Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Skandia

Ala_zuza

Polecane posty

Czymajta mnie, dorosła kobieta po 40stce i nieprzespana noc z powodu koka na czubku głowy, bo chciała mieć loki do pracy, gdzie pozna nowy zespół...stres zapewne dołożył swoje, no ale ludzie, to było kompletnie bezsensu tym bardziej że dobrze wie że jej włosy się nie chcą kręcić i szybko prostują.

Druga rzecz, zabieg na opadające powieki, w planach zabieg na wory pod oczami, ale po co dbać o wzrok? Tanie okulary z shein i siup na zewnątrz,  bo przecież lato i słońce świeci mocno...serio Ala zadbaj o oczy, kup porządne oksy od optyka! 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Montmorlonit napisał:

Czymajta mnie, dorosła kobieta po 40stce i nieprzespana noc z powodu koka na czubku głowy, bo chciała mieć loki do pracy, gdzie pozna nowy zespół...stres zapewne dołożył swoje, no ale ludzie, to było kompletnie bezsensu tym bardziej że dobrze wie że jej włosy się nie chcą kręcić i szybko prostują.

Druga rzecz, zabieg na opadające powieki, w planach zabieg na wory pod oczami, ale po co dbać o wzrok? Tanie okulary z shein i siup na zewnątrz,  bo przecież lato i słońce świeci mocno...serio Ala zadbaj o oczy, kup porządne oksy od optyka! 

 

Ona zawsze nakupi masę taniego badziewia i potem pokazuje to w każdym filmie. Ostatnio pokazywała tanią biżuterię z Shein zamiast kupić sobie coś lepszej jakości na lata ze srebra np. Ona doslownie kupuje jak 20- latka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Montmorlonit napisał:

Czymajta mnie, dorosła kobieta po 40stce i nieprzespana noc z powodu koka na czubku głowy, bo chciała mieć loki do pracy, gdzie pozna nowy zespół...stres zapewne dołożył swoje, no ale ludzie, to było kompletnie bezsensu tym bardziej że dobrze wie że jej włosy się nie chcą kręcić i szybko prostują.

Druga rzecz, zabieg na opadające powieki, w planach zabieg na wory pod oczami, ale po co dbać o wzrok? Tanie okulary z shein i siup na zewnątrz,  bo przecież lato i słońce świeci mocno...serio Ala zadbaj o oczy, kup porządne oksy od optyka! 

 

W tych lokach to moim zdaniem wygląda jak dzidzia piernik, zdecydowanie lepiej jej w prostych włosach, ale jak chciała to czemu nie. I mówiła, że nie spała przez stres, a nie kok. Ale co do okularów to masz rację. Ala też kosmetyków z Surinam używa, a też nie wiadomo co w nich siedzi. Ryzykantka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Anitella napisał:

W tych lokach to moim zdaniem wygląda jak dzidzia piernik, zdecydowanie lepiej jej w prostych włosach, ale jak chciała to czoemu nie. I mówiła, że nie spała przez stres, a nie kok. Ale co do okularów to masz rację. Ala też kosmetyków z Surinam używa, a też nie wiadomo co w nich siedzi. Ryzykantka...

Z Shein. Przepraszam, słownik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Anitella napisał:

W tych lokach to moim zdaniem wygląda jak dzidzia piernik, zdecydowanie lepiej jej w prostych włosach, ale jak chciała to czemu nie. I mówiła, że nie spała przez stres, a nie kok. Ale co do okularów to masz rację. Ala też kosmetyków z Surinam używa, a też nie wiadomo co w nich siedzi. Ryzykantka...

Nie, o koku też mówiła, że nie spała przez niego. Mi też się bardziej podoba w prostych włosach, młodziej wygląda. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, Montmorlonit napisał:

Nie, o koku też mówiła, że nie spała przez niego. Mi też się bardziej podoba w prostych włosach, młodziej wygląda. 

To może źle zrozumiałam. Ona tak mówiła, że przeszkadzał, ale jednak nie przeszkadzał. Ale co tam, jak to mówią "Chcesz być piękna to cierp".

W ostatnim vlogu odniosła się do blokady komentarzy. To tym razem nie był foch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
3 minuty temu, Anitella napisał:

W ostatnim vlogu odniosła się do blokady komentarzy. To tym razem nie był foch.

To dlaczego je zablokowała? Nie chce mi się oglądać tego filmu.

Edytowano przez Oh Celinee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Oh Celinee napisał:

To dlaczego je zablokowała? Nie chce mi się oglądać tego filmu.

Ja przez to właśnie że zablokowała to mniej chętnie odpalam jej vlogi. Denerwuje mnie to. Możecie oglądać, ale nie wolno wam mieć swojego zdania na temat tego co pokazuję. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Montmorlonit napisał:

Ja przez to właśnie że zablokowała to mniej chętnie odpalam jej vlogi. Denerwuje mnie to. Możecie oglądać, ale nie wolno wam mieć swojego zdania na temat tego co pokazuję. 

No ja też przez to olewam jej vlogi bo słabe to jest z jej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Oh Celinee napisał:

To dlaczego je zablokowała? Nie chce mi się oglądać tego filmu.

Twierdzi, że z szacunku do widzów, bo zostawiają komentarze, pytania, a ona nie ma czasu odpowiadać, ani reagować. Dość dziwne tłumaczenie, bo ona często nie reagowała, ale ok. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Anitella napisał:

Twierdzi, że z szacunku do widzów, bo zostawiają komentarze, pytania, a ona nie ma czasu odpowiadać, ani reagować. Dość dziwne tłumaczenie, bo ona często nie reagowała, ale ok. 

Dzięki. Żałosne tłumaczenie sobie wymyśliła. Niech robi tak dalej a będzie tracić widzów, których i tak zbyt dużo nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Oh Celinee napisał:

Dzięki. Żałosne tłumaczenie sobie wymyśliła. Niech robi tak dalej a będzie tracić widzów, których i tak zbyt dużo nie ma.

Nie wiem, czy jej zależy, ale takie niedojrzałe akcie faktycznie zrażają. Mnie zainspirowały do szukania alternatywy. Niemniej dobrze, że w końcu coś powiedziała.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Komentarze wyłączyła, a pytała się o coś tam i dajcie znać co polecacie? No jak mamy dać znać 🙂 Bez sensu, że ma wyłączone komentarze, bo nie ma czasu na nie odpisywać, ale je czyta:) 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, Skandia napisał:

Komentarze wyłączyła, a pytała się o coś tam i dajcie znać co polecacie? No jak mamy dać znać 🙂 Bez sensu, że ma wyłączone komentarze, bo nie ma czasu na nie odpisywać, ale je czyta:) 

Zaraz je włączy znów. Te wszystkie influ zapominają, że w tych czasach ich konkurencję można już liczyć w tysiącach bo kanałów jest cała masa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego w dzisiejszym filmie na początku ma takie opuchnięcia pod oczami :classic_blink:?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
27 minut temu, Oh Celinee napisał:

Dlaczego w dzisiejszym filmie na początku ma takie opuchnięcia pod oczami :classic_blink:?

Chyba miała robic operacje powiek. Ale jeszcze nie widziałam najnowsze produkcji .

Edytowano przez Etoile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Oh Celinee napisał:

Dlaczego w dzisiejszym filmie na początku ma takie opuchnięcia pod oczami :classic_blink:?

Ona ma takie zawsze opuchnięte. Tylko teraz to światło pogłębiło i tak to wyglądało. Chyba już była na tym zabiegu, bo mówiła, że 18 tego. Może na insta coś wrzuci, bo vlogi po tym zabiegu to bedą duzo pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I trzeba przyznać, że zabieg fajnie wyszedł. Aż jej oczy wydają się większe. Tu muszę przyznać, że ją podziwiam, że się nie boi takich ingerencji, bo ja się skalpela boję i miałabym obawy, że coś spartaczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Anitella napisał:

I trzeba przyznać, że zabieg fajnie wyszedł. Aż jej oczy wydają się większe. Tu muszę przyznać, że ją podziwiam, że się nie boi takich ingerencji, bo ja się skalpela boję i miałabym obawy, że coś spartaczą.

I odblokowała komentarze! Chyba po to żeby poczytać pochwał odnośnie wyglądu po zabiegu. :classic_biggrin:

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

O niee, mnie to wycinanie powiek przeraża.  Jeszce górnych ok, gdy zwisa skóra bardzo i blizna schowa sie w załamniu powieki.

Ale na dolnej jestem sceptycznie nastawiona. Ja na jej miejscu bym dolnej nie ruszała,  ciekawa jestem jak jej sie zagoi jak to bedzie wyglądało. Bo teraz dla mnie niezbyt 🫣...

 

Edit: teraz widze ze dalej jwst stan obecny. Ok nie jest źle, ale teraz ma lekki wytrzeszcz wg mnie...

Edytowano przez masala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie wyglada o wiele lepiej, jedynie martwi mnie ta asymetria, jedno oko ma bardziej otwarte a drugie takie bardziej przymknięte, ale może jeszcze to się wyrówna, bo jest na etapie gojenia się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Montmorlonit napisał:

I odblokowała komentarze! Chyba po to żeby poczytać pochwał odnośnie wyglądu po zabiegu. :classic_biggrin:

Pewnie tak. Ona ma zmienne nastroje, więc jak choćby jeden będzie nieprzychylny, to wiemy co się stanie...XD

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ona się coraz  bardziej przerabia. Nie wiem po co i nie wiem, kiedy przestanie. To naprawdę urodziwa kobieta, ale o wiele lepiej wyglądała przed przeróbkami. Najgorsze są te usta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Paździochowa napisał:

Ona się coraz  bardziej przerabia. Nie wiem po co i nie wiem, kiedy przestanie. To naprawdę urodziwa kobieta, ale o wiele lepiej wyglądała przed przeróbkami. Najgorsze są te usta. 

Dokładnie. Nie wiem po co zrobiła te usta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Ma źle zrobione usta, ma migracje kwasu.

Ale popatrzcie na miniaturke na YT, wyglada tam dużo starzej niż obecnie, troche jak palaczka. 

Ciekawa jestem jaki zabieg wymyśli kolejny bo na pewno coś będzie...

Edytowano przez masala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niestety, usta po czasie zaczynają zwisać. Grawitacji nie da się oszukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 6.09.2024 o 17:44, FashFash napisał:

Dla mnie wyglada o wiele lepiej, jedynie martwi mnie ta asymetria, jedno oko ma bardziej otwarte a drugie takie bardziej przymknięte, ale może jeszcze to się wyrówna, bo jest na etapie gojenia się.

Miała poprawiane w tej jednej powiece i dlatego ta asymetria. Tak ogolnie wygląda po tym zabiegu ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem na ile jej się te oczy będą jeszcze goić, ale ja nie widzę jakiejś spektakularnie dużej różnicy. Osoby które piszą, w komentarzach, że wygląda 10 lat młodziej sporo wg mnie przesadzają. Wygląda tak samo przecież, tylko ma jakby gładsza twarz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Montmorlonit napisał:

Nie wiem na ile jej się te oczy będą jeszcze goić, ale ja nie widzę jakiejś spektakularnie dużej różnicy. Osoby które piszą, w komentarzach, że wygląda 10 lat młodziej sporo wg mnie przesadzają. Wygląda tak samo przecież, tylko ma jakby gładsza twarz. 

Wygląda świeżej bez dwóch zdan. Jak się przy tym czuje lepiej to świetnie. Piękna kobieta bez watpliwosci

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Montmorlonit napisał:

Nie wiem na ile jej się te oczy będą jeszcze goić, ale ja nie widzę jakiejś spektakularnie dużej różnicy. Osoby które piszą, w komentarzach, że wygląda 10 lat młodziej sporo wg mnie przesadzają. Wygląda tak samo przecież, tylko ma jakby gładsza twarz. 

Widac bardzo różnicę. Przecież miała wory pod oczami. Wygląda bardzo ładnie. Nie przesadzajmy, bo wygląda bardzo dobrze. Akurat dobrze zrobiła, skoro jej te wory przeszkadzały to teraz ich nie ma.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×