Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Za rok robię studia prywatne na kierunek Doradca klienta (jeśli taki w ogóle jest) , napiszcie mi ile trwają takie studia, i co mnie czeka po tych studiach. Mogę np. pracować w CANAL+ UPC Play Orange? Czy trzeba mieć jeszcze jakiś licencjat, czy coś w tym stylu, czy dużo ludzi jest poszukiwanych na to stanowisko w obecnym czasie? Czy dużo się zarabia, czy jest możliwość awansu na lepszy stopień.  Proszę o rady pomóżcie. Nic innego mnie nie interesuje lubię doradzać i sprzedawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, SZNYCEL napisał:

Prosiłbym o odpowiedź

Czego studia mogą nauczyć kiedy kontakt z klientem na 1 linii to 100%doświadczenia? Juz lepiej lepiej jakąs psychologie sprzedazy albo handlową szkołe a w międzyczasie na pol etatu robic doświadczenie w tym co piszesz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Guzman Loera napisał:

Czego studia mogą nauczyć kiedy kontakt z klientem na 1 linii to 100%doświadczenia? Juz lepiej lepiej jakąs psychologie sprzedazy albo handlową szkołe a w międzyczasie na pol etatu robic doświadczenie w tym co piszesz. 

Miałem doświadczenie, pracowałem na słuchawce, ale chodzi mi o pracę w salonie. Jak to wygląda, lepiej mi się pracuje w salonie niż na słuchawce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×