Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Nie wiem czy wybrałam dobra kategorie 🙂 Spodziewam się aktualnie 3 dziecka, początek 16 tygodnia. W domu pokazuje już prawie 4-letnia Łucja i 6-letni Józef. Chciałabym, aby imię dla 3 dziecka pasowało do rodzeństwa. Płci jeszcze nie znam. Mąż uparł się na imię dla dziewczynki Bożena( po babci, która zmarła w tym roku) dla chłopca Piotr. Oba te imiona do mnie nie trafiają. Powiedziałam mężowi, że jestem w stanie zgodzić się na Bożenę jako drugie imię. Piotr jeśli już to tylko też na drugie. Moje typy to dla dziewczynki Aniela. Dla chłopca Feliks,August i Julian. 2 pierwsze podobają mi się bardzo mam takie "wow" na nie, Julian już trochę mniej, ale też uważam je za piękne. Mężowi się żadne z tych nie podoba. Mamy więc problem, którego przy Józiu i Łucji nie mieliśmy. Może znajdzie się ktoś, kto podrzucibjakies propozycje, które spodobają się i mi i mężowi. Z góry dziękuję 🙂

 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie miałam zaproponować Aniele. Moja córka ma tak na imię.  Dla dziewczynki jeszcze Jagoda albo Lidia. Co chłopców to Julian i Feliks bardzo ładne, za Augustem nie przepadam. Ostatnio lubię imię Adam, Eryk i Bartosz oraz Edward i Ryszard. Ale dwa ostatnie tylko w pełnej formie bo zdrobnienia jakoś mi nie pasują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poród to ogromny wysiłek i niekiedy pojawia się nietrzymanie moczu. Nie ma czego się wstydzić, tylko trzeba działać - polecam pessar podcewkowy Efemia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Janka, Anielka,Stefan,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Emilka,Emilia ładne imię 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pasowałoby do tego Hiacynta albo Franciszek 🙏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×