Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
s33r33k

ale mnie wychlodzilo w lesnym basenie jest ekstremalnie

Polecane posty

bosko sie czuje a wy jak tam?

ale.stopy mam lód XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

spoko, te zimne kapiele sa niezle, ja mam taka saune w kocyku i cala sie ino spoce i to czysci dosc niezle bo wyobrazam se ze czlowiek ma w srodku pelno goowna i szlamu oprocz tego co ma we łbie to w ciele pełno toksyn tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

prut, ja prdl jak mi zimno, ale.jest bosko, a zaraz sobie.odpale zajeebisty kawalek trance na.mojej wiezy i odlece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale jak mi cialo wroci do normalnej temperatury to jestem taki odprezony ale stopy.to faktycznie lodowate mam hahah XD
chyba predko ich nie ogrzeje.xD

ognisko by sie przydalo i do ognia je kuurwa XD chyba odmrozone prawie XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czuje.sie juz lzejszy o 3kg cos pieknego xD
z brzucha i klaty czuje jak mi zeszlo troche hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fajna byłaby klatka wygladajaca jak wiklinowy czlowiek i sru wrzucic tam kogos kogo nie lubisz jak w tym filmie takie ognisko ehh

no z ogniem to nie ma co na lodowate stopy taka roznica temperatur moze zabolec xd

ciekawe jak to jest morsowac na Antarktydzie w doopie bylam i gowno widzialam niby ostatnio nad morzem ale sraka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mysle ze ktoregos dnia bede mial duzo czasu i spokojny dzien i wyskocze na wies i nazbieram drewna gdzies i wezme nad bajorek, a potem wezme kapiel a po kapieli sprobuje.rozpalic ognisko i sie ogrzeje, to by bylo cos ;D
i bedzie ciemno a ja nad woda ognisko ;D

ciezko moze byc na antarktydzie xD
dobra ja zaraz wrzycam foty z kornwalii na serwer do galerii xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no w.kornwalii w plazy woda byla letnia i slona bardzo

a tu u mnie w bajorku jest lodowata.i w ogole nie jest slona, jest wlasnie dojeebana, no idealna... kocham ta wode

w morzu taka.sobie.jest, ten posmak solanki w buzi to takie fuj lekkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ja w eko sklepie kupuje sobie naturalne mydelka z roznymi witaminami i np aloe vera, i tak wskakuje do wody, chwile cos robie a za chwile wychodze i smaruje sie.caly mydelkiem, glowa, cialo itp. a po minucie dwoch do wody hop i myje sie ta woda ja prdl a potem jestem taki swiezy i czysty, ahh... ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fale som fajne i wskakiwanie w te fale tez, woda była przyjemnie chlodna i zebralam troche muszelek a w ogole widzialam duzo grubych bab i wielka mi sensacja o Boze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ogolnie czuje zmeczenie po podrozy i za godzine chyba bedzie dentka i zasne no nie wiem x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tez jestem gruba i co z tego moze mialam tam lazic za tymi babami i im gadac ze sa spasione i oblesne ehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ee tam, i co z tego, ja pol roku temu wazylem 103kg i bylem gruber ale schudlem chyba z 25kg od tamtej pory juz xD

a wcale sie nie. glodze xD
no dobra czasami jade caly dzien na samej wodzie... xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w ogole duzo par jest w stylu gruba baba chudy chlop i na odwrot dziwne i patrzalam se na tzyztki tez i sluchalam muzyki i zlecialo mhm moglam robic foty tym ludziom i łazic za nimi ale mi sie nie chcialo xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no wciecie mam dobre ale uj z tego ja tam nie lubie swojego ciala i zle sie czuje ze w ogole w ciele zyje raczej moja czakra korony jest nadaktywna i tam jest skupiona cała moja osoba mhm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja nienawidzilem moich wielkich ud i w pasie jak uroslem, szczegolnie gdy siedzialem, to straszne

to ja po kapieli przed chwila, fajnie? ;D

https://files.catbox.moe/fjmkom.jpg

mama.pomstowala ze w tej samej koszulce.chodze co wczoraj wtf, ona.i babcia.do mnie zebym codziennie czysta koszulke.zakladal, a ja zazwyczaj w jednej koszulce chodze tydzien XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobrze jest prawie jak jaki Delon czy ki uj co miał pełno doopeczek piesniareczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

haha, ja jestem zmeczony troche po podrozy jednak, i widze w lustrze zmeczenie na twarzy, ale ze3 dni pospie wyspie sie + codziennie bajorek raz.lub dwa razy dziennie i bedzie ok ;)

zara wrzucam zdjecia z Kornwalii do swojej galerii na serwerze, chcesz zobaczyc, jak wrzuce? XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybrałeś ignorowanie zawartości dodanej przez Walentina Dumbojewa. Opcje

x

a ten czego sietu przypaletal znowu, chyba klaudiusz mu nie daje wystarczajaco atencji XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nom pewnie ładne widoczki lajfujesz se jak celebriti na tych lezaczkach jakas kardaszianka co ma big doope ale ukończyła prawo za kasę męża heh 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

e wiesz co, ten wyjazd do kornwalii to prezent urodzinowy od mamy i jej faceta, ale mama mnie irytowala, bo jak mowie, ze ide do morza poplywac to ona juz panikuje i zebym nie.szedl albo pochodzilbym tam po gorach i wszedl na sam szczyt i obejrzal morze, ale mama wygodna to gdzie ci wejdzie, i to mnie wkuurwialo, nastepnym razem chyba od rana wykuurwie i chce byc sam do wieczora i pojde gdzies na gore jakas i wejde na szczyt a potem widok morze, ale i tak fajnie bylo xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra zara wrzucam xD

tylko jeszcze skrypt mi bedzie.przerabial foty na thumbnaile.wiec nie.wiem ile.to zajmie ale wrzuce.tu link jak bedzie po wszystkim XD

BRB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh no samemu lepiej podróżować jest i robić co się chce 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, prut napisał:

no wciecie mam dobre ale uj z tego ja tam nie lubie swojego ciala i zle sie czuje ze w ogole w ciele zyje raczej moja czakra korony jest nadaktywna i tam jest skupiona cała moja osoba mhm

I co, ta twoja z...a joga nie pomaga? A próbowałaś wypuścić ośmiornice na świat? https://files.catbox.moe/2oay2w.mp4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh no samemu lepiej podróżować jest i robić co się chce 

x

haha nei no z mama i jej facetem bylo fajnie ogolnie, ale ja mowie ze chce tam isc na ta gore daleko albo isc na spacer znalezc dzika plaze gdzies i w ogole, ale nie dalo rady, niestety xD

moze nastepnym razem... xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Nie podniecaj się pls i daj mi spokój nie szukam zaczepki ani flirtów z agresywnymi januszami

Edytowano przez prut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×