Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Czy jest taka możliwość? Jeśli nie był we mnie a mógł nasienie palcem przedostać do pochwy ? Proszę o poważne odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że jest. Kup test i zrób w dniu, w którym wiadomo, że wykaże ciążę. Nic innego ci tutaj nikt nie powie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Scandal2020 napisał:

Czy jest taka możliwość? Jeśli nie był we mnie a mógł nasienie palcem przedostać do pochwy ? Proszę o poważne odpowiedzi.

Nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.09.2024 o 19:59, Foko Loko napisał:

Nie ma.

Naprawdę? Nie bylo stosunku, tylko poprostu dotykał mnie palcami w miejsca intymne ale mam schizę, że coś mógł tam przenieść.. cały czas o tym myślę.  Mam nerwice lekowa.  Mowisz, ze nie ma ryzyka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Scandal2020 napisał:

Naprawdę? Nie bylo stosunku, tylko poprostu dotykał mnie palcami w miejsca intymne ale mam schizę, że coś mógł tam przenieść.. cały czas o tym myślę.  Mam nerwice lekowa.  Mowisz, ze nie ma ryzyka ?

Nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Foko Loko napisał:

Nie ma

Jest. Jeśli na palcu miał nasienie to jest. Osobiście znam 2 takie przypadki. Tak nawiasem. Piękne dzieci im wyszły. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Unlan napisał:

Jest. Jeśli na palcu miał nasienie to jest. Osobiście znam 2 takie przypadki. Tak nawiasem. Piękne dzieci im wyszły. 

Tak, ja słyszalam o takim przypadku, że po zrobieniu facetowi dobrze, dziewczyna pojechała do domu 40min tramwajem, potem 2x umyla ręce i przy zakladaniu majtek sobie wprowadzila nasienie. Piękne dziecko ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Foko Loko napisał:

Tak, ja słyszalam o takim przypadku, że po zrobieniu facetowi dobrze, dziewczyna pojechała do domu 40min tramwajem, potem 2x umyla ręce i przy zakladaniu majtek sobie wprowadzila nasienie. Piękne dziecko ma.

Kochana powiedz mi moje obawy są słuszne? Można zajsc w ciaze nawet gdyby była sperma na palcach potem. W pochwie ? Proszę odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, Scandal2020 napisał:

Kochana powiedz mi moje obawy są słuszne? Można zajsc w ciaze nawet gdyby była sperma na palcach potem. W pochwie ? Proszę odpowiedz

Myslę, że musisz przestac trollowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 5.09.2024 o 13:19, Foko Loko napisał:

Tak, ja słyszalam o takim przypadku, że po zrobieniu facetowi dobrze, dziewczyna pojechała do domu 40min tramwajem, potem 2x umyla ręce i przy zakladaniu majtek sobie wprowadzila nasienie. Piękne dziecko ma.

Widzisz, ty tylko słyszałaś, a ja ZNAM te 2 przypadki osobiście. Zalecenia są takie, żeby od pchać w ciało paluchów, bo można różne rzeczy złapać.

Możesz sobie kpić ile wlezie, ale nie rób za autorytet medyczny, bo nim nie jesteś. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Unlan napisał:

Widzisz, ty tylko słyszałaś, a ja ZNAM te 2 przypadki osobiście. Zalecenia są takie, żeby od pchać w ciało paluchów, bo można różne rzeczy złapać.

Możesz sobie kpić ile wlezie, ale nie rób za autorytet medyczny, bo nim nie jesteś. 

Heh. Widzisz, problem w tym, że Ty NIE WIESZ kim jestem 😄

Daj spokój, Autorka twierdzi, ze wytrysku nie było.

ZNAM taką jedną, co bez wytrysku i włożenia zaszla. Maryja się nazywa, pewnie kojarzysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×