Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Witam.

Mój syn rozpoczął przedszkole. Czemu jest tak , że rano płacze i mówi, że nie chcę iść, ale gdy go odbieram jest inny. Pani się nie skarży. Mówi , że jest wszystko w porządku. Czy wasze dzieci też tak płaczą , a gdy już są w przedszkolu z Panią to się świetnie bawią ? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Klaudia19 napisał:

Witam.

Mój syn rozpoczął przedszkole. Czemu jest tak , że rano płacze i mówi, że nie chcę iść, ale gdy go odbieram jest inny. Pani się nie skarży. Mówi , że jest wszystko w porządku. Czy wasze dzieci też tak płaczą , a gdy już są w przedszkolu z Panią to się świetnie bawią ? 

 

Normalka. Większość dzieci tak ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 4.09.2024 o 08:32, Klaudia19 napisał:

Witam.

Mój syn rozpoczął przedszkole. Czemu jest tak , że rano płacze i mówi, że nie chcę iść, ale gdy go odbieram jest inny. Pani się nie skarży. Mówi , że jest wszystko w porządku. Czy wasze dzieci też tak płaczą , a gdy już są w przedszkolu z Panią to się świetnie bawią ? 

 

Córkę zostawiałam 6 lat z płaczem. Od żłobka do końca przedszkola a i w 1 klasie się zdarzało. Dzieci tak mają. Teraz syn zaczął żłobek i znów zaczynają się cyrki mimo, że wcześniej szedł do wszystkich na ręce. Musisz to przetrwać. W większości przypadków to mija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 4.09.2024 o 08:32, Klaudia19 napisał:

Witam.

Mój syn rozpoczął przedszkole. Czemu jest tak , że rano płacze i mówi, że nie chcę iść, ale gdy go odbieram jest inny. Pani się nie skarży. Mówi , że jest wszystko w porządku. Czy wasze dzieci też tak płaczą , a gdy już są w przedszkolu z Panią to się świetnie bawią ? 

 

normalne...dzieci nie wiedzą co to poczucie czasu i myślą, że są oddawane na zawsze do obcych. trudno w to uwierzyć ale tak to jest.

najlepiej dużo opowiadać bąblowi, że idzie do dzieci, o zabawkach, przypominać mu że już był raz i sie dobrze bawił a potem mama go odebrała i poszedł do domu. oni mają krótką pamięć i codziennie jakby im sie resetowala i na nowo przeżywa rozstanie. Jak możesz to odbieraj przed leżakowaniem po tygodniu po leżakowaniu a potem już do końca sam bedzie chciał zostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×