Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
JanuszekJanuszek

WiA (wkrótce nie S.)

Polecane posty

18 godzin temu, JanuszekJanuszek napisał:

OMG! Nikt na Kafe nie pisze o ich rozstaniu?

Też szukałam tematu o nich! Po otrzymaniu bloka, nie śledzę już ich poczynań - blok był, standardowo, za niewinność (był to czas, gdy dopiero szukali asystenta i oczekiwania WiA były totalnie nieadekwatne do oferowanych zarobków, co grzecznie skomentowałam). A od zawsze sprawiała na mnie wrażenie nieszczerej. Prowadzona przez nią słowna narracja nijak miała się do jej mimiki, gestów. No, jak dla mnie babka miała kompleks mesjasza, cierpiącego za resztę świata. Właśnie tak odbierałam jej decyzję o byciu z W. Ale może potem ta chemia była między nimi widoczna... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie, oni byli "produktem". Wszędzie było ich pełno w internecie, tv, radiu, chcieli zarabiać na swoim związku, szokować, prowokować, pod pretekstem oswajania z tematem związków z osobą z niepełnosprawnościami. Od zawsze miałam wrażenie, że ona jest po prostu dziwna - te oczy, wyraz twarzy. 

Miała być taka wielka miłość, a tu .... Wszystko okazało się picem na wodę. Tylko po co brali ślub? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ich oboje nie lubię, nie wydają mi się fajnymi ludźmi. 

Co teraz z Wojtkiem? Kto będzie się nim opiekował? Pewnie trudno mu będzie znaleźć nową partnerkę. Ona może jeszcze ułożyć sobie życie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pudelku można czasem poznać newsy, za które nie chcą zabrać się portale. No i chciałam się zapytać, co myślicie o pojawiających się tam komentarzach, że powodem rozstania W i A jest zdrada A z jednym z asystentów. W plotki o ciąży z asystentem nie wierzę, ale myślę, że wersja z romansem byłaby możliwa... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastanawia Agata, bez niej nie było było by tego projektu na kółkach, a z drugiej strony no „sława” ją cieszy i kurcze, widać zmianę zachowania, promocja nowej płyty czy tam piosenek. Nie wierzę że projekt przetrwa bo to jakby dalej pracować/prowadzić biznes z ex. Oglądam kilka profili osób z niepełnosprawnościami i kibicuje wszystkim, czasem te o wiele mniejsze profile dla mnie mają większą siłę rażenia i hm, edukacji?  U nich tego nie czułam ale to moje subiektywne zdanie. O tym z czym się borykają ludzie niepełnosprawni trzeba mówić i pokazywać, trzeba normalizować że tacy ludzie są, mają swoje potrzeby które trzeba respektować ale też no….jak się zachowują nie fajnie to też o tym trzeba mówić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×