Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Klitek

Spędzanie czasu z moimi rówieśnikami jest dla mnie śmiertelnie nudne

Polecane posty

Moi rówieśnicy czyli osoby po czterdziestym roku życia rozmawiają najczęściej albo o swoich dzieciach i problemach w szkole tych dzieci albo o Zagranicznych wakacjach albo o kredytach mieszkaniowych albo pieniądze albo o polityce

Wszystkie te tematy są śmiertelnie nudne dla mnie i w ogóle przebywanie z takimi osobami nie daje mi energii a wręcz odwrotnie czuję się jeszcze gorzej po spotkaniu z nimi

Natomiast osoby w wieku 20 lat są dużo bardziej wesołe i wszystko jest dla nich fascynujące i ekscytujące rozmawiają o związkach o seksie o imprezach i chodzą na imprezy więcej się śmieją mniej rozmawiają o problemach wcale nie interesuje ich polityka najczęściej

Pytanie tylko trzy osoba po czterdziestym roku życia może się kolegować z osobami w wieku 20 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale najbardziej przygnębiające w moich rówieśnikach a szczególnie rówieśniczkach jest to że zupełnie nie ma na czym oka zawiesić, Natomiast samo Patrzenie na młode dziewczyny Przebywanie z nimi i słuchanie ich dźwięcznego młodego głosu dodaje mi energii i uszczęśliwia mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
33 minuty temu, SaunaJacuzziBasen napisał:

nie czytam, bo za dlugie, ale trzymaj sie

Czemu to że za długie stanowi problem?

Kiedy jest dłuższe to jest więcej ciekawego co można przeczytać zawsze, czyli lepiej

Edytowano przez Klitek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Klitek napisał:

Moi rówieśnicy czyli osoby po czterdziestym roku życia rozmawiają najczęściej albo o swoich dzieciach i problemach w szkole tych dzieci albo o Zagranicznych wakacjach albo o kredytach mieszkaniowych albo pieniądze albo o polityce

Wszystkie te tematy są śmiertelnie nudne dla mnie i w ogóle przebywanie z takimi osobami nie daje mi energii a wręcz odwrotnie czuję się jeszcze gorzej po spotkaniu z nimi

Natomiast osoby w wieku 20 lat są dużo bardziej wesołe i wszystko jest dla nich fascynujące i ekscytujące rozmawiają o związkach o seksie o imprezach i chodzą na imprezy więcej się śmieją mniej rozmawiają o problemach wcale nie interesuje ich polityka najczęściej

Pytanie tylko trzy osoba po czterdziestym roku życia może się kolegować z osobami w wieku 20 lat?

Mnie oba światy irytują wolałbym poznawać tajemnice pochwy i wszechświata 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×