Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Anitella

No nie wiem, nie wiem...C.d.

Polecane posty

23 minuty temu, annajakubowska napisał:

A to na YT też można dawać filtry? Nie znam się stąd moje pytanie ☺️

Można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, anno napisał:

Ozempic ok 500 zł na miesiąc 

No to już wiemy dlaczego Karo tak ciśnie fimy. Paplanie o niczym się nie skończy, bo ma wydatki XD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, annajakubowska napisał:

Na pewno żalić 

A niech się żali jak jej lżej. Przy okazji innym pomoże, bo nie będą się czuli odosobnieni. Dzisiaj forsuje się tezę, że samemu lepiej, więc niech młode laski wiedzą, że to tak nie do końca. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Anitella napisał:

A niech się żali jak jej lżej. Przy okazji innym pomoże, bo nie będą się czuli odosobnieni. Dzisiaj forsuje się tezę, że samemu lepiej, więc niech młode laski wiedzą, że to tak nie do końca. 

Nie wiem skąd ta moda na samemu lepiej. Chociaż u Karo to trochę inna kwestia. Miała męża który  tego co lakonicznie wspomniała kiedyś kilka razy bardzo ją zawiódł. Jest po rozwodzie i chyba nie potrafi zaufać na pewno ma wielki uraz do mężczyzn. Wiec jej samotność nie jest z wyboru. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Anitella napisał:

No to już wiemy dlaczego Karo tak ciśnie fimy. Paplanie o niczym się nie skończy, bo ma wydatki XD.

No w ostatnim filmie nakupila toników i coli zero cukru i myśli że to zdrowe. Latem będzie pić z tym kawę. A w przedostatnim filmie mówiła że jak się zdrowo odżywianie to dużo lepiej się czuje 🙉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, anno napisał:

Nie wiem skąd ta moda na samemu lepiej. Chociaż u Karo to trochę inna kwestia. Miała męża który  tego co lakonicznie wspomniała kiedyś kilka razy bardzo ją zawiódł. Jest po rozwodzie i chyba nie potrafi zaufać na pewno ma wielki uraz do mężczyzn. Wiec jej samotność nie jest z wyboru. 

Opacznie rozumiany feminizm wdrukowuje tezę, że samemu lepiej. I generalnie rozwój technologii i postęp umożliwjają bezkontaktowe radzenie sobie i tym samym alienacja społeczeństwa się pogłębia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, anno napisał:

No w ostatnim filmie nakupila toników i coli zero cukru i myśli że to zdrowe. Latem będzie pić z tym kawę. A w przedostatnim filmie mówiła że jak się zdrowo odżywianie to dużo lepiej się czuje 🙉

Zdrowe nie i ja osobiście tego nie tykam, ale ona chyba tak tragicznie nie jada. Słodycze kupuję sporadycznie. Fast-foodódów, chipsów chyba nie. Warzywa jada. Dramatu nie ma.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Anitella napisał:

Zdrowe nie i ja osobiście tego nie tykam, ale ona chyba tak tragicznie nie jada. Słodycze kupuję sporadycznie. Fast-foodódów, chipsów chyba nie. Warzywa jada. Dramatu nie ma.

No niby tak tragicznie nie. Pokazuje naprawdę spoko zakupy. Kiedy też tak jadła a jednak bardzo się roztyła. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Anitella napisał:

Opacznie rozumiany feminizm wdrukowuje tezę, że samemu lepiej. I generalnie rozwój technologii i postęp umożliwjają bezkontaktowe radzenie sobie i tym samym alienacja społeczeństwa się pogłębia.

No ona nie z wyboru. Rozwód nie był z jejxwiny z tego opisywała lakonicznie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Anitella napisał:

No to już wiemy dlaczego Karo tak ciśnie fimy. Paplanie o niczym się nie skończy, bo ma wydatki XD.

A ile ona może wyciągnąć  jednego filmu? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyświetlił mi się jej film z Q&A z przed 9 miesięcy. No buziaki okrągła była wtedy mocno przy tuszy. Lekko poszło 20 kg.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, anno napisał:

No ona nie z wyboru. Rozwód nie był z jejxwiny z tego opisywała lakonicznie. 

Obejrzałam właśnie film Q&A  nagrany 9 miesięcy temu. 

Powiedziała ram że ma 37 lat. Za mąż wyszła mając 26 lat. Gdzie mówiłaś że jej małżeństwo trwało 1.5 roku ale rozwód o wiele dłużej. Mieszkanie kupiła mając 33 lata. Wiec jest sama bite 8 lat. Smutne to. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Anitella napisał:

A niech się żali jak jej lżej. Przy okazji innym pomoże, bo nie będą się czuli odosobnieni. Dzisiaj forsuje się tezę, że samemu lepiej, więc niech młode laski wiedzą, że to tak nie do końca. 

Ona już od 8 lat jest sama. Myślę że nie jest jej łatwo 😮💨

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, annajakubowska napisał:

Obejrzałam właśnie film Q&A  nagrany 9 miesięcy temu. 

Powiedziała ram że ma 37 lat. Za mąż wyszła mając 26 lat. Gdzie mówiłaś że jej małżeństwo trwało 1.5 roku ale rozwód o wiele dłużej. Mieszkanie kupiła mając 33 lata. Wiec jest sama bite 8 lat. Smutne to. 

No faktycznie wiele lat już minęło. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, annajakubowska napisał:

Wyświetlił mi się jej film z Q&A z przed 9 miesięcy. No buziaki okrągła była wtedy mocno przy tuszy. Lekko poszło 20 kg.

 

Pakietam jak jeszcze wynajmowała mieszkania była już po rozstajiu z mężem chyba przed czy w trakcie rozwodu to wtedy była tak samo szczupła jak obecnie. Potem jak kupiła mieszkanie mówiła że się cieszy bo to jej i nikt jej teraz nie wyrzucić z mieszkania. I zaczęła tyć. Może to od stresu? Zaczęła zajadać problemy? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

W najnowszym filmie Karolinie przeszkadza że sąsiedzi sprzątają w domu i przesujwą meble podczas odkurzania. No wiadomo to słychać ale posprzątają i będzie po. No czasem trzeba odsunąć meble żeby kurzem nie zarosnąć 🙈

Edytowano przez anno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez 30 minut w dzisiejszym filmi maluję się i rozkmin8a że jak używa produktów regularnie to się zużywają.

I że chciałaby przetestować tyle cieni do powiek ale to nierealne bo ciągle wychodzi jakiś nowy no a one są takie piękne. 

Jak się nie ma realnych problemów to się je tworzy🙈

  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, annajakubowska napisał:

Przez 30 minut w dzisiejszym filmi maluję się i rozkmin8a że jak używa produktów regularnie to się zużywają.

I że chciałaby przetestować tyle cieni do powiek ale to nierealne bo ciągle wychodzi jakiś nowy no a one są takie piękne. 

Jak się nie ma realnych problemów to się je tworzy🙈

A Karola jest w tym tworzeniu mistrzem 😄 Ona czasami tak nawija bez sensu, że aż się człowiek zastanawia, czy to z wyrachowania, bo film chce przedłużyć, czy po prostu tak bardzo nie ma z kim pogadać i odreagowuje w necie.

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, Anitella napisał:

A Karola jest w tym tworzeniu mistrzem 😄 Ona czasami tak nawija bez sensu, że aż się człowiek zastanawia, czy to z wyrachowania, bo film chce przedłużyć, czy po prostu tak bardzo nie ma z kim pogadać i odreagowuje w necie.

Jak się czuje samotna to niech rozmawiałam ale nie takie kocopoły. Jak tego momentami posłucham to się nie dziwię ze jest po rozwodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak,ona i Ala Zuza potrafia pół godziny zastanawiać sie nad grzywka czy koloru szminki. Są strasznie powierzchowne.  Ala Zuza to chyba nawet bardziej.

Jesli tak zanudzaja w prawdziwym zyciu to masakra. Juz wolałbym żeby taka osoba wogóle nie gadała i siedzieć w ciszy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
4 godziny temu, anno napisał:

Jak się czuje samotna to niech rozmawiałam ale nie takie kocopoły. Jak tego momentami posłucham to się nie dziwię ze jest po rozwodzie

A tu się nie wypowiem, bo nie wiem o czym ona tam dokładnie mówiła. Nawijanie to jej cechą charakteru. Gadany makijaż to jest już takie paplanie o niczym, że bez przewijania się nie da. Ostatni vlog to rozkminy o cieniu.swoją drogą ona się maluje jak mało kto teraz. Wieczorowy makijaż jest u Karo dziennym.

Edytowano przez Anitella

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, masala napisał:

Tak,ona i Ala Zuza potrafia pół godziny zastanawiać sie nad grzywka czy koloru szminki. Są strasznie powierzchowne.  Ala Zuza to chyba nawet bardziej.

Jesli tak zanudzaja w prawdziwym zyciu to masakra. Juz wolałbym żeby taka osoba wogóle nie gadała i siedzieć w ciszy....

Infantylne. Ala też odlatuje nieźle.  Aż nie do wiary, że to dorosłe osoby i mają prawa wyborcze.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Anitella napisał:

A Karola jest w tym tworzeniu mistrzem 😄 Ona czasami tak nawija bez sensu, że aż się człowiek zastanawia, czy to z wyrachowania, bo film chce przedłużyć, czy po prostu tak bardzo nie ma z kim pogadać i odreagowuje w necie.

Oj tak. Też się nad tym zastanawiam. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się zastanawiam, po co w filmie który puszczą z ok 3 tygodniowym opóźnieniem pytać widzów który ciuchy zostawić?

Na pewno tyle potem jie czeka na komentarze? 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, annajakubowska napisał:

Ja się zastanawiam, po co w filmie który puszczą z ok 3 tygodniowym opóźnieniem pytać widzów który ciuchy zostawić?

Na pewno tyle potem jie czeka na komentarze? 

Przecież ona i tak nie bierze tego pod uwagę. Te pytania to prowokacja, żeby pod filmami był ruch. A tak apropo, czy wy tez siedzicie w domu w okularach przeciwsłonecznych? 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gonzalina napisał:

Przecież ona i tak nie bierze tego pod uwagę. Te pytania to prowokacja, żeby pod filmami był ruch. A tak apropo, czy wy tez siedzicie w domu w okularach przeciwsłonecznych? 

W punkt z tymi pytaniami. Nawet nie wchodzi potem w dyskusję. Tu właśnie widać jaką to cwana szmula. I dziwię się, że ktoś jesze na te pytania pod zasięg i odpowiada. Chociaż kiedyś to nawet nie siliła się na serduszkowanie.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Anitella napisał:

A tu się nie wypowiem, bo nie wiem o czym ona tam dokładnie mówiła. Nawijanie to jej cechą charakteru. Gadany makijaż to jest już takie paplanie o niczym, że bez przewijania się nie da. Ostatni vlog to rozkminy o cieniu.swoją drogą ona się maluje jak mało kto teraz. Wieczorowy makijaż jest u Karo dziennym.

Fakt, bardzo dużo nakłada wszystkiego na twarz. Cień z BB też w hurtowej ilości i zdziwiona, że się osypał. Też mam ten cień i nakładam palcem bez żadnej bazy. Nic się nie osypuje, bo nakładam z umiarem i nie chodzę na co dzień jakbym do klubu szła - pomijam, że nawet do robiąc wieczorowy makijaż nie nakładam tego co Karo. Karolina i z makijażem, i ze stylem ubierania, zatrzymała się w latach 2010-2014. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Anitella napisał:

A tu się nie wypowiem, bo nie wiem o czym ona tam dokładnie mówiła. Nawijanie to jej cechą charakteru. Gadany makijaż to jest już takie paplanie o niczym, że bez przewijania się nie da. Ostatni vlog to rozkminy o cieniu.swoją drogą ona się maluje jak mało kto teraz. Wieczorowy makijaż jest u Karo dziennym.

No maluje się mocno. Duże ilości produktów nakłada

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś napisał w komentarzu ze ma bardzo chude ramiona.

Faktycznie bardzo jej ręce schudły rąk nienaturalnie chyba ma, chyba że to tak niefortunne proporcje bo siedzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Ekspert kosmetyczny w relacji wyjaśnia bardzo fajnie jak to jest z wagą, apetytem i wypadaniem włosów przy stosowaniu saxendy , ozempicu czy innych podobnych leków 

No i chyba to tłumaczy te  duży spadek wagi i wypadanie włosów jednoznacznie,  że Karoli a któryś z tych leków bierze bądź brała

Edytowano przez anno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×