Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
hanipipol

Gumki w koszyku ratunkowym

Polecane posty

Wiskola pokazala ze zrobila koszyki ratunkowe do wc na swoje wesele i dala w meskim koszu paczke prezerwatyw xd serio? Zaklada ze ktos bedzie uprawial s e x na jej weselu w kiblu? XDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co w tym dziwnego?! 

W kiblach i krzakach często dzieją się odrębne imprezy. Fajnie, ze pomyślała o bezpieczeństwie gości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, MONIKA napisał:

A co w tym dziwnego?! 

W kiblach i krzakach często dzieją się odrębne imprezy. Fajnie, ze pomyślała o bezpieczeństwie gości

No dla mnie to jednak troche cringe zeby ktos tak nie mogl wytrzymac i musiał sie ruuu chaaal na moim weselu po krzakach czy kiblach X D no ale to teraz takie nowoczesne zycko xd

  • Like 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, hanipipol napisał:

No dla mnie to jednak troche cringe zeby ktos tak nie mogl wytrzymac i musiał sie ruuu chaaal na moim weselu po krzakach czy kiblach X D no ale to teraz takie nowoczesne zycko xd

Nowoczesność tu nie ma nic do rzeczy. Ludzie wypija pojedzą są endorfiny i różne rzeczy przychodzą do głowy. Ja bym nie miała nic przeciwko gdyby moi goście mieli huc i ja wykorzystali. Gdyby nie ru cha nie to by nas nie było tyle w temacie nowoczesności

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, MONIKA napisał:

Nowoczesność tu nie ma nic do rzeczy. Ludzie wypija pojedzą są endorfiny i różne rzeczy przychodzą do głowy. Ja bym nie miała nic przeciwko gdyby moi goście mieli huc i ja wykorzystali. Gdyby nie ru cha nie to by nas nie było tyle w temacie nowoczesności

No skoro spłodzili Cie na czyimś weselu to faktycznie mogłoby Cie nie być  ; ) 

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, hanipipol napisał:

No skoro spłodzili Cie na czyimś weselu to faktycznie mogłoby Cie nie być  ; ) 

Żałosne doprawdy

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2024 o 14:37, MONIKA napisał:

Nowoczesność tu nie ma nic do rzeczy. Ludzie wypija pojedzą są endorfiny i różne rzeczy przychodzą do głowy. Ja bym nie miała nic przeciwko gdyby moi goście mieli huc i ja wykorzystali. Gdyby nie ru cha nie to by nas nie było tyle w temacie nowoczesności

tym sie ludzie roznia od zwierzat, ze teoretycznie potrafia sie kontrolowac, a nie, jak to okreslilas, ru cha c   sie jak sie tylko poczuje s u k e

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2024 o 14:37, MONIKA napisał:

Nowoczesność tu nie ma nic do rzeczy. Ludzie wypija pojedzą są endorfiny i różne rzeczy przychodzą do głowy. Ja bym nie miała nic przeciwko gdyby moi goście mieli huc i ja wykorzystali. Gdyby nie ru cha nie to by nas nie było tyle w temacie nowoczesności

poza tym, nie wiem, z jakiej patologii sie wywodzisz, ale ja osobiscie nie czulabym sie komfortowo, lagodnie mowiac, gdybym musiala byc swiadkiem czyjegos upustu chuci w toalecie czy „krzakach”. 

a propos- chuc przez „CH”

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, goscinex napisał:

poza tym, nie wiem, z jakiej patologii sie wywodzisz, ale ja osobiscie nie czulabym sie komfortowo, lagodnie mowiac, gdybym musiala byc swiadkiem czyjegos upustu chuci w toalecie czy „krzakach”. 

a propos- chuc przez „CH”

Racja przez ch. Na szczescie nie z patologii ale dużo w życiu widziałam i nie mam problemu z gumkami w apteczne na weselu. Odbij zakuty łbie już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
46 minut temu, MONIKA napisał:

Racja przez ch. Na szczescie nie z patologii ale dużo w życiu widziałam i nie mam problemu z gumkami w apteczne na weselu. Odbij zakuty łbie już

no w patologii to sie dzieje, rozumiem. kultury tez sie tam nie nauczysz, co widac. ja na szczescie nie musialam „duzo widziec”, wystarczy nie przebywac z patola.

no ale ciezko ci to zrozumiec, widze, z oczywistych wzgledow 😁

Edytowano przez goscinex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, goscinex napisał:

no w patologii to sie dzieje, rozumiem. kultury tez sie tam nie nauczysz, co widac. ja na szczescie nie musialam „duzo widziec”, wystarczy nie przebywac z patola.

no ale ciezko ci to zrozumiec, widze, z oczywistych wzgledow 😁

Brawo ale mnie zabolało auć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2024 o 14:19, hanipipol napisał:

No dla mnie to jednak troche cringe zeby ktos tak nie mogl wytrzymac i musiał sie ruuu chaaal na moim weselu po krzakach czy kiblach X D no ale to teraz takie nowoczesne zycko xd

No i super. Szkoda, że z nowoczesnością nie ma wiele wspólnego, bo idzie to w zupełnie inną stronę. Nasi starzy i dziadkowie to dopiero mieli używanie, okazji na weselach w remizach czy w sianie nie przepuścili, pokolenie moich rodziców rozróżniało chodzenie "do kina" i "na film". Nowoczesność jest taka, że ludzie bzykają się coraz mniej, są od siebie coraz dalej, a wzorce zachowań społecznych idą z Japonii / Korei / Chin, gdzie normą staje się życie w celibacie. Nie mówię, żeby "dawac" na lewo, prawo i z kim popadnie. Ale ze swoim własnym fagasem podkręcić czasem atmosferę spontanicznie w aucie, w krzakach, o zgrozo w kiblu jest ekstra, a jeśli jakaś pruderyjna damulka z ustami ściśniętymi w ciup moralizuje, że taka babka nie ma do siebie szacunku, kto to widział, to tym lepiej i bardziej kręci, naraaa

  • Thanks 2
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Tartufo napisał:

No i super. Szkoda, że z nowoczesnością nie ma wiele wspólnego, bo idzie to w zupełnie inną stronę. Nasi starzy i dziadkowie to dopiero mieli używanie, okazji na weselach w remizach czy w sianie nie przepuścili, pokolenie moich rodziców rozróżniało chodzenie "do kina" i "na film". Nowoczesność jest taka, że ludzie bzykają się coraz mniej, są od siebie coraz dalej, a wzorce zachowań społecznych idą z Japonii / Korei / Chin, gdzie normą staje się życie w celibacie. Nie mówię, żeby "dawac" na lewo, prawo i z kim popadnie. Ale ze swoim własnym fagasem podkręcić czasem atmosferę spontanicznie w aucie, w krzakach, o zgrozo w kiblu jest ekstra, a jeśli jakaś pruderyjna damulka z ustami ściśniętymi w ciup moralizuje, że taka babka nie ma do siebie szacunku, kto to widział, to tym lepiej i bardziej kręci, naraaa

Ty tak na serio ? X DDDDDDDD NARA 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, hanipipol napisał:

Ty tak na serio ? X DDDDDDDD NARA 

I to jak! 

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×