Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Klitek

Skoro większość ludzi uważa, że nie należy wiązać się z kimś kto nam się nie podoba, to dlaczego wielu ludzi próbuje swatać ze sobą osoby, które się sobie nie podobają, tylko dlatego, że są one bez par?

Polecane posty

Przed chwilą, Klitek napisał:

?

Nie wiem właśnie mnie mocno próbowano zeswatac z drugą stypiarą sis ciotka były zaangażowane. Szwagier był za fwb z pierwszą stypiara. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
13 minut temu, Sny rzeczywistości napisał:

Nie wiem właśnie mnie mocno próbowano zeswatac z drugą stypiarą sis ciotka były zaangażowane. Szwagier był za fwb z pierwszą stypiara. 

no i szwagier chyba lepiej się orientował w temacie 😄

ale nie rozumiem tego swatania też. to takie działanie trochę wbrew woli zainteresowanej /zainteresowanego - tak to odbieram.

Edytowano przez kris888

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, kris888 napisał:

no i szwagier chyba lepiej się orientował w temacie 😄

ale nie rozumiem tego swatania też. to takie działanie trochę wbrew woli zainteresowanej /zainteresowanego - tak to odbieram.

Niektórzy mają szczęście i ten lachon do swat jest niesmiala petařda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego? Bo wg nich ta osoba wygląda źle jak jest sama i kogoś jej znajdziemy.

Może coś jak oj to bardzo niedobrze dorosły na utrzymaniu rodziców, bo nie maożna znaleźć normalnej pracy. Wujek kiedyś mi powiedział, jak to nie ma pracy, jest zbieracz śmieci na dworcu albo sortowacz odpadów w ofercie, niech idzie. A ja mma życie spieprzone moim dyplomem inżyniera i w takie miesce jak by wyglądało w CV?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Bawidamek z Szczywilka napisał:

jak można mieć życie spieprzone dyplomem inż ? Przecież to plus

Taki plus,żę za 4 miesiace będzie 2 lata jak moje próby znalezienia pracy nie w zawodzie są niczym. Tak spoko, jest to na pewno plus, jeśli masz załątwioną pracę po znajomości. Może tak piszę w w...ienia już na to wszystko. Że mam za duże wymagania niż tam gdzie siedzą Ukraińcy i ludzie z podstawowym. A na minimalną się zgadzam i nic z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie narzekajcie że ktoś swata. Można odmówić. Przecież wielu ludzi tak znalazło małżonka. Mnie nikt nie swatał i jestem sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Mariusz4 napisał:

Taki plus,żę za 4 miesiace będzie 2 lata jak moje próby znalezienia pracy nie w zawodzie są niczym. Tak spoko, jest to na pewno plus, jeśli masz załątwioną pracę po znajomości. Może tak piszę w w...ienia już na to wszystko. Że mam za duże wymagania niż tam gdzie siedzą Ukraińcy i ludzie z podstawowym. A na minimalną się zgadzam i nic z tego.

nigdy nie miałem pracy po znajomości

a bez dyplomu i wykształcenia myślisz że byś szybciej znalazł pracę w tym zawodzie ? xD

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Urmaj napisał:

Nie narzekajcie że ktoś swata. Można odmówić. Przecież wielu ludzi tak znalazło małżonka. Mnie nikt nie swatał i jestem sam.

bo ty masz wysokie wymagania i mało sobą reprezentujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Urmaj napisał:

Nie narzekajcie że ktoś swata. Można odmówić. Przecież wielu ludzi tak znalazło małżonka. Mnie nikt nie swatał i jestem sam.

Ja trzy razy odmówiłem. Dwa pierwsze faktycznie byłem głupi. Chociaż w jednym nawet chciałem ale się nie udało bo była zbyt nieśmiała uciekła do salonu splakana. W pierwszym ja w sumie byłem zbyt nieśmiały. No i te dwie pierwsze lachony były spoko. Jedna może zbyt spasiona ale dzisiaj mi się też takie ubite podobają. Nie była to foka po prostu ładna niska dziewczyna tylko z 60-65kg a wtedy przy kuzynce 174 43kg szpryche wszystkie były spasione jakieś. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Bawidamek z Szczywilka napisał:

bo ty masz wysokie wymagania i mało sobą reprezentujesz

Mam małe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Sny rzeczywistości napisał:

nieśmiała uciekła do salonu splakana

U ciebie czy u niej w domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Sny rzeczywistości napisał:

Ja trzy razy odmówiłem. Dwa pierwsze faktycznie byłem głupi. Chociaż w jednym nawet chciałem ale się nie udało bo była zbyt nieśmiała uciekła do salonu splakana. W pierwszym ja w sumie byłem zbyt nieśmiały. No i te dwie pierwsze lachony były spoko. Jedna może zbyt spasiona ale dzisiaj mi się też takie ubite podobają. Nie była to foka po prostu ładna niska dziewczyna tylko z 60-65kg a wtedy przy kuzynce 174 43kg szpryche wszystkie były spasione jakieś. 

to moja koleżanka 150 przy 40 była chuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
3 minuty temu, Sny rzeczywistości napisał:

Ja trzy razy odmówiłem. Dwa pierwsze faktycznie byłem głupi. Chociaż w jednym nawet chciałem ale się nie udało bo była zbyt nieśmiała uciekła do salonu splakana. W pierwszym ja w sumie byłem zbyt nieśmiały. No i te dwie pierwsze lachony były spoko. Jedna może zbyt spasiona ale dzisiaj mi się też takie ubite podobają. Nie była to foka po prostu ładna niska dziewczyna tylko z 60-65kg a wtedy przy kuzynce 174 43kg szpryche wszystkie były spasione jakieś. 

Tak, albo samemu jest się sczupłym ma chude ręce, gibkie ruchy a jak spojrzysz na taką "normalnej budowy" to myślisz, no kurczę z nią to ani szybciej pochodzić ani pojeździć rowerem i pewnie jeszcze utyje. ALe to się zbiera latami i odkłada jak ktoś nie lubi sie ruszać.

Edytowano przez Mariusz4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdybym był normalnym sam bym swatał innych lubię jak ludzie są szczęśliwi, się roochajo i mają dzieci 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Bawidamek z Szczywilka napisał:

pisałeś że musi być młodsza i narzekałeś że starsze piszo

a rok dwa albo trzy to nic gorzej

Jedna 5 lat a druga 7 starsza. To nie jest wysokie wymaganie bo 90% facetów tak ma. Do se ksu to by nie miało znaczenia ale ja chcę mieć dużo dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, bełkot napisał:

albo znajomi maja cie za odpad zupelny albo za kogos kto rypie wszystko jak leci to i old milfa tez wezmie 😄

 

nwm oni są walnięci xD zwł że ona jest w związku

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Urmaj napisał:

Jedna 5 lat a druga 7 starsza. To nie jest wysokie wymaganie bo 90% facetów tak ma. Do se ksu to by nie miało znaczenia ale ja chcę mieć dużo dzieci.

nie wiadomo czy możesz wgl xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

dokładnie chcieć mieć dużo dzieci to jedno a utrzymać też trzeba za coś, a nie tylko liczyć 800+

Edytowano przez kris888

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, bełkot napisał:

albo znajomi maja cie za odpad zupelny albo za kogos kto rypie wszystko jak leci to i old milfa tez wezmie 😄

 

Do bzykania tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, bełkot napisał:

mamy 2024 rok i zadna normalna baba poza zupelna desperatka nie marzy o dojeniu krów i byciu popychadłem tesciów w jakims gospodarstwie

To moim rodzicom to powiedz bo oni myślą że mają wspaniałe gospodarstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, bełkot napisał:

masz prawei 40 sci lat i chcesz miec duzo dzieci z rownolatka ? osrodek zalozysz i bedziesz zyl z dotacji do opieki nad dziecmi z zespolem downa ?

 

Ostatnio miałem pomysł na obóz odwykowy dla dzieci uzależnionych od internetu. Gdybym jeszcze znalazł dziewczynę z wykształceniem psychologicznym i połączył to z kontaktem ze zwierzętami i naturą może byliby chętni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×