Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
s33r33k

ale mnie wychlodzilo w lesnym basenie jest ekstremalnie

Polecane posty

ja tego walentina dalem do ignore, tak samo ostatnio gralem w tibie i z 10 osob dalem chyba do ignore, bo tez wkurzali, tutaj widze podobny klimat, nie ma to jak polaczki w internecie xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słabe mają maniery te Polaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie się za bardzo przejmujemy co xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nom, zenujacy sa

u mnie sie zaczelo ze napisalem, ze ide do pubu z laptopem sobie pic kawke i grac w tibie a jakis typek nagle do mnie, ze jestem mitomanem i ze klamie, ze ide do pubu a mnie od razu sie slabo robi, i zaraz z 5 osob ze jestem bajkopisarz i to juz mnie oslabilo, i nie gram juz w ta gierke, pieerdole z takimi ludzmi na jednym serwerze grac haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mnie teraz najwiecej radosci w zyciu daja wlasnie kapiele w lesnym bajorku oraz sluchanie muzyki trance i elektro z mojej wiezy i glosnikow 😄

bo inaczej to nie mialbym sie z czego cieszyc chyba i nie wiem co by mi chodzilo po glowie wtedy... xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Nom ignore ja zamierzam spędzić resztę życia na samotnych podróżach i edukacji oraz oddawaniu czci naturze i zwierzętom i nie lubię jak mi truje ktoś o doopie

Edytowano przez prut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, prut napisał:

Nom ignore ja zamierzam spędzić resztę życia na samotnych podróżach i edukacji oraz oddawaniu czci naturze i zwierzętom i nie lubię jak mi truje ktoś o doopie

Oddaj cześć chomikom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja nie lubie jak sie ktos przechwala i uwaza za niewiadomo kogo

ale np wiem ze taki srun czy dzisiaj sie ten nemesio do mnie sapal, to by na pewno wymiekli a nie weszli do lodowatego bajorka, za to ziemniak by mozliwe, ze wszedl, bo on pisal kiedys, ze nad ranem np. kapal sie w baltyku, wiec dla niego by tto raczej pikus byl, bo jakbym zobaczyl goscia ze moczy sie w lodowatym bajorku jak ja to od razu mam respekt w chooy 😄

ale jak na razie kazdy wymieka 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ważne żebyś ty dla siebie był coś wart no bo co zrobisz inny się na nowo człowiek nie urodzi i nie zrobi z konia wielbłąda 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hahah wczoraj kumpel wlozyl reke do morza w kornwalii i ze lodowata hahah a ja w samych gatkach sobie plywam, leze na wielkim kamieniu i fale czuje i jest pieknie

albo niedawno jeden kolega jak pojechal ze mna do bajorka, to ja sie kapie normalnie eldorado w wodzie, a on stope wlozyl i juz co za lodowata woda hahah i ze nie wejdzie bo lodowata hahah, to ja faktycznie niezle sie wyrobilem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no te kapiele mi duzo daja wlasnie w lodowatych bajorkach, znudzila mi sie juz sauna i plywalnia i w ogole, i codziennie jezdze do bajorka albo czasem strumyk w lesie, jak chce prywatnosc, i widze jak mi sie sylwetka zmienia i na buzi i w ogole i czuje ze cos robie fajnego codziennie i jakos jest lepiej 😄

ale dzisiaj rano w hotelu sobie odpalilem na slucahwkach z laptopa te covery na gitarze basowej z Toola, i mialem dwa pady treningowe ze soba to sobie trenowalem perkusje do tych coverow, fajnie bylo 😄

musialem koorwa przestac, bo juz trzeba bylo klucz oddawac do hotelu ;d

moze sobie potrenuje niebawem znowu 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chodzilo mi po glowie, zeby wziac te dwa pady i laptopa i sluchawki i isc sobie trenowac na plazy z widokiem na morze, ale zaraz ze ludzie sie kreca i w ogole i beda sie patrzyc i na chooy mi to, to zostalem w hotelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to jest lajf wściekłe Polaki chore na miażdżyce z Grazynami które nienawidzą umierający w pracy na zawał będą truć więc nie ma się co chwalic i se humoru psuć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale niektore piosenki z tego trance to mi sie podobaja, jak graja na wiezy, to teraz mi zajeebista piosenka leci i czuje sie jak w statku kosmicznym bym lecial w kosmosie i impreze mial i gesia skorka w glowie i rekach bo mi tak muza gra nie no cos zajeebistego 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No mi się wkręcił Gary Numan znowu, lubię jego autyzm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tzn on ma Aspergera 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie slyszalem nigdy, ale to lata 70? 😄

ja to glownie plyt teraz slucham, ale mam marzenie zeby moja wieze, glosniki i plyty zabrac do Polski i u babci w domu, bo ona ma wielka chate i dookola nie ma sasiadow, odpalic sobie wieze w chooy glosno i normalnie w koncu sobie pozwolic odpalic na -20% dB a nie kuurwa caly czas slucham na -50% dB bo zaraz scisz kuurwa xD

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Down in the park i w ogóle te cringowe lata 80 mogłabym wtedy mieć z 15 lat bo była fajniejsza muza xd

Edytowano przez prut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no moze, ale mnie sie muzyka elektroniczna z lat 90 i poczatek 2000 to podoba w chooy, mam jeszcze kurna dwie skladanki po 3 plyty z hardcore elektro, ktore musze przesluchac, ale mam jeszcze kilka innych plytek, ktore niedawno kupilem i ktore mi sie tak podobaja, ze je ciagle slucham XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w niedziele rano masakra dzwonie i sie pytam czy w tym BMW jest odtwarzacz plyt, bo chcualem wlasnie wziac fajne elektro do jazdy samochodem i podrozy, to nie nie ma w bmw m5 odtwarzacza CD, a siedzialem z kumplem wlasnie i sobie jaja robilismy buahahah BMW M5 a nie ma odtwarzacza CD, co za badziew pewnie tylko bluetooth mozna masakra nie, to wzialem plyty wyciagnalem z torby i zostawilem

wsiadam do auta a tam patrze jest wejscie na plyty CD, a ci mysleli, ze nie ma odtwarzacza plyt CD, ja prdl ale bylem zawiedziony no masakra, trudno 😄 nastepnym razem 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeszcze mama ma mi wyslac na e-mail zdjecia z jej tel, wiec wrzuce wiecej niedlugo raczje, ale nie wiem kiedy 😄 pozdro XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajne klify ja lubię u siebie taką miejscówkę co prawda nie klify ale same kamyki i trochę piasku nad wodo i widziałam tam babcie z big cycofonami i dziadka łowiącego wielką rybe i chciałam być ich wnuczka haha ok nie zamulam ci dobranoc 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

hahah beka z tych klifow, jak tam bylem to mi sie przypomnial tekst z tej piosenki Blackfield - Someday jak spiewa it means nothing much this life, so find the highest cliff and dive! XDD

i myslalem sobie kuurwa powinienem isc tam na klif i skok... zanurkowac hahah 😄

ale nie no zarcik 😄

Edytowano przez s33r33k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

smutno mi, ze z lejdi Leosia nigdzie nie pojedziemy i nie porobie foteczek na tripie z nia, bo bysmy po klifach pochodzili, ehh bo mnie nienawidzi, ale w sumie jakby ktos cos zle na jej temat ze znajomkow, to bym powiedzial znajomemu, zeby wypier... ale to sie nie zdarzyloby no i nie ma jak sie zdarzyc, niestety, life is brutal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×