nie oglądam. 

Nie przepadam za Megg. Gada jak nakręcona, roztacza elaboraty o zwykłych rzeczach jak gotowanie czy sprzątanie. No nie mój klimat. 

No Karolina jest po analizie kolorystycznej i do tego się sotusuje i to przeżywa bardzo 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale ona nie schudła w rok tylko chyba w 4 miesiące....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, annajakubowska napisał:

Ale to chyba nie o Karolinie? 

Ala_zuza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, masala napisał:

Ale ona nie schudła w rok tylko chyba w 4 miesiące....

Pod koniec roku zaczęla chudnąc. Pomału i chyba dalej chudnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Skandia napisał:

Pod koniec roku zaczęla chudnąc. Pomału i chyba dalej chudnie. 

10 miesięcy temu jeszcze miała dużo kilogramów. 8 miesięcy temu jak widzę po filmikach już sporo jej zleciało kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Skandia napisał:

Pod koniec roku zaczęla chudnąc. Pomału i chyba dalej chudnie. 

No pomało to nie schudła.

Dobre 20 kilo w 8 miesięcy to bardzo dużo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, masala napisał:

Ale ona nie schudła w rok tylko chyba w 4 miesiące....

W ok 8 miesiecy. Widać po filmach. Ale 20 kilo jej poleciało lekką ręką a to bardzo dużo i niby tylko od okna żywieniowego? 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, anno napisał:

No pomało to nie schudła.

Dobre 20 kilo w 8 miesięcy to bardzo dużo 

Na miesiąc 2-4 kilo to jest prawidłowo. Pomału to właśnie jest, Jakby schudła tyle w 2-3 miesiące to by było szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2024 o 16:00, Skandia napisał:

Bierze, bierze ozempic czy coś podobnego. Dlatego nic nie mówi o tym, ze tyle schudła. Jakby nie było tematu. Bez diety, bez ćwiczeń. Ciało nie będzie dobrze wyglądało, a przez filtry wszystko pięknie wygląda. Zobaczcie jak twarz jej zaczęła zwisać. To tak jest przy tych lekach typu ozempic. Cellulit na bank ma, a to że ktoś nie widzi tego to nie znaczy, ze nie ma. Przy filtrach wszystkie piękne i gładkie. 

Na vlogu z samochodu skóra na ramionach jej po prostu faluje, więc dobrze nie jest. Może ćwiczeniami da radę tę zwisy ujędrnić, ale to chyba nie będzie proste.

Edytowano przez Anitella

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2024 o 00:35, Asiamuuv napisał:

Mysle ze nie jest to istotne jakie ma relacje z rodzina, nie musi o tym wspominać. Każdy ma też inne podwody żeby być bliżej lub dalej z rodziną. Przeżywa śmierć królika bo , była do niej przywiązana, przelewała na nią całą swoją miłość i bardzo mi jej szkoda, zwłaszcza że mówiłam że bardzo o niego dbała i mogła zyc 2 razy tyle. Rozumiem ją dobrze doskonale, mam podoba sytuację z moim pieskiem. Zrobiłabym dla niego wszytsko i miłość zwierzęcia jest bezgraniczna.

A wracając do tematu, to Megg nie widzi ze wygląda w tych ...enkach jak gruba ciotka +50 ? Widać w tej szydełkowej ze ma spoko figurę a te ...enki midi z rękawami i wzorami są tragiczne. Do tego nie dopasowane do jej urody kolorem. Karolina to samo. Schudła a w tej ...ence niebiesko białej u tych tshirach z uniqlo wygląda grubo i blado. Czy one nie mają lustra w domu albo kogoś kto im dobrze doradzi? 

Ja rozumiem, że taka strata to nic przyjemnego, ale ona się z nią przesadnie odnosi. I jeszcze moralizuje stawiając się na pozycji osoby niezwykle wrażliwej. Tylko jak to się ma do napaści na dziecko, albo foty z alkusem i damskim bokserem? Dla mnie Ala jest momentami nie dość, że niewiarygodna to jeszcze infantylna. Ale ok, skończmy temat.

Edytowano przez Anitella

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2024 o 09:08, annajakubowska napisał:

Ale to chyba nie o Karolinie? 

Nie. Taka dygresja na temat Ali się wgryzła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Anitella napisał:

Nie. Taka dygresja na temat Ali się wgryzła.

Dziękuję 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Anitella napisał:

Na vlogu z samochodu skóra na ramionach jej po prostu faluje, więc dobrze nie jest. Może ćwiczeniami da radę tę zwisy ujędrnić, ale to chyba nie będzie proste.

Który to vlog?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×