Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Nemesio Cervantes

Dragan profesor Andrzej

Polecane posty

mlody psor ktory ma dziary na lapach nawet na dloniach, ja prdle i lata ubrany jak skate.

Mentalnosc i swiadomosc siebie na najwyzszym poziomie. Wiedza merytoryczna nie oceniam az tak dobry z fizy nie bylem.😁

Widzieliscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Nemesio Cervantes napisał:

mlody psor ktory ma dziary na lapach nawet na dloniach, ja prdle i lata ubrany jak skate.

Mentalnosc i swiadomosc siebie na najwyzszym poziomie. Wiedza merytoryczna nie oceniam az tak dobry z fizy nie bylem.😁

Widzieliscie?

Nowe czasy, nowy wizerunek naukowca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, miramar napisał:

Nowe czasy, nowy wizerunek naukowca.

Ja mam taki obraz naukowca jako jedyny sensowny.Ale w realu takich nie ma wielu, to rodzynki i nie chodzi mi o wyglad. Facet jest pasjonatem a nie znudzonym betonem ktory żaluje ze nie poszedl do biznesu a teraz juz za późno na zmiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lubię go posłuchać albo poczytać na Twitterze. Jego książka też może być ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, bełkot napisał:

a dlaczego zakladasz ze jak ktos jest dobry w jakiejs dziedzinie to od razu musi byc stabilny psychicznie albo nie lubi sie okaleczac ?

nic takiego nie napisałem.

Poziom jego mentalu i samoświadomość a np. Twój to jak mercedes G-class i Tavria. A niestabilnosc to inna inszość 🙂

2 godziny temu, bełkot napisał:

wsrod naukowcow tez wystaepuje depresja, alkoholizm czy tatuaze jedno z drugim ma niewiele wspolnego.

zapewne

2 godziny temu, bełkot napisał:

poza tym fizyka jest tak irracjonalna ze nic dziwnego ze w tej dziedzinie sie sprawdza zeby ogarnac transformacje galileusza czy dylatacje czasu  trzeba jednak miec cos z psycha nie tak.

nieracjonalna? kolego nie mash pojecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Nemesio Cervantes napisał:

Ja mam taki obraz naukowca jako jedyny sensowny....

Fryzura Einsteina też się mieści w tym jedynym sensownym obrazie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Res Zyx555 napisał:

Fryzura Einsteina też się mieści w tym jedynym sensownym obrazie? 

A co ma fryzura? Na uczelniach są przygłupy, nieroby co uciekły od normalnej pracy. Widać nie studiowałeś. Taki Dragan to cud, każdy kto ma do czynienia z pasjonatem to widzi tą energie i chce sie uczyć. A traf na jakiegoś Janusza który na dzień dobry przyperdala sie do studentow dla zasady, bo chce pokazać że on tam rządzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

primo nie jest młody bo ma 40 

secundo ciekawa osoba fiz kwantowa i fotografia

wymyślił Efekt Dragana

Edytowano przez Bawidamek z Szczywilka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Weź się dziećmi zajmij, zamiar wypisywać tutaj te swoję poyebane tematy 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Nemesio Cervantes napisał:

A co ma fryzura? Na uczelniach są przygłupy, nieroby co uciekły od normalnej pracy. Widać nie studiowałeś. Taki Dragan to cud, każdy kto ma do czynienia z pasjonatem to widzi tą energie i chce sie uczyć. A traf na jakiegoś Janusza który na dzień dobry przyperdala sie do studentow dla zasady, bo chce pokazać że on tam rządzi.

A Ty gdzie studiowales, ze Cie same przyglupy uczyły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Żaba Monìka napisał:

A Ty gdzie studiowales, ze Cie same przyglupy uczyły?

Nie same, ale kilku było takich. Byl taki artysta od mechaniki na pierwszym wykładzie zaczął od słów, że jeśli ktos nie przyswoił meteriału z fizyki ze stud. inż. to może juz sobie iść do domu, on nie ma czasu na takie osoby. Oczywiscie nie oddam teraz atmosfery, po latach.  Zaznaczał swój teren, obsikiwał drzewa by obce psy wiedziały kto tam rządzi. I ta łajza był jednocześnie kier. st. dr.  Nie wiem co taki człowiek ma w głowie coby taką narracje przedstawiać na dzień dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Nemesio Cervantes napisał:

A co ma fryzura? Na uczelniach są przygłupy, nieroby co uciekły od normalnej pracy. Widać nie studiowałeś. Taki Dragan to cud, każdy kto ma do czynienia z pasjonatem to widzi tą energie i chce sie uczyć. A traf na jakiegoś Janusza który na dzień dobry przyperdala sie do studentow dla zasady, bo chce pokaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Misiaczku, nie wiem kto jest teraz na uczelniach. Wiem za to, że ilość studentów wzrosła kilkukrotnie. Czy to ma wpływ na poziom studiów, to już sobie sam odpowiedź. Na moim kierunku było 3 osoby chętne na jedno miejsce, ale po pisemnych, pozostało już mniej niż miejsc. A uczyli mnie tacy ludzie jak prof.Stalinski, Doerfer, Kobyliński. Jeśli te nazwiska nic ci nie mówią, to sprawdź sobie w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Res Zyx555 napisał:

Misiaczku, nie wiem kto jest teraz na uczelniach. Wiem za to, że ilość studentów wzrosła kilkukrotnie. Czy to ma wpływ na poziom studiów, to już sobie sam odpowiedź. Na moim kierunku było 3 osoby chętne na jedno miejsce, ale po pisemnych, pozostało już mniej niż miejsc. A uczyli mnie tacy ludzie jak prof.Stalinski, Doerfer, Kobyliński. Jeśli te nazwiska nic ci nie mówią, to sprawdź sobie w internecie.

brzmi jakbys chcial wrazenie zrobic na gawiedzi...rozumiem ze dostales sie na studia bo tata byl w Armii Czerwonej. ale mi wyczyn.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepszymi dydaktykami są ci profesorkowie, którzy posiedzieli rok w hAmeryce a potem musieli wrócić do kraju. Kwadrans każdego wykładu poświęcony temu jacy amerykańscy studenci są wspaniali a my śmiecie i głąby. Od razu masz ochotę się uczyć c'nie 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Nemesio Cervantes napisał:

brzmi jakbys chcial wrazenie zrobic na gawiedzi...rozumiem ze dostales sie na studia bo tata byl w Armii Czerwonej. ale mi wyczyn.

To nie jest Siur. Tylko jakiś sporo starszy chłop 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ZbanowanaSalowa napisał:

To nie jest Siur. Tylko jakiś sporo starszy chłop 😁

Dlatego Armia Czerwona, że stary, głąbie. Resa każdy zna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Bawidamek z Szczywilka napisał:

mój kumpel też uczy i ma dziary

Ja też mam dziary i nie uczę 😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Bawidamek z Szczywilka napisał:

nie powiem wam czy mam dziary i czy uczę

Nie masz dziary i uczysz się 🤪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
44 minuty temu, ZbanowanaSalowa napisał:

Ale jestem zmęczona i spalona od słońca 🤧🌤️

pokaż😁

Edytowano przez Nemesio Cervantes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, ZbanowanaSalowa napisał:

To nie jest Siur. Tylko jakiś sporo starszy chłop 😁

wiem  on sie uwaza za prawdziwego komuniste. co poradzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naukowcy niekoniecznie są dobrymi nauczycielami. Nie muszą, to nie jest ich główne zadanie, nie uczą dzieci w szkole ani nie są od tego by kogoś zachęcać do zdobywania wiedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Nemesio Cervantes napisał:

nieracjonalna? kolego nie mash pojecia

to ty nie masz pojecia zapewne fizyka ci sie kojarzy z prostyymi rzeczami i myslisz ze wzor na droge to jest predkosc razy czas 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, bełkot napisał:

to ty nie masz pojecia zapewne fizyka ci sie kojarzy z prostyymi rzeczami i myslisz ze wzor na droge to jest predkosc razy czas 😄

 

Trzeba miec duza wyobraźnię, moj mozg tego nie ogarnia. Inteligencja emocjonalna czy zdrowie psychiczne to osobne kwestie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Żaba Monìka napisał:

Trzeba miec duza wyobraźnię, moj mozg tego nie ogarnia. Inteligencja emocjonalna czy zdrowie psychiczne to osobne kwestie.

moim zdaniemj logika przeszkadza w zrozumieniu zaawansowanej fizyki :d zwykle sprawdzaja sie tam ludzie oderwanie od rzeczywistosci. jak sie odnajdujesz w zyciu to fizykiem nie zostaniesz 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×